Ramo Dizisi Boz Kimdir? Söz’ün Keşanlı rolü (Görkem Sevindik)

Ramo Dizisi Boz Kimdir? Söz’ün Keşanlı rolü (Görkem Sevindik) Ramo dizisi yakın zamanda ekranlardaki yerini alacak. Ramo dizisi yayınlanmaya başlamadan kadrosunu zenginleştirmeye devam ediyor. Ramo dizisi kadrosuna yeni katılan isim de Görkem Sevindik oldu. Görkem Sevindik Ramo dizisinde Boz karakterini canlandıracak. Boz Ramo’nun en yakın arkadaşı ve onun can dostu.

Ramo dizisinde rol alan Boz karakteri dizi de Ramo kadar rol alacak ve önemli biri başrol. Ramo dizisinde rol alacak olan Görkem Sevindik rolü karakteri ve gerçek bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Ramo dizisi romantik komedi tarzından bir kabadayı dizisi olacak Ramo ve Boz arasında arkadaşlık sevgi herkes tarafından tam not alacak.

Ramo Dizisi Görkem Sevindik Kimdir? Boz Rolü

Ramo dizisinde Boz karakterini canlandıran oyuncu Görkem Sevindik kimdir? Görkem Sevindik 1986 Adana doğumlu. Görkem Sevindik’in en büyük hayali oyuncu olmaktı. Sinema ve tiyatroculuk için eğitim almaya başladı. Ramo dizisinde rol alacak olan Görkem Sevindik MSM’ye katıldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almaya başladı. Görkem Sevindik aldığı eğitimler sonrasında Uğur Uludağın tiyatro ekibine katıldı. Başarılı oyuncu bu zamana kadar bir çok dizilerde rol aldı.

Görkem Sevindik’in rol aldığı projeler ; 2007 yılında Kurtlar Vadisi Pusu, 2017 Söz dizisinde rol aldı. Söz dizisindeki Keşanlı rolü ile çok sevildi tanındı. Keşanlı Mücahit rolü ile tanınan Görkem Sevindik yeni dizisi Ramo’da çok başarılı olacaktır eminiz.

Ramo dizisi Boz karakteri Ramo’nun en yakın arkadaşı. Birlikte büyüyen iki arkadaşı canlandıracaklar. Boz, Ramo’nun her zaman yanında ve hep destekçisi. Ramo dizisinde Boz ana karakterlerden birisi. Başrol olmasa da başrol kadar önemli bir rolde. Boz’u dizide her zaman Ramo’nun yanında izleyeceğiz.

Ramo Dizisi Konusu; Ramo dizisinde Adanalı bir genç olan Ramo yani Ramazan ve Sibel arasındaki imkansız aşkı anlatıyor. Bu imkansız aşkı mafya dilinde anlatacak.

Ramo dizisi başrollerini Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik ve Cemre Baysel üstleniyor. BKM Film’in yapımcılığını yaptığı Ramo dizisi ekim ayında Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Ramo dizisi bir mafya dizisi olacak. Mustafa Şevki Doğan’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Ramo dizisinin senaristliğin Yılmaz Şahin üstleniyor. Çekimlerine 23 eylülde başlanan Ramo dizisi fragmanıda ekim ayında yayınlnacak.

Ramo dizisi müziklerini de Aytekin Ataş hazırlıyor. Aytekin Ataş bu zamana kadar bir çok dizinin müziklerini yaptı. Ramo dizisi çekimleri İstanbul’da başlayacak ancak bir kaç bölümden sonra Adana’ya taşınacak. Ramo dizisi seti kalıcı olarak Adana’da kuruldu. Ramo dizisi Adana’da çekilen ve internette yayınlanan Sıfır Bir dizisine benzer bir proje olacak.

Etiketler