Ramo Dizisi Cabbar Kimdir? (Barış Kışlak)

20.01.2021
679

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin sevilen dizisi Ramo’ya yeni katılan oyuncumuz Barış Kışlak’ı ve dizide hayat vereceği Cabbar karakterini yakından tanıtacağız. Ramo Dizisi Cabbar Kimdir?, Ramo Dizisi Cabbar karakterinin gerçek adı soyadı, Ramo Dizisi Cabbar hangi amaçla geldi kimin adamı, ajan mı sorularına yanıt vereceğiz.Ramo Dizisi Cabbar Kimdir bilgileri

BKM film imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun oturmaktadır. Aldığı reytinglerle sürekli yükselişte olan dizi, birçok kişi tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Cuma günlerinin sevilen dizisi Roma’ya yeni bir oyuncu dahil olmuştur ve dizinin sevenleri tarafından bu oyuncumuz oldukça merak edilmiş ve araştırılmaya başlanmıştır. Bizde sizler için Ramo dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan başarılı oyuncu Barış Kışlak’ı ve dizide hayat vereceği Cabbar karakterini yakından tanıtacağız.

Ramo Dizisi Cabbar Karakteri Kimdir?

Diziye yeni katılan Cabbar, dizinin ana karakterlerinden biri olacak ve dizide önemli bir rol üstlenecektir. Ancak Cabbar’ın nasıl bir karakterde olacağı henüz belli değildir. Resmi sitelerden herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Barış Kışlak Ramo Dizisinde Cabbar rolünde

Roma Dizisi Cabbar Kimdir?

Show Tv’nin sevilen dizisi Ramo da Cabbar karakterine yakışıklı oyuncumuz Barış Kışlak hayat verecektir. Dizinin izleyicileri tarafından Cabbar karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için Ramo dizisine yeni katılan ve dizide Cabbar karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Barış Kışlak’ı yakından tanıtacağız ve Barış Kışlak kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Barış Kışlak Kimdir?

36 yaşındaki oyuncumuz 1983 yılında ABD-Florida dünyaya gelmiştir. Almanya, İspanya ve İngiltere’de uzun yıllar yaşamını sürdüren oyuncumuz, Nottingham Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri ve İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Türkiye’ye döndükten sonra oyuncu olmaya karar veren oyuncumuz, oyunculuk eğitimini Akademi 35 Buçuk’ta alan Barış Kışlak, kamera önü temel oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karışısına ilk defa 2013 yılında geçen oyuncumuz Alemin Kralı dizisi sayesinde oyunculuğa adım atmıştır. Dizide ki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz aynı yıl Muhteşem Yüzyıl dizisine katılmıştır. Başarılı oyuncumuz bu sezon ise Ramo dizisinde hayat verdiği Cabbar karakteriyle bizlerin karşısında olacaktır.

Barış Kışlak’ın Rol Aldığı Diziler

2019 – Vuslat (Altan Öztürk)
2017 – Kara Sevda (Adem)
2014 – Umutsuz Ev Kadınları (Vedat)
2014 – Kaçak (Yaşlı Adam)
2014 – Benim için Üzülme (Musa)
2013 – Muhteşem Yüzyıl (Enzo)
2013 – Alemin Kralı (Profesör)

Barış Kışlak Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan oyuncumuz resmi instagram hesabından, gezdiği yerleri, özel hayatına dair fotoğrafları ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagramda 284 gönderisi ve yaklaşık 19 bin takipçisi vardır. Barış Kışlak’ın resmi instagram hesabı: @bariskislakRamo Dizisi Cabbar Kimdir

Barış Kışlak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz henüz evli değildir ve oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı yakışıklı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Barış Kışlak Kıyafetleri

Yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine toplayan oyuncumuz, tarzıyla da merak konusu olmaktadır. Oyuncumuzun sevenleri, Barış Kışlak’ın giydiği kıyafetleri de merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için yakışıklı oyuncumuz Barış Kışlak’ın Ramo dizisinde ve özel hayatında giydiği, gömlek, ceket, pantolon, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.BARIS KISLAK RAMO DIZISI CABBAR kim

Bu konumuzda sizlere Ramo dizisine yeni katılan başarılı oyuncu Barış Kışlak’ı ve dizide hayat vereceği Cabbar karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.