Ramo Dizisi Cavidan Kimdir? (Burcu Cavrar) Aşkı Ramazan’a Kavuşacak mı?

Ramo Dizisi Cavidan Kimdir? (Burcu Cavrar) Aşkı Ramazan’a Kavuşacak mı? Ramo dizisi hazırlıklarını tamamlamaya çalışırken kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Ramo dizisi oyuncuları ve karakteri belli olmaya başladı. Ramo dizisinde Ramo karakterinin sevdiği bir kız varken bir de ona aşık olan biri varmış. Senaryo aşk karmaşası anladığımız üzere. Ramo dizisi bir mafya dizisi olarak yayınlanacak. Mafya olan kişinin sevdiği ve onu seven kadın arasında kalışı. Hem aşk hem de mafya hayatının konu edildiği Ramo dizisine katılan yeni oyuncunun bilgilerini paylaşalım.

Ramo dizisi senaristiliği Yılmaz Şahin yaparken müziklerini de Aytekin Ataş hazırlıyor. Ramo dizisi Bkm Film imzası taşıyor ve çekimleri eylül ayının sonunda başlaması planlanıyor. Dizinin kadrosuna hala yeni isimler katılmaya devam ediyor. Bizde bu konumuzda sizlere Ramo dizisine yeni katılan oyuncu Burcu Cavrar hakkında bilgi vereceğiz. Burcu Cavrar Ramo dizisinde Cavidan rolünü oynayacak.

Ramo dizisi Cavidan Kimdir? Ramo Dizisi Burcu Cavrar Kimdir bilgileri

Ramo dizisinde Cavidan rolünü oynayacak olan Burcu Cavrar 1989 doğumlu. Güzel oyuncu Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Burcu Cavrar bu zamana kadar bir çok reklam filminde rol almış ve markaların reklam yüzü olmuştur. Burcu Cavrar’ın rol aldığı dizi filmleride sizlerle paylaşalım. Güzel oyuncunun instagram hesabını takip etmek isteyenler için; https://www.instagram.com/cavrarburcu/

Burcu Cavrar’ın rol aldığı dizi- filmler;2010 Kapalıçarşı, Güz Gülleri, Bir Kadın Tanıdım, İnsan Aldandı, Aşkın Bedeli, Poyraz Karayel, 91.1 Filmi ve Siyah Beyaz Aşk. Son olarak Siyah Beyaz Aşk dizisinde rol alan Burcu Cavrar yeni sezonda Ramo dizisi ile anlaştı.

Ramo Dizisi Oyuncuları Bilgileri için TIKLAYIN…

Ramo dizisi Cavidan karakteri kim rolü

Ramo dizisinde Cavidan karakterini canlandıracak Burcu Cavrar. Cavidan dizi de Ramo’ya yani Ramazan’a aşık olan kız rolünde. Cavidan Ramo’ya gerçekten aşıktır ancak istediğini elde edemeyecektir. Ramo başkasına aşıktır ve Sibel’den başkasını gözü görmez. Elbette bu durum Cavidan ile Sibel arasında bir rekabete yol açar.

Ramo dizisi erkek başrol oyuncusu Murat Yıldırım olurken kadın başrol için Ayça Ayşin Turan ile anlaşıldı. Görkem Sevindik Ramo dizisinde Ramo’nun en yakın arkadaşıdır. Ramo dizisinde başrol karakteri olan Ramo karakteri mafya babasıdır. Ramo’nun aşık olduğu bir kadın var. Ramo Sibel karakterine aşıkken Cavidan ondan hoşlanır ancak mafya babası olan Ramo’nun gözü de gönlü de sadece sevdiği kadın içindir. Başkasını gözü görmez.

Ramo ile Sibel mi yoksa Cavidan mı?

Ramo dizisi başladıktan sonra Sibel Cavidanı çok fazla kıskanmaya başladı. Cavidan Ramonun ilk aşkıdır ve Sibel onu hep kıskanacaktır. Ramo ne yaparsa yapsın Sibel sürekli onu Cavidanın yanına gidecek diye kıskanıp duracak. Siz nasıl buldunuz Cavidan karakterini? Beğendiniz mi? Sizce Ramo ile Sibel mi Yakışıyor yoksa Cavidan mı? Yorumunuzu merak ediyoruz..

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler