Ramo Dizisi Hamza Kimdir? Erdal Hanedar

Yorum Yap 58 kez okundu.

BKM film imzalı dizi her Cuma Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır. 14 Ocak 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi 2. sezonunda olmasına rağmen sosyal medyada en çok konuşulan dizilerin başına gelmeyi başarmaktadır. Senaryosunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan birlikte kaleme aldığı diziye yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde bu konumuzda her hafta aldığı reytinglerle ve anlattığı hikayeyle gündemle olmayı başaran diziye yeni katılan oyuncumuz Erdal Hanedar’ı ve dizide hayat vereceği Hamza karakterini yakından tanıtacağız.

Ramo Dizisi Hamza Karakteri Kimdir?

Ramo Dizisi Hamza gerçek adı nedirShow Tv’nin sevilen dizisi Ramo’ya yeni katılan Hamza karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, önümüzde ki bölümde karşımıza çıkacak olan Hamza karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Ramo Dizisi Hamza Kimdir?

Her Cuma bizleri ekranlara bağlamayı başaran dizide Hamza karakterine başarılı oyuncumuz Erdal Hanedar hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Hamza karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için başarılı oyuncumuz Erdal Hanedar’ı daha yakından tanıtacağız ve Erdal Hanedar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Erdal Hanedar Kimdir?

Ramo Dizisi Hamza Kimdir39 yaşında ki oyuncumuz 15 Temmuz 1982 yılında Rize de dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Erdal Hanedar, tiyatroyla da yakından ilgilenmektedir. Bugüne kadar birçok dizi ve filmde rol alan oyuncumuz kariyerinde asıl çıkışı Hangimiz Sevmedik dizisinde hayat verdiği Cemil Başkomiser karakteri ile yakalamaktır. Bu diziyle adını geniş kitlelere duyurmayı başaran oyuncumuz kamera karşısına ilk defa Adını Feriha Koydum dizisiyle geçmiştir. Daha önce birçok başarılı dizide karşımıza çıkan Erdal Hanedar bu sezon Ramo dizisinde hayat vereceği Hamza Karakteri ile bizlerin karşısında olacaktır.

Erdal Hanedar Yer Aldığı Diziler

– Adını Feriha Koydum
– Elde Var Hayat
– Kuzey Güney
– Kurtlar Vadisi
– Kara Sevda
– Arka Sokaklar
– Vatanım Sensin
– Hangimiz Sevmedik
– Söz
– Ramo

Erdal Hanedar Resmi İnstagram Hesabı Nedir

Bu sezon Ramo dizisiyle bizlerin karşısında olacak olan başarılı oyuncumuz Erdal Hanedar sosyal medyada da oldukça aktiftir. Instagramı aktif olarak kullanan oyuncumuz sosyal medyadan sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 97 gönderisi ve yaklaşık olarak 9 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Erdal Hanedar’ın resmi instagram hesabı: @erdalhanedar

Erdal Hanedar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Erdal Hanedar Ramo Dizisinde Hamza karakteriÖzel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz henüz evli değildir. Oyuncumuz Erdal Hanedar’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Yani özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuzun şuan hayatında bilinen biri yoktur.

Erdal Hanedar Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Show Tv’nin en çok izlenen ve sevilen dizisi Ramo’ya dahil olmuştur. Bizde sizler için ilerleyen günlerde geniş izleyici kitlesine sahip olan dizide Hamza karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Erdal Hanedar’ın özel hayatında ve Ramo dizisinde giydiği ceket, gömlek, mont, kaban, kazak, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere ekranların sevilen dizilerinden biri olan Roma’ya yeni katılan Hamza karakterini ve bu karaktere hayat veren başarılı oyuncumuz Erdal Hanedar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ramo Dizisi Hamza Kimdir? Erdal Hanedar hakkına bilgiler verdik. Ramo Dizisine Yeni Gelen oyuncular kimler konumuza göz atabilirsiniz.

Etiketler