Ramo Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek?

2020 yılında Show TV ekranlarında başlayacak olan Ramo dizisinin kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde final yapıp ekrana veda edeceği oldukça merak edilmeye başlandı. Başrolünde eskiden kim milyoner olmak ister yarışmacısını sunan Murat Yıldırım’ın yer aldığı ve Esra Bilgiç ile birlikte başrolünü paylaştığı Ramo dizisi Adana ilimizde Seyhan Ceyhan gibi ilçelerde çekimlerine devam ediyor. 2020 yılında başlayacak olan Ramo dizisinin ne kadar devam edeceği kaç bölüm çekileceği gibi sorular izleyiciler tarafından merak edilirken dizinin sezon sonuna kadar sürdükten sonra sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek kaç bölüm sürecek gibi sorularına burada detaylı şekilde yanıt vermek istiyoruz.

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Ramo’nun 2020 yılının ikinci haftası başlayacağını hemen burada belirttikten sonra dizinin ilk 6 bölümü eğer başarılı olursa ve reytinglerde yüksek oranlar alırsa dizinin devamı gelecek ve dizi sezon sonuna kadar ortalama 20. bölüme ulaşacak. Dizi ilk 6 bölümde başarı gösterecek olursa Ramo dizisinin sezon sonuna kadar toplamda 20. bölüme ulaşacağı ve 20. bölüme geldiğinde reytingler beklenen seviyenin üstünde ise dizi sezon finali yaparak 2020-2021 sezonunda da kaldığı yerden devam edecek. Bilgi >> Ramo Dizisi Oyuncuları Karakterleri ve Kadrosu

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin’in kaleme aldığı, kadrosunda Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, Cemre Baysel, İlhan Şen, İdil Fırat ve Sacide Taşaner gibi isimler yer alıyor. Oldukça güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan Ramo dizisinin özellikle Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç gibi önemli oyuncuların başrolde olduğunu düşünürsek 2020 yılında en önemli dizilerden birisi olarak Ramo dizisini gösterebiliriz. Dizilerin devam edip etmeyeceğini gösteren en önemli bulgu olan reyting sonuçları 2020 yılının başında başlayacak olan ve Adana ilimizde çekimleri hızla devam eden Ramo dizisi için de geçerliliğini sürdürüyor.

Ramo Dizisi Kaç Bölüm SürecekRamo Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek?

Ramo dizisinin ekrana gelmesi ile birlikte reyting oranlarında beklenen oranları yakalanırsa dizi Büyük ihtimal sezon sonuna kadar devam edecek ve sezon sonunda ki ortalama reyting sonuçlarına bakılarak karar verilecek. Ramo dizisinin Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlamasıyla birlikte reyting oranlarında nasıl bir sonuç alacağı kaç oranında AB ve Total reyting alacağı ve dizinin izleyici tarafından tutulup tutulmayacağı benimsenip benimsenmeyeceğiz oldukça merak edilirken dizinin Show TV ekranlarında ki bölüm sayısı ise şimdilik kesin olarak bilinmiyor ancak dizinin ilerleyen bölümlerinde kaç bölüme ulaşacağı sezon sonuna kadar kaçıncı bölüme yayınlayacağı ve sezon sonunda final mi yapacak yoksa sezon finali mi yapacak gibi soruları daha sonraki bölümlerde alınan reyting oranlarına göre karar verilecektir.

Ramo Dizisi Kaçıncı Bölümde Final Yapıp BitecekAdana ilinde tarihi mekanlarda çekimleri devam eden Ramo dizisinin başrol oyuncusu olan Murat Yıldırım Esra bilgiç ile birlikte bakalım izleyici tarafından takdir toplayacak mı oldukça merak ediliyor. Diğer yandan Adana ilimizdeki farklı mekanlarda çekimleri devam eden Ramo dizisinin setine izleyiciler gidebilir mi oyuncuları görmek için Ramo dizisinin çekildiği yere nasıl gidilir gibi merak edilen sorulara veya Ramo dizisinde oyuncu olabilir miyim Ramo dizisinde figüran oyuncu olmak için neler gerekiyor gibi meraklı sorulara yine bu sayfada sizlere cevap vermeye çalışacağız.

“Ramo” yakında Show TV’de. Ramo dizisinin nasıl bir reyting oranı alacağına dizinin tutulup tutulmayacak ağını lütfen aşağıya yorum ve görüşlerinizi yazınız. Ramo Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Final Yapıp Bitecek? sorusuna yanıtlarınızı bekliyoruz. Ramo dizisi tanıtım fragmanını aşağıda sizlere sunuyoruz lütfen fragmanı izledikten sonra yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazmayı unutmayınız iyi seyirler.

Yorum yaz

26 Yorum

  1. Ben her zaman söyledim bu dizi yazarları yönetmenleri yanlış yaptılar diye yavuz karakteri cihangir karakteri fidan karekteri boz karkteri hepsi bu diziyi izlenebilir kılan karakterlerdi adanadan istanbula taşınmalarıda keza etkiledi giderek dizi reytinglerini lleriyle düşürdü bu senaryo yazarları dizi reyting kurbanı olmuş sanırım ee sen tut öylesi karakterleri bir bir diziden kopar sonuç bu geçmiş olsun adanada dizi devam etmeliydi bence

  2. Avatar Rambel ( Ramo Sibel )

    Ramo biterse hayatımın anlamı kalmaz izlediğim tek film ve onca saçma film var onlar final etsin ramo bitemez gönüllerimizde taht kurmuş bu film 1000 bölümü aşkın bir süre oynamalı rambel hep bizimle olmalı .

  3. Avatar Ya keşke hiç bitmese çok güzel sonsuza kadar sürse çok güzel ya efsane bi dizi

    Ya keşke hiç bitmese çok güzel sonsuza kadar şürse çok güzel ya efsane bi dizi

  4. Romo mümkün oldukca bitmesin begeniyle izledigim dizi her bölümü harika simdiye kadar seyrettigim engüzel dizi 1 numara gercekci dizi

  5. #Ramo dizisi hic bitmesin oyuncular ve yonetmenin yazdığı eser harika çevremdeki herkezi bu seriye davet ediyorum başarılarının devamini dilerim🤲🏻

  6. Ramo dizisi lütfen final ýapmasyn Ramo dizisini çok seviyorum.Başroldeki oýuncuları Ramo we Sibeli çok seviyorum

Etiketler