Ramo 2020-2021 Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

8 Yorum 43 kez okundu.

Show TV ekranlarında salı günleri yayınlanan Ramo dizisi 2020-2021 yeni sezon ne zaman başlayacak çekimler başladı mı bu konuda yanıt vereceğiz. Son dönemde ülkemizdeki Corona virüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verilen Ramo dizisinin ikinci sezon devam edip etmeyeceği izleyicilerin merak konusu oldu. Bizde Ramo dizisinin 2020-2021 yıllarında 2. Sezon devam edecek mi ne zaman başlayacak bu konularda detayları verelim.

Ramo dizisi 2. sezon ne zaman başlıyor

Ramo 2020-2021 Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Güncelleme; Ramo dizisi sezon finalini yaptı. Yeni sezon çekimleri için sete çıkmadan ağustos ayında yeni sezona başlayacak şekilde sete çıkacaktır.

Ramo dizisinin Corona virüs nedeniyle ertelenen çekimleri virüsün etkisi geçtikten sonra başlayacak. Mart ayının sonunda ve nisan ayında hiç çekim yapılamayan dizinin mayıs ayı sonlarına doğru çekimlerinin başlaması hedefleniyor. Sezon finali yapmayan Ramo dizisi öncelikle bir sezon finali ile bir sezonuna nokta koymak istiyor. Ancak bu gerçekleşir mi bilemiyoruz. Ramo dizisinin ikinci sezon ne zaman başlayacak konusunda henüz net bir bilgi elimizde bulunmuyor.

Genellikle diziler yaz tatilinden sonrasında Eylül ayında yeni sezona başlar. Ramo dizisi de Mart ayının sonunda 11. bölümü ile ekrana geldi ve 24 Mart’tan sonra yeni bölüm yayınlanmadı. Ramo dizisinin çekimleri yaz ayları boyunca devam edecek. Stok bölümleri de çekilecek olan dizinin Eylül ayının ilk haftası başlaması bekleniyor. Ancak Ramo dizisinin ikinci sezon tanıtım fragmanı çıkmadan kesin bir bilgi vermemiz doğru bilgi olmaz.

Ramo 2. sezonu var mı yok muRamo 2. Sezon Kesin Başlama Tarihi

Ramo dizisinin ikinci sezon kesin olarak ne zaman başlayacağı ve 2. Sezon tarihini merak eden izleyicilere kısaca şöyle bilgi verebiliriz. Ramo dizisi hazırlıklarını bitirdikten sonra Eylül ayının ilk haftasında tahminimize göre 8 Eylül 2020 Salı günü ikinci sezonuna başlayacak. Ramo dizisi ilk sezonda olduğu gibi ikinci sezonda da reytinglerde başarılı olacak mı yüksek oranlar alabilecek mi elbette çok merak ediliyor. Salı günleri ekrana gelen eşkıya ve baraj gibi diziler Ramo dizisini olumsuz etkilese de dizinin Adana’da çekilen bölümleri oldukça heyecanlı bir şekilde devam ediyor.

Ramo 2020-2021 yeni sezonu ne zaman başlıyorRamo dizisi 2020-2021 Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ramo dizisinin 2020-2021 yeni sezonda yine Adana ilinde çekimlerine devam edilecek. Ramo dizisinin yeni sezonu yukarıda belirttiğimiz gibi Eylül ayının ilk haftalarında başlayacak. Bizim tahminimize göre 8 Eylül 2020 tarihinde ikinci sezonuna başlayacak olan Ramo dizisine yeni sezonda başarılar diliyoruz. Diziye yeni gelen oyuncular burada >> Ramo dizisine yeni gelen oyuncular

Sizlerde Ramo dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi ve 2. Sezon 2020-2021 hakkında beklentilerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Ramo dizisini başarılı buluyor musunuz ikinci sezonda da izlemeyi düşünüyor musunuz yorumunuzu bekliyoruz.

Yorum yaz

8 Yorum

 1. Merhaba Ramo izliyorlar
  Adana ne zaman geleceği biliyorum
  İstanbul tasındı Adana ne zaman taşınacağı İstanbul geldin de Adana gelin ya coruna vüris var bence gelmeyin

 2. Avatar Pelin aldemir

  Merhaba Ramo
  Senin için teşekkür ederiz
  İstanbul çektirdi siz özel olarak
  Bende düşüyorum ama Ramo başlasın artık Ramo ne zaman başlıyor biliyorum ben salı günü olacak

Etiketler