Ramo Dizisi Dilber Kimdir? Sitare Akbaş

BKM film imzalı dizi 14 Ocak 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. 2. sezonunda olmasına rağmen sosyal medyada en çok konuşulan dizilerin başına gelmeyi başaran Ramo’nun senaryosunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan birlikte kaleme almıştır. Show Tv’nin sevilen dizisinin başrol oyuncularından biri olan Murat Yıldırım’ın hayat verdiği Ramo karakteri ise gerçek bir karakterden kurgulanmıştır. Bizde bu konumuzda her hafta aldığı reytinglerle ve anlattığı hikayeyle gündemle olmayı başaran diziye yeni katılan başarılı oyuncu Sitare Akbaş’ı ve dizide hayat vereceği Dilber karakterini yakından tanıtacağız.

Ramo Dilber Karakteri Kimdir?

Ramo Dilber Karakteri KimdirShow Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Ramo’ya yeni katılan Dilber karakteri hakkında henüz fazla bir bilgi yoktur. Ancak Dilber’in Mahzarlar ile alakalı olacağını biliyoruz. Tahminimize göre Dilber dizide Mahzar’ın sevgilisi olarak karşımıza çıkacak. Bizler resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Ramo Dilber Kimdir?

Sevilen dizide Dilber karakterine, geçtiğimiz günlerde Sen Çal Kapımı dizisiyle karşımızda olan güzel oyuncu Sitare Akbaş hayat vermektedir. Dizinin sevenleri tarafından Dilber karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Sitare Akbaş’ı daha yakından tanıtacağız ve Sitare Akbaş kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? En son hangi dizide yer almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sitare Akbaş Kimdir?

Ramo dizisi Dilber Kimdir32 yaşında ki oyuncumuz 6 Ekim 1988 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan oyuncumuz, kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Beşinci Boyut dizisiyle geçmiştir. Bugüne kadar birçok dizi ve filmde yer alan Sitare Akbaş, 2008 yılında yayınlanan Akasya Durağı dizisinde hayat verdiği Zeyno karakteri sayesinde tanınmış ve adını herkese duyurmayı başarmıştır. Tam adı Makbule Sitare Akbaş olan oyuncumuz en son Fox Tv de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle bizlerin karşısına çıkıyordu, ancak dizide hayat verdiği karakterle büyük beğeni toplamasına rağmen oyuncumuz diziden ayrılarak Ramo dizisiyle anlaşma sağlamıştır ve artık Ramo dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Sitare Akbaş Yer Aldığı Diziler

2021 – Ramo (Dilber)
2020 – Sen Çal Kapımı (Fifi)
2016 – İstanbul Sokakları (İffet)
2015 – Analar ve Anneler (Aysel)
2014 – Emanet (Asiye)
2014 – Urfalıyam Ezelden (Kevser)
2012 – Dila Hanım (Yasemin)
2011 – Fatmagül’ün Suçu Ne? (Özge)
2008 – Akasya Durağı (Zeyno)
2007 – Hakkını Helal Et (Esma)
2007 – Vazgeç Gönlüm
2004 – Beşinci Boyut (Ayşe)

Sitare Akbaş Resmi İnstagram Hesabı

Sitare Akbaş Ramo dizisinde Dilber rolüRamo dizisinde Dilber karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından yer aldığı işlerle ve özel hayatıyla ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 374 gönderisi ve 616 bin takipçi vardır. Sitare Akbaş’ın resmi instagram hesabı: @sitareakbas

Sitare Akbaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Sitare Akbaş’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun bilinen bir sevgilisi yoktur.

Sitare Akbaş Kıyafetleri Elbiseleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin ilgisini çeken oyuncumuzun tarzıda merak konusu olmaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği herşeyin yakıştığı biri olan Sitare Akbaş’ın sevenleri oyuncumuzun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuzun özel hayatında ve Ramo dizisinde giydiği, elbise, etek, gömlek, kazak, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı küpe, yüzük, kolye, bileklik, çanta gibi tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Cuma günlerinin sevilen dizisi Ramo’ya yeni katılan oyuncumuz Sitare Akbaş’ı ve dizide hayat vereceği Dilber karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sitare Akbaş Ramo dizisinde Dilber rolü ile dahil oldu. Ramo dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da bakabilirsiniz.

Etiketler