Ramo 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Ramo 2. Yeni Sezon Devam Edecek mi? Show TV ekranlarında salı günleri yayınlanan Ramo dizisi kaç bölüm sürecek final mi yapacak yoksa sezon finali yapan gelecek sezonda devam mı edecek soruları izleyiciler tarafından çok merak ediliyor. Biz de reytingleri yüksek giden ve sevilerek izlenen Ramo dizisinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağı 2. Sezonu olacak mı olmayacak mı bu konularda sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Ramo dizisi ikinci sezon devam edecek mi?

Oyuncu kadrosuyla oldukça dikkat çekici dizilerden birisi olan Ramo dizisinin başrollerinde Esra Bilgiç, Murat Yıldırım, İlker Aksum, İdil Fırat, Yiğit Özşener gibi önemli oyuncular yer alıyor. Adana ilimizde çekimlerine devam edilen Ramo dizisinin reytingleri de oldukça başarılı bir şekilde devam ediyor. Ramo dizisinin ikinci sezon devam edip etmemesi için öncelikle reyting sonuçlarına detaylı bir şekilde bakmamız gerekiyor.   

Ramo dizisinin son almış olduğu reytingler nasıl?

Salı akşamları oldukça güçlü rakipleri olan Ramo dizisi ilk başladığı haftadan beri 7 civarında Total reyting alıyor ve beklentilerin üzerinde gelen bu reytingler Ramo dizisinin kısa süreli bir dizi değil uzun ömürlü bir dizi olacağına bize açıkça gösteriyor. Son olarak 25 Şubat salı günü ekrana gelen Ramo dizisinin 7. Bölümünde yaklaşık 7 oranına yakın Total reyting alan dizi sezon sonuna kadar devam etmeyi garanti dediği gibi bu oranlarda seyrederse gelecek sezonda da yoluna devam edecek gibi görünüyor. Sadece reytinglerden bile yola çıkacak olursak Ramo dizisi final değil sezon finali yaparak yoluna devam edecektir.

Ramo dizisi yeni sezonda devam edecek mi?

Dizilerin devam etmesindeki en önemli kıstas reyting oranlarının yüksek olmasıdır. Ramo dizisi geride bıraktığı 8 bölüm boyunca beklentilerin üzerinde reytingler alarak yeni sezonda da devam edeceğinin en önemli işaretini verdi. Bu sezon oldukça başarılı dizilere imza atan Show TV salı günleri ekrana getirdiği Ramo dizisi ile hem Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine hem de aynı günde yayınlanan diğer dizilere fark atarak onlardaki izleyici kendisine çekmeyi başardı. Böylelikle Ramo dizisi yeni ikinci sezonda da devam etmeyi neredeyse garantiledi.

Ramo dizisi 2020/2021 yeni sezonda devam edecek mi?

Ramo dizisi ile ilgili son kararı BKM Yapım ve Show TV birlikte verecek. Genellikle diziler sezon sonuna doğru reyting oranlarına bakılıp yeni sezonda devam edip etmeyeceğine karar verilirken Ramo dizisinin almış olduğu reytingler kesinlikle ikinci sezonda da devam edeceğini gösteriyor. Açıkça söylemek gerekirse çok büyük bir terslik olmadığı müddetçe Ramo dizisi 2020-2021 yeni sezonda da kaldığı yerden salı günleri Show TV ekranlarında ki yerini almaya devam edecektir.

Ramo dizisi kaç sezon sürecek bölüm sayısı belli mi?

Ramo dizisinin başladığı günden beri Show TV’de oldukça iyi tutulduğunu seyircilerin çok benimsediğini hem set ortamının hem de ekranları başında izleyenlerin çok güzel tepkilerine hem kanal hem de yapımcı almaya devam ediyor. Böylesine olumlu bir ortamda yoluna devam eden Ramo dizisi kaç bölüm sürecek, 2. Sezon olacak mı ya da toplamda kaç sezon düşünüldüğü gibi merak edilen sorulara ülkemizde cevap verebilmek çok zor. Ramo dizisi reytingleri nasıl

Neden derseniz çünkü her şey güllük gülistanlık iken birkaç hafta sonra Ramo dizisinin reytingleri hızlı bir şekilde düşüşe geçebilir ya da yeni başlayacak bir dizi Ramo dizisinin reytingleri altüst edebilir. Bu nedenle Ramo dizisi her ne kadar ikinci sezonda da devam edecek görülse bile toplam kaç bölüm olacağı ve ikinci sezonun sonuna kadar devam edip etmeyeceği kesin değil. Bu konuda izlenme oranlarına bakılarak karar veriliyor.

Sizler de Ramo dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak diziyi nasıl bulduğunuzu 2. Sezon da devam edip etmeyeceği konusunu yorum ve görüşlerinizi ile aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

  1. Avatar çiçek hazal

    final yapmasın yenı sezondad devam etsi,n kadro guçlendirelebilir zatyen murta yıldırım seyrtemeye doaymıyoruz

Etiketler