Ramazan Bayramı (2024) Kutlama Mesajları Tebrikleri

Tv
23.02.2024
345

Her yıl olduğu gibi yine Ramazan ayından sonra bayrama eriştiren Rabb’imize hamd olsun. 2024 yılında Ramazan ayı 11 Mart günü başlıyor, 10 Nisan 2024 Çarşamba günü ise Ramazan bayramı olacak. 2024 yılında Ramazan Bayramı 40 yıldır görmediğim bir şekilde yaşanacak. Öncelikle tüm müslüman aleminin Ramazan bayramını canı gönülden tebrik eder daha nice ramazanlara sağlıkla huzurla erişmeyi yüce Rabb’imizin nasip etmesini dilerim. Bu sayfa hem sitemizdeki arkadaşlarla bayramlaşma sayfası hem de 2024 Ramazan ayında birbirine gidemeyen, yakınlarını göremeyen Müslümanların paylaşacakları tebrik mesajlarını içeriyor.Ramazan Bayramı 2024 Mesajları Tebrikleri

Şimdiye kadar böylesi yaşandı mı bilmiyoruz ancak koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada buruk bir Ramazan sevinci yaşandı. Allah tüm müslümanların oruç ve cümle ibadetlerini kabul eylesin. Bu zor günlerin ardından Bayram sevincini bu kez evlerimizde yaşamaya mahkum kaldık. Elbette bu durumdan çıkaracağımız dersler de olmalı. O kadar çok hata ve günahın içinde boğulduk ki böylesine bir salgın hastalığı tüm dünyadan milyonlarca kişinin hissetmesine neden olduk. Belki yeteri kadar temiz değildik, belki üstümüze düşen vazifeleri yerine getirmedik. Ki böylesine gözle görülmeyen bir mikrobun esiri olmakta cezalandırıldık. Rabb’imize hamdolsun milletimiz var olsun bütün dünyaya örnek olduk. İnşallah bu salgını da en az düzeyde atlatan ülkelerden biri olma yolundayız.

Ramazan Bayramı (2020) Kutlama Mesajları Tebrikleri

2024 Ramazan Bayramı kutlama tebrik mesajları

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle…İyi bayramlar

Ramazan Bayramınızın büyük bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğiyle. İyi bayramlar!

Erişme mutluluğunu yakaladığımız bayramın öncelikle milletimize, ve de bütün insanlığa hayırlar getirmesini yüce Allah’tan diliyor, Ramazan (Kurban) bayramınızı tebrik ediyorum.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara, gülücükler getirsin, öyle içten, öyle samimi olsun, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Bir lahza dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri; bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun. Bayramınız kutlu olsun.Ramazan Bayramı (2024) Kutlama Mesajları Tebrikleri

Mübarek bayramını sevdiklerinizle beraber, sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

Her bayramınızın çocukların berrak dünyası kadar aydınlık ve huzur dolu olması dileği ile dua ve selamlarımı gönderiyorum.

Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk içinde nice bayramlara ulaşmanızı temenni ederiz.

Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle.

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Şu beş gecede yapılan dua geri çevrilmez. Regaib gecesi, Berat gecesi, Cuma gecesi, Ramazan ve Kurban bayramı gecesi. (Hadis-i Şerif) Hayırlı Kandiller.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı olsun.

Sizler İçin Bayramların En Güzeli ve Hayırlısını Diliyorum, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

2024 Ramazan Bayramı Mesajları

Bizi yaratan Allah’a şükürler Olsun, bütün Müslümanlara hayırlı olsun, 2024 Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle 2024 Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, 2024 Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, 2024 Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. 2024 Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Önemli olan hatırlamaktır. Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

Melekler her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız hayırlı olsun, 2024 Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Dualarım sizinle, bir daha ki Ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Ramazan bayramınız hayırlı olsun.

2024 Yeni Ramazan Bayramı Mesajları

2020 Komik Bayram Whatsapp Mesajları*İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

*2024’de Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

*Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

*En kötü gününüz bu Ramazan Bayramı”ndaki gibi güzel olsun… 2024 Ramazan Bayramınız kutlu olsun…

*2024 Ramazan bayramında gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı”nız kutlu olsun.

*Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım.

*En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. 2024 Ramazan Bayramınız mutlu olsun…

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Komik Ramazan Bayramı (2020) Mesajları espriliSofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

2024 Yeni Ramazan Bayramı Tebrik Mesajları

Yürekten bir dua, tatlı bir tebessüm, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun, 2024 Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Yine bir bayram sabahı; kimi aileleriyle, kimi sevdikleriyle beraber. Yine yalnızlığa selam saati. Uzaklaşmış sevgiler, çaresiz hüzünlerle bayramınız mübarek olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… 2024 Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammed’iyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar.

Bayramdaki bütün şekerleri sana armağan ediyorum bütün güzellikleri Allah kalbine yazsın bayramın mübarek olsun, 2024 ramazan bayramını en şeker duygularımla kutluyorum.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Ayrılığa bir nebze olsa da tebessüm ediyor isek, bu birbirimize olan bağlılığımızdan gelmektedir, nice bayramlarda nice mutlu günlere, 2024 Ramazan bayramın mübarek olsun.

Şu beş gecede yapılan dua geri çevrilmez. Regaib gecesi, Berat gecesi, Cuma gecesi, Ramazan ve Kurban bayramı gecesi. (Hadis-i Şerif) Selam ve dua ile hayırlı bayramlar.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve 2024 Ramazan Bayramın mübarek olsun!

2022 de bir Ramazan Bayramı geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyoruz. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

2024 Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Yalnızlık ne uçsuz bucaksız okyanuslarda tek başına yol almak ne de bir çöl ortasında tek başına olmaktır. Yalnızlık sevdiklerinden uzak bayramlarda yalnız kalmaktır. 2024 Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu 2024 Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu melekleriniz avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin, bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin, Ramazan bayramınız kutlu olsun.

2020 Ramazan Bayramı mesajları yeniDostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

2024 Komik Bayram Whatsapp Mesajları

Bayramını kutlarım, üç beş kuruş atta mutlu olayım!
Koronasız nice ramazan bayramlarına..
Korona geldi 2024 böyle oldu, Koronasız nice bayramlara..
Bayram gelir ellere, sevgi verir dillere.
Karnın şekerle dolsun yanakların öpülmekten solsun cüzdanını bücürler soysun..
Bunu yazan tosun okuyanın bayramı mübarek olsun.
İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun.
Sayın abonemiz, eskiye ait namaz ve oruç borcunuz tespit edilmiştir. Amel defteriniz dolmadan lütfen borcunuzu ödeyiniz. Ahiret işleri genel müdürlüğü, İyi bayramlar diler.

Sizlerde 2024 Ramazan bayramı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Teşekkür eder iyi bayramlar dileriz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Özgür dedi ki:

  Hayırlı geceler gönül dostlarım..
  Sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, huzur mutlulukla 🏡Musmutlu zamanlar.. Gülay ‘cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim, Nurbanu’ m, Özge’cim, Aysel’cim, Hanıfe ‘cim, Aytaç’ cım, Günrl’cim, yorumumu okuyanlar VE Sayın yönetici sevdiklerinizle birlikte
  ALLAH’A EMANET OLUN
  Aminnn

  1. Yönetici dedi ki:

   Teşekkürler Özgür teyze, Allah razı olsun,gelip gidip arkadaşları ve beni soruyorsun, ne güzel bir vefa örneğisin. Allah’a emanet ol.

 2. Özgür Gülay'cım dedi ki:

  Hayırlı geceler..
  ALLAH ‘A EMANET OLUN SAĞLIK SIHHATLE ALBASAN AİLESİ..
  HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN
  AMİNNM

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Hayırlı geceler özgür teyzecim ALLAH RAZI OLSUN..
   ALLAH RAHATLIK VERSİN, VE HUZURLU BİR GÜNE UYANMAYI NASİP ETSİN AMİN .

 3. Çalıkuşu dedi ki:

  Hayırlı günler herkese. Nasilsiniz. Oğuz hocam nasilsin senin memlekete geliyorum kayseriye😊

 4. Özgür dedi ki:

  Hayırlı geceler ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE YENİ HAFTANIN HER GÜNÜ SAĞLIK SIHHATLE, BOLLUK BEREKET LE, HUZUR MUTLULUKLA DOPDOLU OLSUN TEK TEK İSİM YAZMIYORUM YORUMUMU OKUYANLAR İÇİN CANI GÖNÜLDEN AMİN

 5. Özgür Gülay'cım dedi ki:

  Hayırlı geceler HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN TEYZESİNİN DUYGULU KIZI ALLAH’A EMANET OLUN ALBASAN AİLESİ SAĞLIK SIHHATLE 🤲

 6. Özgür Sayın Mehmet Oğuz Bey dedi ki:

  Hayırlı geceler.
  Artık yeni sayfa için=Reyhan rolunde Elif Öz… (( Özlem başlayan soyadın sonunu unuttum🤗😴)) TV haber spikeri..
  Başarılar acaba köyde sevgili annenizin yanında mısınız? Sağlık sıhhatle kalın Özdere ailesi BAŞARILAR

 7. Günel 🇹🇷🕌🕋🕌🇦🇿 dedi ki:

  🇹🇷Türküye🇹🇷Halkın🕌Ayasofya🕌Kutsal Camisi Yapması Üçün Kutlayıram HZ.MUHEMMED (S.A) Vatan Sevgisi İMANDAN Gelir Yunan Amerkan Ruslar Rumlar Hiristiyan Ölkeleri Vatan Sevgisi Ne Olduğun Anlamaz HZ.MUHEMMED🇹🇷Türk🇹🇷Halkında Yapılan🕌Ayasofiyaya🕌Nefes Vermiş Tüpürçeyi Torpağa İlaç Olmuş🕌Ayasofyanın🕌Yıkılmaması Peyğenberimizin Sahesinde Olup Yunanlar Amerkanlar Ruslar Rumlar Hiristiyan Ölkeleri Anlamaz🕌Ayasofya🕌Bütün Müselmanların Camisi Birinçi🕋İkinçi🕌Ayasofya🕌Arabler🕋Korumadı Kendilerine Fabrik Gibi Kulandılar🇹🇷Türk🇹🇷Halkı🕌Ayasofyada🕌Dua Azan Sesi Duyaçağ 481 İl Muze Olan🕌Ayasofya🕌86 İl Kapalı🇹🇷Türk🇹🇷Halkı🕌Ayasofyaya🕌Çok Geç Kovuşdu🕌Ayasofyanın🕌Divarlarında🕌MELEKLER🕌Her Birin Çırpıntısında Derin Anlam Var Hz.Azrayıl (S.A)Çırpıntısı Salğını Anlatır Şu Gün Salğın Hayatımızda🕌Ayasofyanın🕌Açılması Salğına İlaç Olsun Salğın Bitsin Hiristiyan Ölkeleri Alışıp Yanır🇹🇷Türk🇹🇷Halkın🇹🇷Bayrağın Yandırıp Yakır Allah Belanızı Versin🕌Ayasofya🕌Cami Olaçağ Yakdığınız🇹🇷Altında 83 Milyon İnsan Var O Bayrağ Tek🇹🇷Türkün🇹🇷Deyil O Bayrağ Hemde🇦🇿Azerbayçanın🇦🇿Bayrağı Yakan Eliniz Kırılsın Bakan Gözünüz Çıksın Bayrağın Anlamın Anlamarsınız🇹🇷OSMAN GAZİ🇹🇷Bir Gün Bir Rüya Görür Oğuzunda☀️🌙Görür☀️🌙Böyüdükçe Böyüyür Osman Gazi Oğuzunda Olan☀️🌙Bayrağın Üzerine Yapır İller Keçir 1942 İlde☀️🌙Deyişilip🇹🇷⭐️🌙🇹🇷Bayrağa Yapılır🇦🇿Azerbayçan🇦🇿Türk🇹🇷Bayrağın☀️🌙Daşıyır🇹🇷🇦🇿Bayrağları Hep Gök Üzünde Olmalı Hiristiyanlar Anlamaz☀️🌙⭐️🌙Hiristiyanlar Kötülük Anlar Nifret Anlar🇹🇷Türk🇹🇷Halkın Bayrağın Yakmağla Korku Yapmağ İsteyiler Şu Olamaz🇹🇷Türk🇹🇷Halkı🇦🇿Azeri🇦🇿Halkı Bayrağı Bütündü Keçmişimize Bakdığda Keçmişimizdede Birlik Olup🇹🇷Türk🇹🇷Halkın🇦🇿Azeri🇦🇿Halkı Yanaşı Olup🇹🇷Mustafa Kemal Atatürk🇹🇷Çetin Anlarında🇦🇿Azerbayçandan🇦🇿Yardım İstemiş 1921 Çi İlerde🇦🇿Nerman Nermanov🇦🇿Kızılı İle Nefti İle🇹🇷Türk🇹🇷Halkına Yardım Etmiş M.K.A Neriman Nermanova Borçunu Kaytaraçam Demiş Nerman Nermanov Şunu Kabul Etmemiş🇹🇷🇦🇿Kardaş Kardaşa Borç Veremez Biz Kardaşığ Söyleyip🇹🇷Türk🇦🇿Azeri🇹🇷Kardaşlığı Bitmez İngilis İblisleri🇹🇷Türk🇹🇷Esgerin Habs Edir🇦🇿Azerbayçan🇦🇿İngilislere Mesaç Yolayır🇹🇷Türk🇹🇷Kardaşlarımızı Azad Edin Kendi Esgerinizi Azad Edek🇹🇷Türk🇹🇷Esgerleri Azad Olur Kaşki MUSTAFA KEMAL ATATÜRK🇹🇷MEMMED EMİN RESULZADE🇦🇿Azeri🇦🇿Aydını🇦🇿NERİMAN NERİMANOV🇦🇿Gibi Aydınlar Hayatda Olardı Allah Hepsine Rehmet Etsin Keçmişe Kayıtsağ🇦🇿Azeri🇦🇿Aydını Neriman Nerimanov Yunanlara Amerkanlara Mesaç Yolayardı Kirli Oyunlar Bizi Korkutmaz🇹🇷🇦🇿Gökden Yenmez Bayrağlar Yanmaz Şehidlerin Kanı Bayrağda Hayatımız Zor Müselmanları Eziler🇦🇿Azeri🇦🇿Torpağı Ermeni Elinde Ayağlar Altında Yeni Şehidlerimiz Var Allah Bütün🇹🇷ŞEHİDLERE🇦🇿Rehmet Etsin Mekanı Çennet Olsun 12 Temuz Ayında🇦🇿ŞEHİD🇦🇿Olan Şehidlerimize Allah Rehmet Etsin Vatani Korumağ Üçün Güç Küve Gerek Ne Yazığki Azeri Vatani Kurtara Bilmir🇦🇿Azeriler☀️🌙🇦🇿Türklerin🇹🇷⭐️🌙🇦🇿Bayrağında Korumalı 27 İldi Koltuğu Koruyanlar🇹🇷🇦🇿Bayrağın Koruyamadı🇦🇿🇹🇷Düşmenden Korkmaz Vatan Üçün Çanın Verer 15 Temuz 20 Yanvar Tariki Şuna Şahid🇹🇷15 Temuz🇹🇷🕌Ayasofya🕌Açılış Günü Olmalı İdi Hiristiyanlar Bayrağımızı🇹🇷Yandırır İblisler Temuz Ayı İki Tariki Daşıyaçağ🇹🇷24 Temuz🇹🇷🇹🇷15 Temuz🇹🇷İki Tarik Geleçeye İz Burakdı🇹🇷AZADLIĞ🇹🇷BİRLİK🇹🇷Tariki Türk🇹🇷Azad Oldu🇹🇷15 Temuzda🇹🇷24 Temuzda🇹🇷AYASOFYA🇹🇷Müselmanları Birleşdidi Rabbim AZANLARIMIZI DUALARIMIZI Susdumasın🕌🇹🇷🇦🇿🕌

  1. Özgür Günel'cim dedi ki:

   Hayırlı geceler ve MaşaAllah 👏👏👏👏👏🏡MUSMUTLU ZAMANLAR Kızım

 8. 61 dedi ki:

  Yemin dizisinde Özge Yağız’ın yerine Elif Özkul diye birisi gelmiş ilgililere duyrulur…

  1. Yönetici dedi ki:

   Haber için teşekkür ediyorum, hemen ekleyim..

   1. Özgür dedi ki:

    Sayfa açılmış mı baktım sonra size yorum yazdım tabi yorumları okumadan Nurbanu 👏👏👏 teşekkürler

 9. 61 dedi ki:

  Emanet dizisinin fragmanını gördüm bi bakınız isterseniz sayın yönetici, bırakın şu yaz dizilerini daha yayınlamadan reyting haberi yapıp milletten papara yiyorsunuz sonra🤣🤣

  1. Yönetici dedi ki:

   Kesin sendin o değil mi? Tahmin etmeliydim 🙂

   1. 61 dedi ki:

    Yanlış tahmin tabikide değildim ama birilerinin sizi azarlaması da hoşuma gitmedi değil hani 🤣

 10. Özgür dedi ki:

  Hayırlı, gönlünüzce pazar günü dileklerimle! Sağlık sıhhatle Allah’a emanet olun Gülay’cım, dünya güzellerim, yorumumu okuyanlar VE Sayın yönetici sevdiklerinizle birlikte AMİN.. ❤️❤️💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🏡Musmutlu zamanlar 🇹🇷

 11. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar arkadaşlar nasılsınız napiyosunuz

 12. 🎂AYSEL, BALDİLLİM🎂 dedi ki:

  BU GÜN AD GÜNÜ,
  KİMİN Mİ? BALIMIN.
  NE ÇOK KONUŞTUM,
  TATLI TATLI KONUŞUYORSUN
  BALDİLLİM, GÜLÜMSEDİM.
  O GÜN KALBİME DOKUNDU
  SEVEN, SAYAN AYSEL’CİM..
  YILLAR İÇİNDE, CAN OLAN
  CANIN, CANANI EKBER BEYİMİZ
  BÜYÜYECEK, KOŞTURACAK,
  ANNECİM, ANNECİM…
  AD GÜNÜN, KUTLU, MUTLU
  GÖNLÜNCE OLSUN..
  KUCAKLAYIP, KOCAMAN BUSE
  İŞTE O ZAMAN HERŞEY
  DAHA GÜZEL HOŞŞŞŞ
  NİCE YAŞLARAAAAA
  NİCE YILLARAAAAAA
  HEP BİRLİKTE İNŞALLAH
  ALLAH’A EMANET OL.
  SEVDİKLERİNLE
  SAĞLIK SIHHATLE..
  BOLLUK BEREKETLE,
  MUSMUTLU ZAMANLAR
  TEYZESİN BALI
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. Aysel dedi ki:

   Canım teyzemm çok teşekkür ederim Allah razı olsun bende şuan gülümsüyorum ve mutluyum sayende sağol öpüyorum ellerinden ❤️❤️

 13. Günel ✨Oğuz Bey✨ dedi ki:

  Günaydın✨Dizi Ailesi✨OĞUZ Bey✨Nasılsınız İyi Tetiler İşlerinizde Sitede Yorulmayın Oğuz Bey Yemin Dizisin Çekilişleri Başlayıp Umarım Haberiniz Var Umarım Sitede Bilgilerinizi Paylaşaçağsınız Emirin İkinçi✨YEMİNİ✨Zor Olaçağ Reyhansız✨Yemin✨Davam Edeçek Uğurlar🏆Arzu Ediriz Yeni Oyunculara Nazmiye Hanım İyi Oyuncular Yetişdirir Dizi Hayatına Tanıtır Sonrada Onu Sevmirik Deyirik Nazmiye Senaryosun İyi Yapsa Daha Güzel Olar✨Yemin✨

 14. Günel 🇦🇿💌🇹🇷 dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar✨Dizi Ailesin✨Güzel Hanımları Gülay Abla Özgür Abla Aysel Abla Çalıkuşu Abla Nurbanu Abla Özge Abla Şule Abla Emine Abla Xanım Abla Sema Abla Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız İyi İstirahetler Keçiresiniz Mutlu Olasınız Sağlamlığ Işığınız🍃Dualar🍃 Kömeyiniz Olsun✨AYSEL Abla✨ Nasılsınız Küçük Melek Nasıldı Her Zaman Mutlu Olun Ailenize Sağlığ Arzu Ediriz Melekler Sizi Korusun Sağ Olun Var Olun✨Çalıkuşu Abla✨Nasılsınız İyi Olun Mutlu Olun Okul Kapıları Üzüne Açılsın Ailenize Mutluluğ Arzu Ediriz Güzel Yuva Hayatına Kapı Açsın Sağ Ol Var Ol✨D.A✨Hep Işığ Olsun

 15. Aysel dedi ki:

  Selamun Aleyküm arkadaşlar nasılsınız görüşmeyeli

  1. Yönetici dedi ki:

   Oo Aysel hanım teşrif buyurmuşlar hoş gelmişler..

   1. Aysel dedi ki:

    Hoş buldum uzun süren aradan sonra yeniden burdayım İnşallah

  2. Çalıkuşu dedi ki:

   Aleykumselam ayselcim biz iyiyiz sen nasılsın napiyorsun

 16. Günel 🍃Çümanız Mübarek🍃 dedi ki:

  Hayırlı Günler Hayırlı🍃Çumalar🍃Dizi Ailesin🍃Güzel Hanımları Gülay Abla Özgür Abla Çalıkuşu Abla Nurbanu Abla Aysel Abla Xanım Abla Özge Abla Şule Abla Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız Çumanız Mübarek Rabbim Dualarınızı İbadetlerinizi Kabul Etsin Bütün Kapıların Anahtarını Kendinde Bulunduran Allahım Hakkımızda En Hayırlı Kapıyı Aç Hayırlı🍃Çumalar🍃Rabbim Hayatımızda Olan Sıkıntılar Üçün Bize🍃Sabir🍃Versin Sabirin Arkasında Çok Güzeliğler Var🍃Hz.Mövlane (S.A)🍃Eve Geldikde Oğlun Üzgün Görür Oğlundan Neden Üzgünsen Sorur Oğlu Heç Deyir🍃Mövlane🍃Kapıya Çıkır Kapıdan Asılmış Kurt Postasın Eynine Geyinir Ellerin Gök Üzüne Tutur Ulamağa Başlayır Oğlu Kapıya Çıkır Ve Gülmeye Başlayır🍃Hz.Mövlane🍃Oğluna Söyleyir Görürsenmi Oğul Yırtıçı Kurtdan Korkmadın Arkasında Olan Babana Güldün Sevindin Dünya Dertlerinde Arkasında Allah Olduğun Unutma🍃Sabir🍃Tevekkül🍃Hayatımızın Parçası Oldu Hz.Yusif (S.A) Kuyuya Atıldı🍃Sabir🍃Etdi Misire Vezir Oldu Hz.Muhemmed (S.A) Taşlandı🍃Sabir🍃Etdi Dünyaya Önder Oldu Hayatlarında Ne Taş Kaldı Nede Kuyu Rabbim Bizlere🍃Kurani Kerimi🍃Hediye Etdi Yolumuzu Işığlandıdı Rabbim Müselmanları Korusun Salğın Yok Olsun Salğın Hayatımıza İmtahan Gibi Geldi Dokturların İlaçı Bele Virüsa Yetmir Demeki Salğına Doktur Yok Allahın Duası Yetir Melekler Işığın Üzerimize Salsın Sağ Olun Var Olun🍃Dizi Ailesi🍃Yuvanızda Sağlığ Mutluluğ Işığınız Olsun🍃Melekler🍃Gölgeniz Olsun

 17. Özgür Gülay'cım dedi ki:

  Hayırlı akşamlar sana dün yorum yazdım çıkmamış duygulu kızım.. Herşey gönlünce olsun sevdiklerinle birlikte.. Sağlıkla ALLAH’A EMANET OLUN ALBASAN AİLESİ..

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Hayırlı geceler özgür teyzecim, o yorumu okudum, ve onaylandı..
   Teşekkür ederim..

 18. Günel 🇹🇷💌🇦🇿 dedi ki:

  Hayırlı Günler✨Dizi Ailesin✨Güzel Hanımları✨Gülay Abla✨Özgür Abla✨Nasılsınız Sitenin Kalbi Güzel Ablaları✨ALLAH✨Sizdende Razı Olsun Arzularınız Çiçek Açsın Melekler Yanı Başınızda Olsun Yapdığınız🙏İbadetler Kabul Olsun Yuvanızda Sağlığ Olsun🌍Mutlu Olsun Sağ Olun Var Olun İşlerinizde Yorulmayın

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Günaydın hayırlı günler Günelcim, teşekkür ederim..
   Sağlık ve mutluluk seninlede olsun..

 19. Özgür Günel'cim dedi ki:

  Hayırlı geceler Allah razı olsun.. Herşey gönlünce kızım

 20. Günel dedi ki:

  ☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız İyi Olun Mutlu Olun İşlerinizde Yorulmayın Oğuz Bey Keçmiş Olsun İstanbulda Olanlar Üzüçü Allah Bütün Sıkıntı Keciren Aileleri Korusun Allah Sabir Versin İstanbul Sıkıntılarla Üze Üze Gelmiş Şeher Melekler Korusun Şehid Olan Suriyalıya Allah Rehmet Etsin Türk Halkına Her Zaman Dua Ediriz Ailemizin Bir Üzvü Türküyeye Daşınmağ Kararı Aldı Salğın İzin Verse Allah Bütün Sıkıntıları Halklarımızdan Uzak Etsin🇹🇷🙏🇦🇿

 21. Günel ❤️Gülay Abla❤️ dedi ki:

  ❤️Gülay Abla❤️Nasılsınız Sizi Sitede Görmek Ne Güzel Site Işığlandı Melekler Sizi Korusun Analizleriniz Hep Sitede Işığlansın İşlerinizde Yorulmayın Yuvanızda Mutluluğ Olsun Sağlamlığ Işığınız Olsun Güzel Yazarımız Ablamız Gülay Ablamız

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Günelcim..
   Teşekkür ederim ALLAH RAZI OLSUN..

 22. Günel 🇹🇷📨🇦🇿 dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar⚡️Dizi Ailesin⚡️Güzel Hanımları Özgür Abla Gülay Abla Çalıkuşu Abla Aysel Abla Xanım Abla Nurbanu Abla Sayın OĞUZ Bey Ve Siteni Unudan Güzel Dostlar Nasılsınız İyi Olun Sağlam Olun Işığınız Sitede Hayatda Yuvanızda Parlasın Hanımlar İşlerinizde Yorulmayın Yuvanın Meleki Güzel Hanımlar Sağ Olun Var Olun

  1. Yönetici dedi ki:

   Merhaba Günel hoş geldin, diğer arkadaşlar da yolunu şaşırdıkça uğruyor arada 🙂

   1. Gülay Albasan dedi ki:

    Biz yine arada bir uğruyoruz sayın yönetici..
    Siz daha seyrek uğruyorsunuz🙂

    1. Yönetici dedi ki:

     Yoo ben hep burdayım, kuş uçsa haberim olur.. 🙂 Bu arada geçmiş olsun, yorum yazdığına göre İstanbuldaki hortum seni çekememiş 🙂

     1. Gülay Albasan dedi ki:

      Sağolun sayın yönetici:
      Evet cüsse ağır olunca, hortum transit geçmeyi tercih etti..

     2. Özgür Gülay'cım dedi ki:

      Hayırlı geceler gece gece 😀🤗🥰ALLAH CC SENİ GÜLDÜRSÜN DUYGULU KIZIM.. O KADAR AĞIR OLDUĞUNU YAZMA ŞSKA NİR YANA HERŞEY SANA ÇOKKK YAKIŞIYOR TATLI TATLI.. ALLAH’A EMANET OLUN ALBASAN AİLESİ

     3. Gülay Albasan dedi ki:

      Hayırlı geceler özgür teyzecim ALLAH RAZI OLSUN,
      Rabbim senide her zaman güldürsün..

     4. Yönetici dedi ki:

      Özgür teyze ağır olmanında güzel yanları var, hortum geliyor ama kaldıramıyor 😀 yarın birgün deprem olsa yine bişi olmaz, sonuçta o kat çökse bile bir yaşam alanı kalır orada 😀

     5. Gülay Albasan dedi ki:

      Tabiki oluşacak!!!
      Bi anne, bi evin hem direği, hemde çelik kuvvetidir..
      Depremdede yavruları için boş alan oluşturmakla mükelleftir..
      Örneğin Simitler… 🙂

 23. Özgür dedi ki:

  Hayırlı sabahlar ve tüm gün. Herşey gönlümüzce olsun gönül dostlarım SEVGİMLE Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte amin çokkkk özel ve güzelsiniz.. ❤️❤️💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🏡Musmutlu zamanlar sağlık sıhhatle 🌹

  1. Yönetici dedi ki:

   Teşekkürler Özgür teyze, nasılsın iyi misin?

 24. Çalıkuşu dedi ki:

  Hayırlı geceler herkese hayırlı geceler oğuz hocam

  1. Yönetici dedi ki:

   Hayırlı geceler efendim, siz buraları hatırlar mıydınız? Zor olmuştur ama neyse bakalım 🙂

   1. Çalıkuşu dedi ki:

    Günaydın oğuz hocamm. Ben hiç unuturmuyum buraları ki hatırlayayım 😊

 25. Günel 🇹🇷💌🇦🇿 dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar☀️Dizi Ailesin☀️Güzel Hanımları Nasılsınız Zamanınız Güzel Keçsin İyi İstirahetler Keçiresiniz Melekler Sizi Korusun Şu Gün Türk Halkı🇹🇷Üçün Güzel Gün☀️Babalar☀️Günü Rabbim Ane Babalarımızı Korusun☀️Dizioyuncu com☀️Sitesinde Olan Bütün Hanımların☀️Babalar☀️Bayramı Kutlu Olsun Ömürleri Uzun Olsun Çanları Sağ Olsun Dünyadan Köçen☀️Babalara☀️Allah Rehmet Etsin Baba Ane Yuva Işığı Şu Işığ Hep Yansın Su Gibi Ömürleri Olsun Melekler Onları Korusun Ane☀️Baba Çoçuğların Aklağı Dostu Sevgisi Ane Baba Çoçuğa Aklağ Egitimi Verir Bir Yuvada📺Harab Olur Temirçi Çağırılar Temirçi📺Bakdığda Arkasında🍞Kırıntıları Görüp Şaşırır Temirçi🍞Yuvada Olan Çoçuğ Yapdığın Anlayır Temirçi Getdikde☀️Ane Baba☀️Çoçuğdan🍞Neden📺Arkasına Atdığın Öyrenir Çoçuğ Söyleyir Ane Baba Siz Bene Öyretdiyiniz İyiliği Yapdım🍞Kırıntıların📺Aç Olan Çoçuğlara Verdim☀️Baba Ane☀️Ağlayır Ane Baba Aklağ Egitimi Çok Güzel İlk Öyretmenimiz Ane Babalarımız İkinçi Öyretmenimiz Hayatda Bize Yollar Açır Bizler O Yolda Yürüyürük Rabbim☀️Ane Babaları☀️Korusun Sağlığında Deyer Verek Öldükden Sonra Mezarların Altınla Çiçekle Bezesek Neye Çerek Ane Çennet Açarı Baba Yuva Direyi Direk Olmasa Yuva Olamaz Ane Olamasa Hayat Olamaz Ane Babalar Üzünüz Hep Gülsün Sağ Olun Var Olun Sitede Zaman Dayanmış Gibi Hanımlar Sitede Görünmür İşlerinizde Yorulmayın Mutlu Olun☀️Babalar Günü Kutlu Olsun☀️

 26. Günel 🇦🇿Çumanız💌Mübarek🇹🇷 dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Hayırlı☀️Çumalar☀️☀️Dizi Ailesin☀️Güzel Hanımları Nasılsınız Dualarınız İbadetleriniz Kabul Olsun Çumanız Mübarek Olsun Allahım Yağan Yağışlar Gibi Güzel Şefalı Bir Yağış Yağdırki Yeryüzünde Bütün Belanı Yuyub Aparsın Kullarına Rehim Et☀️Çuma Günü☀️Mükedes Gün Peyğenberimizin Güzeliği Şu Güne Bağlı Hayat🌍Deyişir İnsanlar Deyişir Arab Halkı Peyğenbere Deyer Veremyor Türk🇹🇷Halkından Biri Hoça Efendi🕋Ziyaret Edir Bir Arable Karşılaşır Söhbet Edir Hoça Efendi Arabdan Soruşur Neden Arablar Başka Halklardan Daha Çok Alışveriş Edirsiniz Kendi Fabriklerinizi Yapın Arab Söyleyir Bizim Fabrikimiz🕋Başka Fabrike Ehtiyaçımız Yok Allah Sizi Bildiyi Gibi Yapsın🕋Allah Evi Sayılır Sayğısızlar🕋Şu Gün İnsansız Ababil Kuşları🕋Dolaşır Ababil Kuşları Mükedes Hekayesi Her Kes Bilir Ababil Kuşları Türk🇹🇷Halkında Görünüp Hepsi Yaralı Neden Onlar Bize Ne Anlatır İnsanlar Bir Birin Yaralayırmı Söyleyir Sizi Koruya Bilmeyeçem Deyirmi Hayat Ne Kader Zorlaşır Küçük Mikrop Salğın Hayatın Tablosun Deyişdi Dünya Kurumuş🌳Benzeyir Hayat Evvelden Akıradek Öyrenmekdir İnsanın Hayatında Üç Böyük Hadise Var Doğulmağ☀️Yaşamağ☀️Ölmek O Neçe Doğulduğun His Etmyor İnsan Gibi Yaşamağı Unudur Ezablar İçinde Ölür Yalnız Yaşamağ Vaçib Deyil Yaşatmağ Lazımdır Rabbim Müselman Halkların Korusun☀️Çumanız Mübarek☀️🇦🇿🕋🙏🕋🇹🇷

  1. Yönetici dedi ki:

   Teşekkürler Günel, seninde cuman mübarek olsun…

 27. Günel 🇹🇷🙏🇦🇿 dedi ki:

  Hayırlı Günler💖Dizi Ailesin💖Güzel Hanımları💖Özgür Abla💖Gülay Abla💖Nasılsınız İyi Olun Mutlu Olun Sitede Hayatda Hep Üzünüz Gülsün İyi Tetiler Keçiresiniz Ailenize Sağlığ Arzu Ediriz Melekler Sizi Korusun Sitede Sözleriniz Duyulsun💖Özgür Abla💖Sağ Olun Var Olun💖Keçen Sözler Üçün🇦🇿15 Hazıran Kurtuluş Günü Oldu Benim Üçün🇦🇿Azerinin🇦🇿Kurtuluş Günü Şu Gün 18 Hazıran🇦🇿Azeri Şehidimiz🇦🇿MÜBARİZ İBRAHİMOVUN🇦🇿Şehid Olduğu Gün🇦🇿Mübariz🇦🇿150 Düşmeni Öldürdü Onun🇦🇿Vatan Sevgisi🇦🇿Böyük Şehidler Ölmez Vatan Bölünmez 2010 Çı İl 18 Hazıran Günü Geçe Saat 23:30 Düşmenlerin Uyuduğu Anlarda Onların Üzerine Gedir🇦🇿Şehid🇦🇿Olaçağını Bilerek🇦🇿Vatanın🇦🇿Düşmenlerden Kurtarmağ Üçün Allah Rehmet Etsin Mekanı Çennet Olsun Ailesine Yakınlarına Allah Sebir Versin🇦🇿Azerbayçanın🇦🇿İkinçi Kurtuluş Günü Torpağların Azad Olduğu Gün Mübariz İbrahimovun Resmi🇦🇿Karabağda🇦🇿Şuşada Asıldığı Gün Olaçağ🇦🇿Azerbayçan🇦🇿☀️🌙Gibi Parlayaçağ 22 Yaşında Şehid Olmağ Vatana Millete Kurtuluş Bayram Getirmek Güzel🇦🇿Şehidlerimiz🇹🇷Vatanımızın İsmin Göklere Kaldırıp🇦🇿Şehid Anelerine🇹🇷Bakdığda Üzülürem Anelerimiz Kalbi O Kader Böyükü Oğuları🇹🇷Şehid🇦🇿Olur Ama Kalbleri Sevgileri Böyüyür Liderlerimize🇦🇿🇹🇷Söyleyiler🇹🇷Şehidlerimizde🇦🇿Bizde Size Kurban Şu Sözleri Kaldıramaram Aneler Çoçuğların🇹🇷Vatanımız🇦🇿Üçün Şehid Verip Kendilerinde Kurban Vermesinler Kaçdane Lider Koltuğunda Oturan Çoçuğun🇦🇿Şehid🇹🇷Verip Liderlerin Çoçuğları Vilalarda Lüks Arabalarda Mutlu Hayat Yaşayılar🇹🇷Şehidlerimizin🇦🇿Bele İsmin Bilmiler Şehid💖Aneleri💖Babaları💖Yapmasınlar Lider🇦🇿🇹🇷Koltuğunda Oturanlar🇹🇷Türk Azeri🇦🇿Şehid Anelerine Kurban Olsunlar Hayatımız Dünya Deyişir🇦🇿🇹🇷Gök Üzünde Olması Yaradıçılarımız MUSTAFA KEMAL ATATÜRK🇹🇷MEMMED EMİN RESULZADE🇦🇿ŞEHİDLERİMİZ🇹🇷🇦🇿Sahesinde Kaşki Hayatımız Deyişe Ertuğrul🇹🇷Osman Bey Babek🇦🇿Gibi Liderlerimiz Vatanımızin Lideri Ola Ertuğrul🇹🇷Oğlu Osman🇹🇷Bey Vatanın Korudu Babek🇦🇿Vatanı Azerini Korudu Hayatımızda Kahramanlar Çok🇦🇿🇹🇷Mehmetçikler Onların Davamçıları Rabbim Bütün🇦🇿Şehidlere🇹🇷Rehmet Etsin Mekanı Çennet Olsun Vatan Millet Namine Şehid Olanlar Hemişe Bizimle Yaşayaçağ🇦🇿🇹🇷🇹🇷🙏🇹🇷🇹🇷🇦🇿

 28. Özgür dedi ki:

  Hayırlı sabahlar ve tüm gün..
  Sayın Azeri kardeşlerim KURULUŞ GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.. ((Hiç unutmam TV kuruluş günü ilan edildi KKT cumhuriyet i ben kabul ediyorum cevabı Azerbaycan dan benxekabul ediyorum karşılıklı kobulleşmek şimdi ne durumda bilmiyorum TÜM TÜRK CUMHURİYET LERİNE ÖZGÜRLÜK LİDERLİK BOL KISMET GENİŞ EKONEMİ, GÜZELLİKLER VERSİN RABB’İM.. AMİNNN

 29. Özgür Gülay'cım dedi ki:

  ALLAH RAHATLIK VERSİN
  Tatlı uykular duygulu kızım.
  Herşey gönlümüzce olsun sağlık sıhhatle Albasan ailesi. 🏡Musmutlu zamanlar Aminnn
  🌎Güzellerim..
  🌎Sizinle güzel..
  ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE AMİN 🥰🥰🥰

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar ve hayırlı günler özgür teyzecim..
   Seninde herşey o güzel gönlüne göre olsun teyzecim..
   ALLAH RAZI OLSUN..
   İYİKİ VARSIN GÜZEL DUALARIN VE SEN.

   1. Özgür dedi ki:

    Sende iyikimsinnnnn ALLAH RAZI OLSUN İŞLERİN RAST GİTSİN TEYZESİ MUCKKKK

 30. ÖzgürGünel'cim dedi ki:

  ALLAH RAHATLIK VERSİN.
  Hoş geldin ve başım ağrıyor yorumlarını okumadan cevap yazıyorum.. Biliyorum ki güzel dileklerin bolca vardır hepsine canı gönülden amin..
  . Anneciğine sevgiler her şey gönlünüzce olsun sağlık sıhhatle ❤️❤️

 31. Lamazi gogo dedi ki:

  ALLAH RAHATLIK VERSİN.
  Trabzon halkı kutlamaları hak etti TV o nasıl kutlama ahhhh keşke şu virüs yok olsada…
  Hayırlı uğurlu olsun borda&mavi renklere devamı sıklıkla gelir Allah’ın izni ile amin.. Ve SEVGİMLE herşey gönlünce olsun teyzesiiii sağlık sıhhatle 🥰😘❤️🤗💯💯👏👏👏👏👏🧿🏆🏆🏆

 32. 61 dedi ki:

  ❤💙❤💙🏆🏆🏆🏆🏆🏆
  🤣🤣🤣🤣🤣

  1. Yönetici dedi ki:

   Bu yorum ne zaman gelecek diye bekliyordum.. Tebrik ederim.

   1. 61 dedi ki:

    Yok o değil de kırmızı kartı top oynamadan Emre nasıl yedi 🤣🤣🤣🤣

 33. Günel 🇦🇿📨🇹🇷 dedi ki:

  💫Dizioyuncuları Hayatımızda💫Oyuncular Hayatda Çok Hepsine Eyni Bakamarığ Onların Hayat Hekayesi Ferkli Hayatda Aşkı Sevgini Farkli Yaşayılar Oyuncuların İkinçi Hayatı Obrazları Oyuncular Para Üçün Obrazların Reklama Çeviriler Oyuncular Oyuncu Olduğların Bezen Unudular💫SERENAY💫Lale Devri Dizisinde Tanıdım Çok Dizilere İmza Atdı Parladı Parladı Sonunda Kötü Reklama İmza Atdı💫Edirnakapısı💫Mezarlığına Sayğısızlığ Yapdı Mezarlığın Üzerinde Oyunlar Çıkardı Ölenlerin Ruhun İnçitdi TÜRK Halkına Hakaret Sayğısızlığ Yapdı Ayıp Olsun Dünyadan Köçenler💫Bebek💫Mezarı Bele Göz Yaşı Tökdü Serenay Mezar İnsanların İkinçi Yuvası Kötüler Çehenemde Ezab Çekir Sonra Çennete Gedir İyi İnsanlar Hep Çenetde Olur Senin Yuvan Şu Dünyadada O Dünyadada Çehenem Çünkü Hayatını Doğru Yaşamırsan Hayatı İnsanları Anlamırsan Mezarlığa❤️Aneler❤️Gedir Çoçuğum Deyip Göz Yaşı Tökür ANE Çennet Meleki Anelere Sayğı Yok Milete Sayğı Yok Ama Türküyeye🇹🇷Gelinçe Ekmeyin Yeyirsen Vilalarında Gezirsen Arabaların Kulanırsan Utan Utan Mezarlarda Gezerek Ne Anlatırsan Reklam Yapanlar Reklamın Bir Anlamın Bize Anlatır Mezarlığda Gezmek Yarıçıpıldağ İnsanları Neye Sesleyirsen Bütün Bunlara Bakdığda İnsan Üzülür Türk Halkı Ne Düşünür Umarım Yarğı Onların Çezasın Vereçek 💫Erkan Petakkaya💫İsmi İyi Oyuncuların İçerisinde Ama Obrazlar Berbad Aile Eklağ Yuva Aşkı Sevgisi Kötü Dizilerin En İyisi SESİZ FIRTINA Erkan Bey Hayatda Olanlara Gülür Salğın Savaşın Heçe Sayır Yapdığı Salğın Şarkısı Üzüçü Korona Ne Kader Açı Bize Versede Her Herifin Bir Menası Var K💫Kuran O💫Oku R💫Ramazanda O💫ORUÇ Tut N💫NAMAZ Kıl A💫ALLAHA Dua Et Salğını Reklam Etmek Dalğa Keçmek Gülmek Doğru Deyil Salğın Olduğdan Milyonlarla İnsan Şehid Oldu Allah Hepsine Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Allah Oyunculara Ağıl Eklağ Sevgi Aşk Versin Kalblerine Vatan Millet Sevgisi Olsun Salğın Bize Hayata Bir Mesaç Yolayır Savaşda 🇹🇷Şehidlerimizi🇦🇿Göze Görünen Düşmenler Şehid Edir Salğında İse Gözle Göremediğimiz Mikrop Düşmenimiz Bizi Şehid Edir Salğın Biteçek Dünyada Hayatda Olan Resim Tablosu Deyişdi Allah Sonumuzu Hayırlı Etsin🇹🇷🙏🇦🇿

 34. Günel 🇦🇿💌🇹🇷 dedi ki:

  Hayırlı Akşamlar💖Dizi Ailesin💖Güzel İnsanları💖Nurbanu Abla💖Nasılsınız Tetiliniz Güzel Keçsin Hep Mutlu Olun Ailenize Sağlığ Sevgi Arzu Ediriz Biz Bir Aileyiz Kırğınlığda Olmalı Sevgide Olmalı Yoksa Bir Birimizi His Etmerik Melekler Sizi Korusun İşlerinizde Yorulmayın Yaz Ayları Hanımlar İyiçe Yorulur✨Oğuz Bey✨Nasılsınız Tetiliniz İyi Keçsin Sitede Köy Hayatında Yorulmayın Sağ Olun Var Olun Siteniz Hep Işığlı Olsun

  1. Yönetici dedi ki:

   Korona azaldı, köy hayatı bitti Günel, yeniden betonlarla başbaşayız 🙂

 35. 61 dedi ki:

  Muhabirin pazarda artış var mı sorusuna; Artiz mi Artiz ne arar la pazarda diyen amca misali; hergün Artizlerimiz artıyor…
  Maske takmayan..
  Kurallara uumayan..
  Bişey olmaz diyen..
  Parklarda dip dibe oturan oturduğuyla kalmayıp, olduğu yeri ahıra çeviren artizler…
  Gerçi ahır dedim ama benim anamın ineklerşnin ahırı daha temiz valla…
  Neyse işte bunlara hastaneden tedavi sonrası Avrupa, Amerika gibi verecen ellerine yüklü bir fatura bak daha gevşek gevşek dolaşıyorlar mı🤨🤨

 36. Günel 🇹🇷💌🇦🇿 dedi ki:

  ✍🏼Hayırlı Sabahlar✨Dizi Ailesin✨ Güzel İnsanları Özgür Abla Gülay Abla Çalıkuşu Abla Nurbanu Abla Emine Abla Aysel Abla Sema Abla Özge Abla Xanım Abla Ve Siteden Uzak Olan Melekler✨Sayın Oğuz Bey✨ Nasılsınız Yeni Hefteniz Hayırlı Uğurlu Kecsin Mutlu Haberler Yuvanızın Kapısın Çalsın Salğın Sözü Hayatınızdan Uzak Olsun Melekler Yanı Başınızda Olsun Atdığınız Adımlarda Gülen Üzler Görün Sağ Olun Var Olun Ailenizle Güzel Tetil Kecirin Sitede Hayatda Sevdiyiniz İnsanlardan Heç Ayrılmayın✨Oğuz Bey✨ Nasılsınız Tetiliniz Güzel Keçsin Ailenize Mutluluğ Sağlığ Arzu Ediriz İşlerinizde Yorulmayın Anenizin Ellerinden Öpürem Ömrü Su Kader Uzun Olsun Babanıza Allah Rehmet Etsin Mekanı Çennet Olsun Sağ Olun Var Olun Oğuz Bey Mesaçınızı Okudum Sağ Olun Oğuz Bey Uzun Zamandı Sitede Olmuram Salğınla Bağlı Haber Siyasi Sitelerde Salğınla Bağlı Haberlere Bakıram Zaman Su Gibi Akır Gedir Zamanı Saklamağ Bizim Ellimizde Deyil Bütün Sitelerde Devlet Liderine Hakaret Küfürler Gördüm Yönetiçiler Seve Seve Yorumlayılar Hemin Yorumlara Tebi Ki Çavab Verdim Olmaz Söyledim Umarım Unutmusunuz✨K.V.K✨Murat Kayanın Yorumun Neçe Yorumladım Hemin Yorum Siteden Kaldırılmadı Oğuz Bey Benim Yorumum Hakaret Sayılmır Hetda İlaç Sayılır Bir Devlet Lideri✨28 Mayısda🇦🇿Kuruçusu Olduğu Liderin Mezarına Getmir Kuruçusu🇦🇿Memmed Emin Resulzadeni Tanımırsa Şehidler Mezarında Ermenilere Hakaret Etdikde Tokatlanırsa Ermenilere Hakaret Etmeyin Söylenirse O Halkın Lideri Yok Sayılır🇦🇿Azerbayçanın🇦🇿Torpağları Ermeni Ayağın Altında Kurtuluş Günü Keyd Edilir Saçmalığdı Hansı Kurtuluşu Keciriler Anlamıram Sanki Azeri🇦🇿Rus Esaretinden Kurtulup Azeri Rus Esaretinde Olmasa Gerçek Azeri Lideri Koltuğda Olsa Azerbayçan Ermenistanı Alaçağ🇦🇿Azerbayçanın Kahraman Oğuları Var 18 Hazıran MÜBARİZ İBRAHİMOVUN ŞEHİD OLDUĞU GÜNDÜ Allah Bütün Şehidlere Rehmet Etsin Mekanları Çennet Olsun Ailesine Sabir Versin Ramil Gibi Oğular Var🇦🇿Dil Uzadanı Öldürüler Azeri🇦🇿Bir Kutunun İçinde Işığ Üzü Göremyor Işığ Görse☀️🌙Gibi Parlayaçağ Ama İzin Verilmir Sitede Yazamıram Umarım Site Üçün Korkursunuz Korkmağa Gerek Yok Sitede Yorumu Kaldırmasa İdiniz Bir Sorun Olsa İdi Çavabın Veredim Kanunları Güzel Bilirem Zaten Kanunun İçindeyem Neden Türk Halkın Sitelerinde Hakaretler Üçün Kanun Yol Veryor Ben Hayatımda İlk Defe İdi İçden Gelen Bir Yorum Yazmışdım Umarım Yanlış Anladığınız Sözlerde Oldu✨Nurbanu Ablanın✨Sözlerinde Duydum Nurbanu Abla Fetö 15 Temuzda Yapdığların Milyon Kere Yutupda Bakmışam Fetönu Anlatmağa Gerek Yok Fetö Tek Bir Fikur Gerçek Fikur 15 Temmuzu Yapdı Kimse Türkün Melhemine Giremez Bayrağın Yere Atamaz Fetö Oturduğu Otağda Tek Onun Kanadı Kuyruğu Var Fetö İllerdi Türkün Ekmeyin Yeyir Vatan Bayrağ Sevgisin Bilir Türkler Fetönu Görse Ne Yapar Tike Tike Doğrayar Tikesin Yandırıp Kül Eder Fetö İsmi Türk Halkına ŞEHİD🇹🇷Verdi Düşmen İsmi Verdi Bir Terefde Türk Hanımları Şehidi Üçün Ağlayır🇹🇷Öpür Bir Terefde Türk Hanımları🇹🇷Altında Ezilir Kardaş Kardaşı Şehid Etdi Fetöya Bedua Edirem Türk🇹🇷Halkı Fetöçulara Bedua Edir Çok Üzüçü Azeride Bir Misal Var Beduanın İki Kanadı Var İnsanın Kendine Kayıdır Yanlış Anlamayın Bedua Etdikde🇹🇷Bakın Türküye İkiye Bölünür Bir Terefde Alkış Bir Terefde Bedua Türkler Güllen İsmin Unudup Fetöçulara Bedua Ediler Türk Halkında Fetö Virüsu Salğın Virüsundanda Korkulu Günahı Olanda Günahı Olmayanda Fetöçu Şunun Sonu Nasıl Olaçağ Türk Hanımların Çoçuğları Fetöçu Olarağ Yaşayaçağ Hebsde Kalaçağ Yazığ Olaçağ Hanımlara Fetö Tokumun Türküyede Ekenler Tapılmasa Türküyeye Yazığ Olaçağ Ben Liderlere Fetöçu Sözün Kulandım Tamam Onun Altında Menalar Var Anlatmağ İstemirem Oğuz Bey İyiçe Korkur Sanki Hayatımızda Her Şey Sağlamdı Oğuz Bey Bizim Hayatımızda Ne Varsa Hastedir Tedavü Ede Bilemerik Devlet Lider Sözün Küçüklüyümden Anlayıram İş Otağımda Türk🇹🇷🇦🇿Azeri Bayrağı Olur Mustafa Kemal Atatürk🇹🇷🙏🇦🇿Memmed Emin Resulzadenin Resmi Olur Onları Çok Sevirem Süleyman Demrel Turkut Özel Abulfez Elçibeyde Benim Üçün Çok Deyerli Kalbimde Onlarında Sevgisi Böyük Salğından Sonra Dünyanın Hayatın Resmi Deyişdi Sevdiyimiz İnsanları Seve Bilmirik Kalbe Sev Beni Sevme Beni Demek Olamaz Sitelere Bakırsan Son Zamanlar Azeri🇦🇿🇹🇷Türk Arasına Sıkıntı Var Umarım Fetö Ermeni Rus Libası Geymiş İnsanlar Yapır Allah Onları Bildiyi Gibi Yapsın Hayat Çok Karip İnsanlar Kırılır Kırıldığı Parçaları Bir Yere Yığamır GÜNEL Kırılan Parçaları Bir Yere Yığıp Birleşdirir❤️Ele İnsan Varki Kırılan Parçaları Bir Yere Yığıp Birleşdire Bilmir Ben Olanlara Üzülürem Kırılıram Şu Çok Güzel Duyğu Çünkü Bir Birimizi Duyuruğ His Edirik Şunlar Olmasa🇹🇷🇦🇿Dostluğu Sevgisi Olamaz Çok İsterdim Türk Azeri Dostluğu Su Gibi Davam Etsin Bitmesin Lider Koltuğunda Olanlar Geldi Gederdi Tıpki Kralar Kraliçaların Taktı Gibi Hayatda Dünyada Olanları Biz Yazmırığ Eger Yaza Bilsem İlk Önçe Vatanımı Ermenilerin Elinden Kurtarardım Yaşlı Birin Sözlerin Duydum Ağladım Söyleyirdi Torpağım Ermenilerin Elinde Kaldı Bayrağı🇦🇿Götürdüm O🇦🇿Tozun Bele Silemirem Çünkü Bayrağda🇦🇿Vatanımın Tozu Vardı Sağ Olun Var Olun Görüşerik 🇦🇿🇦🇿Memmed Emin Resulzade🇦🇿Bir Kere Yükselen Bayrağ🇦🇿Bir Daha Yenmez Azeri🇦🇿Bayrağı Zaten Yerde Onun Gök Üzüne Kalkması Ermeni Ayağının Altında Olan Torpağlar Kayıdanda Olaçağ Yerde🇦🇿🇹🇷Bayrağı Olsa Söyleseler Şu Bayrağın Sadeçe Birin Gök Üzüne Kaldımalısan Biri Yerde Kalaçağ Hansı Bayrağı Kaldırarsan Umaram Siz🇹🇷Deyersiz Kendi Bayrağımı Kaldıraram Ben🇹🇷Gibi Yapamaram Bayrağların🇹🇷☀️🌙⭐️🌙🇦🇿İkisinden Bir Parça Birleşdirip Kaldıraram Çünkü Bayrağ İki Lider Her Şeyden Yüksek Onlar Bize Devlet Bayrağ Yaradıp Bizi Onun Altına Toplayıp İndiki Liderler Toplanan Birliyi Ne Hale Saldı Kendi Nefisleri Üçün Aneleri Gözü Yaşlı Koydular🇦🇿🙏🇹🇷

  1. Yönetici dedi ki:

   Anlıyorum seni Günel.. Kan Kardeşimiz Can Azerbaycanın Milli Kurtuluş Yıldönümü Kutlu Olsun..

  2. 61 dedi ki:

   Günel öncellikle güzel sözlerin için teşekürler ve de hoş geldin. Yazdıklarının bir kısmını tam olarak anlayamasamda ki bu (benim eksikliğim) o yorumu sen yazmamışsın kusura bakma.. aslında yorum uzun yazılınca sen olduğunu düşünmüştüm ve bahsedilen konu çok hassas bir konu olduğu için kendimi biraz kaybetmiş olabilirim.. Kırdıysam özür dilerim.Azerbayca’nın Millî Kurtuluş günü kutlu olsun…
   Aslında o yorumu onaylayana da bir kaç kelime söylemek gerek de neyse….

   1. Yönetici dedi ki:

    Yahu destan gibiydi, okumadan onaylamışım ben 🙂

    1. 61 dedi ki:

     Onu fark ettik tabiki😏 üzerinde de ikaz ettik hemda iki kezzz🤨🤨 birde sorun var galiba sitede diyorum!!yorum duruyor çünkü orda hala, ikaza rağmen😤😤nasıl bir sorun diye soruyorsunuz🙄🙄sizin jeton köşeyi de geçtim küp olmuş 🤣🤣

     1. Yönetici dedi ki:

      Koronadan sonra böyle oldu🙂

 37. TamaraNex dedi ki:

  Hi all! what do you do?

 38. Özgür dedi ki:

  Hayırlı sabahlar, cuma’lar, gönlünüzce zamanlar değerli Gülay cım, dostlarım ve sayın Yönetici.

  1. Yönetici dedi ki:

   Teşekkürler Özgür teyze,sana da hayırlı cumalar dilerim. Duaların kabul görsün İnşallah.

   1. Özgür dedi ki:

    Tüm ümmedi MUHAMMET için amin teyzesi..
    Prenslerine sevgiler sağlık sıhhatle!!!!!

 39. 61 dedi ki:

  Eee ne var ne yok bakalım nasıl gidiyor yeni normalleşme süreci??

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Nurbanum..
   Çok yoğun geçiyor, yeni normalleşme süreci..
   Oğlanlar traşa, kızlar dış doktoruna .
   Anneler habire çamaşır as, çamaşır topla..
   Böyle uzayıp gider bu normalleşme…

   1. 61 dedi ki:

    Aynen öyle Gülocum bizde de malum sınav yaklaştıkça stres de arttı son günler olsada bitse artık çocuk iyice gerildi doğal olarak bizide geriyor..

 40. Özgür dedi ki:

  🌎🏡Musmutlu zamanlar sağlık sıhhatle Gülay’cım, dostlarım, sayın yönetici.. Başarılar her işiniz de!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 41. Anonim dedi ki:

  Özge Yağız “Kuruluş Osman “dizisinde rol alacakmış ve bölüm başına 40 bin lira alacağı söyleniyormuş.
  Doğru mudur?

  1. Özgür dedi ki:

   Hayırlı günler..
   Bu soruya ben
   ALLAH, ALLAH!!!
   Diziyi yarım bırakan,
   Hayranlarına saygıyı.
   Para ile mi?
   Dünya’da para..
   Her şey olmamalı
   Kimseye muhtaç
   Olmayıp sağlıklı yaşam
   Bireylerin düşüncesi olsa
   Dünya mutluluk yeri..
   Savaşsız cennet olurdu
   🏞️🏔️⛰️🏝️🌅🏜️🏖️⛲🌄
   🌹🌲🌷🌱🥀🌳🌻🌿🌼🌴
   Dünya ‘dan emojiler bile
   😀🥰🤣😍🤗🤩☺️

 42. Özgür dedi ki:

  Güzel gönlünüzce sabahınız, tüm haftanızın her anı sağlık sıhhatle, bolluk bereket, huzur mutlulukla dopdolu olsun, sevdiklerinizle beraber Gülay’cım, gönül dostlarım, yorumumu okuyanlar VE Sayın yönetici… İşleriniz rast gitsin. Sevgimle kalın

  1. Yönetici dedi ki:

   Tesekkürler teyzecim, seninde işin gücün rast gitsin

 43. Özgür dedi ki:

  Hayırlı sabahlar cuma’lar.
  Dualarınız, dilekleriniz her an sizlerle olsun can dostlarım❤️❤️💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Sağlık, sıhhatle 🏡Musmutlu zamanlar işleriniz rast gitsin Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte..
  Gülay ‘cım, gönül dostlarım, yorumumu okuyanlar VE Sayın yönetici.. Aminnn..

  1. Yönetici dedi ki:

   Hoş geldin Özgür teyze, sana da hayırlı cumalar, işin gücün rast gitsin.

   1. Özgür dedi ki:

    Hayırlı geceler ve aminnn

  2. Gülay Albasan dedi ki:

   Hayırlı günler hayırlı cumalar özgür teyzecim..
   ALLAH RAZI OLSUN..

   1. Özgür Gülay'cım dedi ki:

    Hayırlı geceler.
    Senden de ALLAH RAZI OLSUN kızım her şey gönlünüzce olsun Albasan ailesi sağlık sıhhatle

    1. Gülay Albasan dedi ki:

     Hayırlı geceler özgür teyzecim..
     ALLAH’A EMANET OL..

 44. Özgür dedi ki:

  Hayırlı akşamlar…
  Yarın öğlen karana sonuçları kızımın çalıştığı fabrıka ara verilmişti ikinci hafta bir işçinin babası korana lı olunca. Allah tüm çalışanların sonuçlarını hayırla sonuçlandırsın amin canı gönülden amin!!!!!!
  Kızım normalde de çok titiz ellerin eskidi derim.. Hiç maskesiz gezmesi maske altında pecete.. Annem sen dikkaklı sin bir şey olmaz ((Allah korusun )) gözden yaaa.. Allah kovuştursun.. Bana kımseye yanaşma bir şey olursa birine bu vebali nasıl taşırım ilk günden beri bu düşünce VEBAL VEBAL evet çok haklı bireyler böyle düşünce davranış içinde olsalardı çoktan yok olurdu… Bir kişinin dikkatsızlığı ne hale getirdi koca fabrikayı Allah’ım sen koru diye gezen kızımın stresi, hüznü odasında kapı kapalı offff Allah yar ve yardımcısı olsun bizlerin her kulunun… Amin EVDE KAL DIŞARDA MASKE TAK LÜTFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  SEVGİMLE ALLAH ‘A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE SAYIN SİTE SAKİNLERİ ❤️❤️💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. Yönetici dedi ki:

   Güzel dileklerin için teşekkürler Özgür teyze, Allah’a emanet ol.

 45. Özgür dedi ki:

  Hayırlı akşamlar
  Şu 🕣 koşuşturup
  Ömrümüz den ömrü alması
  Zaman denilen hayat furyası
  Alıp götürüyor bizleri.
  Kovit 19 işgüzarlığına
  Yasaklar kalkıyor sa
  Ben tedirgin, mahsun
  Kratik durumda ki.
  Sevdiklerim!!!!!!!!!!!!
  Allah’a emanet
  😷😷😷😷😷😷😷
  Böyle olanlar
  Maskesizlerden az olunca
  Nasıl yok olup
  Sağlıkla günlere
  Merhaba demek hayal!!
  Evde kal Türkiye
  Evde kaldım.
  Şonuç..
  Hayırlısı
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  🏠😀Zamanlar
  ❤️Sultanları
  ❤️❤️💙❤️❤️❤️
  Yorumumu okuyanlar
  Sayın yönetici
  Allah’a emanet olun
  Sevdiklerinizle birlikte
  Nice güzel yorumlara
  Sağlık sıhhatle
  Musmutlu zamanlar
  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  1. Yönetici dedi ki:

   Hayırlı geceler Özgür teyze, hoş geldin, hayırlısı ile bu hastalığı da atlatacağız inşallah.

 46. Özgür dedi ki:

  Hayırlı akşamlar.. Amin canı gönülden amin teyzesi. Her şey gönlünce olsun sağlık sıhhatle Allah’a emanet ol sevdiklerinle birlikte amin ❤️lamazı gogo muckkk

 47. Çalıkuşu dedi ki:

  Oğuz hocam daha yeniki yorum benim ismimi yazmadan gönderdim 😁

 48. Anonim dedi ki:

  Hayırlı bayramlar herkese hayırlı bayramlar oğuz abim. Bayramın mübarek olsun Allah ibadetlerini kabul buyursun😊

 49. ÖZGÜR ❤️GÜLAY'CIM ❤️ dedi ki:

  Hayırlı geceler BAYRAMINIZ MUBAREK olsun Albasan ailesi sağlık sıhhatle gönlünüzce musmutlu zamanlar 🌹🌹🌹🌹

 50. Sayın Mehmet Oğuz Bey dedi ki:

  Hayırlı gönlünüzce Ramazan Bayramı Özdere ailesi güzel prensesler..
  Sayfanın inceliği için Allah razı olsun başarılar…

 51. Özgür dedi ki:

  😔😔😔😔İki kere telin azizliğine uğradım uzunca masajı sonuçlanmadan heba oldu..
  Allah rahat uyku güzel rüya nasip etsin..
  Şu mubarak Ramazan nasıl bittiğini anlamadan Bayram ve hüzünlü teknoloji olmasa 😥😥😥😥Bayram kutlamaları görüntülü, mesajılı kalbe dokunan hatırlanmak çokkkk özel ve güzel duygu!!!!!!!
  RAMAZAN BAYRAMI GÖNLÜNCE OLSUN DİLERKEN RABB’İM NİCE DOKUNAN GÖZLERE VAKAN SEVGİ SÖZCÜKLERİ İLE NİCE BAYRAMLARA NASİP ETSİN BİZLERE SEVDİKLERİMİZE❤️❤️💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Gülay ‘cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim,Handan kardeşim, Nurbanu’ m, Özge’cim, Gozel kardeşim, Hanıfe ‘cim, Aysel’cim, Aytaç’ ım yorumumu okuyanlar VE Sayın Mehmet Oğuz Bey SEVGİMLE Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte 🤲🤲🤲🤲🤲🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🏡Musmutlu zamanlar 🌎sizinle güzel 🌹

 52. 61 dedi ki:

  Hayırlı Bayramlar…

  1. Yönetici dedi ki:

   Hayırlı bayramlar, 2. gün zor hatırlandık…

   1. 61 dedi ki:

    Sosyal bayramlaşmadan dolayı telefon fazla mesai yapıyor..Mazur görünüz..

    1. Yönetici dedi ki:

     Saygılar, selamlar, nice güzel bayramlara…

     1. 61 dedi ki:

      Ve aleyküm selâm teşekkürker sizlerede inşaalah…

    2. Lamazi gogo dedi ki:

     😀😀Tüm gün eş, dost kardeş, kuzen yeğenleri görüntülü teknolajı olmasaydı ben 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥 Seni çokkkk seviyorum güzel kızım her şey gönlünce olsun Nisa’mıza, Fatih ve Melih beynimize hayat boyu başarılar sağlık sıhhatle nice bayramlar annesi SEVGİMLE ❤️

     1. 61 dedi ki:

      Allah razı olsun gönlü de yüzü gibi güzel teyzem Rabbim sizede evlatlarınızla hayırlı güzel ömürler nasip etsin inşaallah💞💞

 53. Aysel dedi ki:

  Hayırlı akşamlar hayırlı bayramlar arkadaşlar nasılsınız napiyosunuz hepinizin bayramı mübarek olsun Rabbim bütün dualarınızı ibadetlerinizi tuttuğunuz oruçları kabul etsin İnşallah Amin 🤲🤲

  1. Yönetici dedi ki:

   Hayırlı bayramlar Aysel hoşgeldin..