Ramo Dizisi Kıyafetleri Elbiseleri (Ramo, Sibel, Fatoş)

Bu konuda Ramo Dizisi Kıyafetleri Elbiseleri hakkında bilgiler vereceğiz. Ramo dizisi oyuncularının kıyafetlerini markasını ve fiyatını sizlerle paylaşmak için bu konumuzu açtık. Ramo dizisi 14 ocak Salı akşamından itibaren Show tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden beri de oyuncuların kıyafetleri çok merak ediliyor. Ramo dizisi başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik, Cemre Baysel ve Burcu Cavrar gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Ramo Dizisi Kıyafetleri Elbiseleri

Ramo dizisinde genç oyuncular adeta bir manken edasıyla giydikleri kıyafetleri sergiliyor. Bu yüzden de giydikleri kıyafetler çok merak ediliyor. Ramo dizisinde çok başarılı oyuncular yer alıyor ve genç oyuncularda sahne alıyor. Ramo dizisinde görmüş olduğunuz bir kıyafeti yorum olarak bizlere yazabilirsiniz. Yorum yazdığınız ve sorduğunuz kıyafeti aksesuarı araştırarak marka ve fiyatını sizlerle paylaşacağız.

Ramo Dizisi Kıyafetleri Elbiseleri (Ramo, Sibel, Fatoş)

Ramo dizisinde başrol olan Ramo karakterini Murat Yıldırım canlandırıyor. Murat Yıldırım tarzı ile herkesin beğenisini kazanıyor. Giydiği takım elbiseleri atkı, saat gibi kullandığı aksesuarların yanı sıra gömleği pantolonu da çok merak ediliyor. Ramo dizisinin Sibel’i Esra Bilgiç’in dizi de giydiği kıyafetleri marka model fiyatlarını paylaşalım.

Ramo Dizisi Sibel'in Giydiği Yeşil KabanRamo Dizisi Sibel’in Giydiği Yeşil Kabanın markası: ADL 800 TL

ramo sibelin kazagi Ramo dizisinde Sibel’in giydiği omuzları açık kazak H&M Fiyatı 120₺.

ramo dizisi sibelin paltosu  Sibel’in giydiği Kabanın markası Zara Fiyatı 500₺ Ürünü internet sitesinden kolayca bulmak için Siyah – 8346/744 kodu yazabilirsiniz.

ramo dizisi kiyafetleri Sibel’in giydiği elbise Efsun ile aynı. Elbisenin markası ATOLYENO6…

Ramo dizisinde Murat Yıldırım'ın giydiği Ceket DericlupRamo dizisinde Murat Yıldırım’ın giydiği Ceket markası Dericlup:

Ramo dizisinde Sibel'in giydiği Ceket Di ProjectRamo dizisinde Sibel’in giydiği Ceket markası: Di Project

Ramo dizisinde kadın başrol oyuncusu olan Sibel rolünü canlandıran Esra Bilgiç’in giyimi de seyirci tarafından çok beğeniliyor. Esra Bilgiç’in kıyafetleri markalarını da sizlerle paylaşıyoruz.

Ramo Dizisinde Ramo, Sibel, Fatoş’un Giydiği Kıyafetler Elbiseler

Ramo dizisinin genç ve güzel oyuncusu olan Fatoş rolünü canlandıran Cemre ….. fiziği ile de gençlerin dikkatini çekiyor. Bu yüzden de giydiği her kıyafet genç nesiller tarafından çok beğeniliyor ve merak ediliyor. Merak edenler için kıyafetlerin marka ve fiyatlarını paylaşmaya çalışacağız.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler