Ramo Dizisi Cihangir Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı, geri dönecek mi?

Bu konumuz Ramo Dizisi Cihangir Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı hakkında olacak. Show TV ekranlarında cuma akşamları yayınlanan Ramo dizisinde Cihangir karakterine hayat veren Olgun Şimşek 15 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan yeni bölümde ölerek diziye veda edecek. Biz de merak edenler için Ramo dizisinde Cihangir neden öldü diziden çıktı mı yeni bölümlerde ekrana gelecek mi gibi sorulara açıklık getirerek Ramoda Cihangir rolündeki Olgun Şimşek’in diziye tekrar dönüp dönmeyeceği hakkında detayları yazmak istiyoruz.

Ramo dizisi Cihangir öldü mü diziden çıktı mı?

Yapımcılığını BKM yapımın üstlendiği Show TV’nin cuma akşamları yayınlanan Ramo dizisinde şok bir ayrılık yaşanacak. 15 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan Ramo dizisinin 28. bölümünde Cihangir karakterine hayat veren Olgun Şimşek diziye ölerek veda edecek. Ramo’nun bir dönem en çok uğraştığı kişilerin başında gelen Cihangir karakterinin ölmesi ve diziden çıkması elbette izleyenleri de merak içinde bıraktı. Ramo dizisinde Cihangir gerçekten ölerek diziden çıktımı ayrıldı mı yoksa ölmedi daha sonra geri gelecek mi diziye dönecek mi gibi sorular izleyicilerin merak ettiği konuların başında geliyor.

Ramo dizisinde Cihangir diziden ayrıldı mı geri gelecek mi?

Ramo dizisinde Cihangir diziden ayrıldı mı geri gelecek miRamo dizisinin 28. bölümünde heyecan dolu sahneler diziye damga vurdu. Ramo dizisinde Cihangir karakterini oynayan olgun Şimşek son bölümde vuruldu ve ölerek diziden ayrıldı. Ancak Cihangir gibi dizide önemli bir yeri olan oyuncunun ayrılmasına çıkmasını tahmin etmeyenler Cihangir ayrıldı mı yoksa geri gelecek mi gibi soruları merak ediyor, biz de hemen yanıt verelim. Sözleşmesi biten Olgun Şimşek Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerini oynadığı Ramo dizisine 28. bölümde veda edecek.

Olgun Şimşek Ramodan Neden Çıktı Ayrıldı?

Ramo dizisinin 28. bölümü 15 Ocak cuma akşamı yayınlanacak. Ramo dizisinde Cihangir’in çıkmasıyla dengeler bir kez daha değişmeye başlayacak. Ramo’yu bekleyen daha farklı tehditler ve tehlikeler diziye dahil oluyor. Ramo dizisine yeni gelen oyuncuları görmek için Ramo dizisi yeni gelen oyuncular konumuza göz atabilirsiniz. Ramo dizisinden çıkan oyuncuları da burada sizlerle paylaşıyoruz. Olgun Şimşek gibi önemli bir oyuncunun Ramo dizisinden çıkması ya da Cihangir karakterinin Ramo’ya veda etmesi elbette izleyenler için ciddi bir kayıp olabilir.

Ramo Dizisi Cihangir Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mıSonuç olarak Ramo dizisinde Cihangir karakterine hayat veren Olgun Şimşek’in 28. Bölüm itibarıyla diziden ayrıldığını bir kez daha hatırlatalım. Sizce Ramo dizisinde Cihangir’in çıkması doğru bir karar mı diziye geri dönmesini ister misiniz aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.. Not: Olgun Şimşek EDHO’ya geri mi dönüyor?

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Cihangir öldu ramo diziside benim için öldu Diyor kurtlar vadisinin isiminde bir oyuncu geliyor ben ONU hiç tanimiyorumki final a doģru hazir layi in ben arka sokaklari o kadar izliyordum ramo için reklam arasi izlyordum şimdi ramo öyle olur

  2. Bu nasıl dizi oldu böyle ya iyice bozdular diziyi adanadan gelmeler ordaki bozlar necolar süleyman ağalar fatoşlar gitti şimdi istanbulda ilk önce fidan sonra yavuz şimdi cihangir ne yapmaya çalışıyor bu senaryo yazan arkadaş diziyi komple bozma çabasında galiba bu diziyi severek izliyordum ama şuan bakmıyorum 2 bölümdür

Etiketler