Ramo Dizisi Kaman Ne? Ramo’da Kaman Projesinin Aslı Nedir?

Ramo dizisi heyecan dolu bölümlerle Show TV’de cuma akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Ramo dizisinin 18. bölümü 30 Ekim cuma günü ekrana gelecek. Ramo dizisi 18 bölüm tanıtım fragmanında Ramo’nun söylediği kaman nedir, kaman projesi hakkında merak edilenleri ve kaman projesinin ne olduğunu sizlere bu konumuzda detaylı bir şekilde yazmaya çalışacağız.

Ramo dizisinde kaman nedir?

Ramo kaman nedir kaman projesiKaman deyince bir çoğumuzun aklına Kırşehir ilimizin güzel ilçesi kaman gelmiş olabilir. Ancak Ramo dizisinde geçen kaman çok daha farklı bir konu. Bildiğiniz gibi önceki bölümde Ramo abisini hapisten kurtarabilmek için onun bir şeyler yaparak hücre evine gitmesini yoksa öldürüleceğini bildirmişti. Sonra abisine kavuşan Ramo kaman isimli bir projeden bahsedince kamanın ne olduğu kaman projesinin Ramo için ne anlama geldiği izleyiciler tarafından merak edildi. İşin esası Cihangir’i köşeye kıstırmak ve hapse attırmanın tek yolu kaman olarak ifade edilmiştir.

Ramo dizisi kaman projesi

Dizi de Cihangir’in neler yapabileceğini nasıl tehlikeli bir adam olduğunu dizinin yeni sezonunda görmüş olduk. Ramo Cihangir’in hapishaneye girmesini sağlayacak olan kaman kodunu aslında Kürşat’tan öğrenmiş oldu. Kürşat önceki bölümde Cihangir’i köşeye kıstıracak ve onu zorlayacak tek yolun kaman olduğunu ipuçları ile birlikte verdi.

Ramo Sibel kamanı öğrenecek miSibel de önceki bölümde Cihangir’in odasına bir telefon bırakarak onu dinlemek ya da söylediklerini kaydederek Ramo’ya yardım etmek için adım attı. Sibel’in bu tehlikeli hamlesi her ne kadar Ramo’ya yardım etmek ve kaman projesi ile Cihangir’i cezaevine göndermek olsa da işin ucunda çok büyük bir tehlike olduğunu görüyordu. Odasında kaman projesi ile ilgili detayları çözmeye çalışan Sibel bakalım amacına ulaşabilecek mi.

Sibel ve Ramo kaman meselesini çözecek mi?

Cihangir işlerini oldukça sağlama alan garantici bir yapıda olduğu için ve kaman projesi de onu hapse gönderecek tek önemli ipucu olduğu için Sibel Ramo’ya yardım ederek Ne yapıp edip bu kaman konusunu çözmek isteyecek. Ramo dizisi 18 bölümde 30 Ekim cuma günü oldukça hareketli ve aksiyon dolu sahneler bizleri bekliyor olacak. Kaman meselesi ve kaman projesi acaba ortaya çıkacak mı Cihangir’i alt edebilmek için Sibel’in cabası gayreti sonuç verecek mi ya da Ramo ne yapıp edip kaman meselesiyle Cihangir’i alt edebilecek mi izleyip göreceğiz.Ramo Cihangir kamanla biter mi

Ramo Dizisi Kaman Ne? Ramo’da Kaman Projesinin Aslı Nedir?

30 Ekim cuma günü ekrana gelecek olan Ramo dizisinin 18. bölümünde kaman projesi ve kaman meselesi detaylıca izleyiciye yansıtılacak ve kaman meselesinin aslında Cihangir’in açıkları ya da onu hapse gönderecek ipuçları olarak açıklayabiliriz. Tanıtım fragmanları döndükçe Ramo dizisindeki kaman meselesinin ne olduğunu merak eden izleyicilere bir nebze olsun izah etmeye çalıştık.

Siz de kaman meselesi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Ramo’nun Cihangir’i alt etmek için kaman kod adıyla yürüttüğü meseleyi projeyi yorumlayabilirsiniz. Ramo Dizisine yeni gelen oyuncular konumuzdan 2. sezon kadrosunun tamamını görebilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Ne tuhaf değil mi? Tv dizisinde Kaman projesi diye geçiyor ve Sibel diye oyuncu var. Bir de bakıyorum ki gerçek hayatta kocasının öldürdüğü Sibel Kaman haberini okuyorum! Bu nasıl bir tesadüftür yürek yakan!!!??? Ölen Sibel de KIRŞEHİR KAMAN LI😥

Etiketler