Ramo Dizisi Fatoş Kimdir? (Cemre Baysel) Hakkında Bilgiler Önceki Dizileri

Ramo Dizisi Fatoş Kimdir? (Cemre Baysel) Hakkında Bilgiler Önceki Dizileri… Yeni sezonda ekranlarda yerini almak için bekleyen bir dizi de Ramo. Ramo dizisi hazırlıklarını tam gaz devam ettirirken kadrosuna aldığı yeni ismi sizlerle paylaşmak istedik. Ramo dizisine başrol olarak güzeller güzeli bir kadın oyuncu dahil oldu. Ramo dizisi oyuncuları ve yeni katılan oyuncunun bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Ramo dizisi Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmenliğinde yayınlanacak. Ramo dizisi BKM Film imzası taşıyor. BKM Film’in uzun süredir ekranlarda sit-com tarzı bir dizi yayınlaması bekleniyordu ve beklenen gerçekleşiyor. Ramo dizisi komedi tarzında ekrana gelecek. Ramo dizisinin senaryosunu ise Yılmaz Şahin üstleniyor. Ramo dizisi başrol oyuncuları için Görkem Sevindik ile anlaşılmıştı. Bu aralar Ekin Koç ile de görüşmelerin devam ettiği bilgisi elimizde yer alıyor.

ramo dizisi cemre baysel ve görkem sevindik

Ramo dizisinde kadın başrol olarak ilse Cemre Baysel ile anlaşmaya varıldı. Önceki sezon TRT1 de yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterini canlandıran Cemre Baysel sezon finalinin ardından diziye veda ettiği haber geldi. Şimdi de yeni dizisi Ramo ile anlaştığı haberi onaylandı. Cemre Baysel yeni sezonda Ramo dizisinde yer alacak.

Ramo dizisi Fatoş (Cemre Baysel) Kimdir? Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Cemre Baysel 5 Şubat 1999 yılında İzmir’de doğdu. Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde eğitim almaya devam etmektedir. Oyunculuğa olan ilgili sayesinde oyuncu olmak için adım atmış ve dizilerde rol almaya başlamıştır. Güzelliği ve fiziği ile de genç oyuncu çok popüler olmuştur. Cemre Baysel 1.66 cm boyunda ve 53 kilodur.

ramo dizisi cemre baysel hangi rolde

Cemre Baysel ilk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi olmuştur. Yeşil Deniz dizisinde çok fazla yıldızı parlamasa da sonrasında İsimsizler dizisinde rol almıştır. Güzel oyuncu bu dizi ile tanınmıştır ve yeni dizi teklifleri gelmeye devam etmiştir. Cemre Baysel TRT1 de yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde de rol aldı.

cemre baysel ramo dizisi rolü resimleri

Cemre Baysel önceki sezon TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterine hayat verdi. Son olarak rol aldığı Elimi Bırakma dizisi Üs Yapım’ın yapımcılığında Mücahit Akyoldaş’ın yönetmenliğinde yayınlanıyor. Elimi Bırakma dizisi oyuncu kadrosunda Alp Navruz, Alina Boz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Burak Tamdoğan, Ebru Aykaç ve Ertuğrul Postoğlu yer alıyordu. Ancak Melis karakterini canlandıran Cemre Baysel diziden ayrıldı.

cemre baysel ramo dizisinde

Cemre Baysel’in Rol Aldığı Dizilerin Listesi;

2018 – Elimi Bırakma (Melis) (TV Dizisi)

2017 – Payitaht Abdülhamit (Firuze) (TV Dizisi)

2017 – İsimsizler (Gülperi) (TV Dizisi)

2014 – Yeşil Deniz (Gonca) (TV Dizisi)

Cemre Baysel yeni sezonda Show tv ekranlarında yayınlanacak Ramo dizisinde Fatoş karakterini canlandıracaktır. Kendisine başarılar dileriz. Ramo dizisinde Cem Baysel Görkem Sevindik ve Ekin Koç ile rol arkadaşı olmuş olacak.

 

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler