Ramazan Bayramı (2020) Kutlama Mesajları Tebrikleri

14 Yorum 52 kez izlendi

Her yıl olduğu gibi yine Ramazan ayından sonra bayrama eriştiren Rabb’imize hamd olsun. 2020 yılında Ramazan Bayramı 40 yıldır görmediğim bir şekilde yaşanacak. Öncelikle tüm müslüman aleminin Ramazan bayramını canı gönülden tebrik eder daha nice ramazanlara sağlıkla huzurla erişmeyi yüce Rabb’imizin nasip etmesini dilerim. Bu sayfa hem sitemizdeki arkadaşlarla bayramlaşma sayfası hem de 2020 Ramazan ayında birbirine gidemeyen, yakınlarını göremeyen Müslümanların paylaşacakları tebrik mesajlarını içeriyor.

Şimdiye kadar böylesi yaşandı mı bilmiyoruz ancak koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada buruk bir Ramazan sevinci yaşandı. Allah tüm müslümanların oruç ve cümle ibadetlerini kabul eylesin. Bu zor günlerin ardından Bayram sevincini bu kez evlerimizde yaşamaya mahkum kaldık. Elbette bu durumdan çıkaracağımız dersler de olmalı. O kadar çok hata ve günahın içinde boğulduk ki böylesine bir salgın hastalığı tüm dünyadan milyonlarca kişinin hissetmesine neden olduk. Belki yeteri kadar temiz değildik, belki üstümüze düşen vazifeleri yerine getirmedik. Ki böylesine gözle görülmeyen bir mikrobun esiri olmakta cezalandırıldık. Rabb’imize hamdolsun milletimiz var olsun bütün dünyaya örnek olduk. İnşallah bu salgını da en az düzeyde atlatan ülkelerden biri olma yolundayız.

Ramazan Bayramı (2020) Kutlama Mesajları Tebrikleri2020 Ramazan Bayramı kutlama tebrik mesajları

2020 Ramazan Bayramı Mesajları

Bizi yaratan Allah’a şükürler Olsun, bütün Müslümanlara hayırlı olsun, 2020 Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Bu mübarek günde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle 2020 Ramazan bayramınız mübarek olsun.

Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, 2020 Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, 2020 Ramazan Bayramınız kutlu olsun!

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. 2020 Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!

Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.

Önemli olan hatırlamaktır. Mübarek Ramazan Bayramınızı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

Melekler her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız hayırlı olsun, 2020 Ramazan bayramınız kutlu olsun.

Dualarım sizinle, bir daha ki Ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Ramazan bayramınız hayırlı olsun.

2020 Yeni Ramazan Bayramı Mesajları

2020 Komik Bayram Whatsapp Mesajları*İslam’ın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet Hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mübarek olsun.

*2020’de Şeker tadında bir Ramazan Bayramı diler her şeyin kalbiniz kadar güzel olmasını temenni ederiz iyi bayramlar…

*Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

*En kötü gününüz bu Ramazan Bayramı”ndaki gibi güzel olsun… 2020 Ramazan Bayramınız kutlu olsun…

*2020 Ramazan bayramında gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı”nız kutlu olsun.

*Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım.

*En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. 2020 Ramazan Bayramınız mutlu olsun…

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Komik Ramazan Bayramı (2020) Mesajları espriliSofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, bayramınız kutlu olsun.

2020 Yeni Ramazan Bayramı Tebrik Mesajları

Yürekten bir dua, tatlı bir tebessüm, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri. Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun, 2020 Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Yine bir bayram sabahı; kimi aileleriyle, kimi sevdikleriyle beraber. Yine yalnızlığa selam saati. Uzaklaşmış sevgiler, çaresiz hüzünlerle bayramınız mübarek olsun.

Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… 2020 Ramazan Bayramın mübarek olsun!

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Bu bayramda gönlünüz dertlerinden arınmış, tüm gözyaşlarınız dinmiş olsun. Yüzünüz de hep gülümseme, kalbiniz huzurla dolsun. Ramazan Bayramı’nız kutlu olsun.

2020 Ramazan Bayramınız kutlu olsunÜmmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına; sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olmasına vesile olması dileğiyle Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

Rabbim nefsimize celaliyle, kalbimize cemaliyle, hayatımıza hikmetiyle, hatalarımıza rahmetiyle, mahşerde Muhammed’iyle yardım etsin inşallah. Hayırlı Bayramlar.

Bayramdaki bütün şekerleri sana armağan ediyorum bütün güzellikleri Allah kalbine yazsın bayramın mübarek olsun, 2020 ramazan bayramını en şeker duygularımla kutluyorum.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Ayrılığa bir nebze olsa da tebessüm ediyor isek, bu birbirimize olan bağlılığımızdan gelmektedir, nice bayramlarda nice mutlu günlere, 2020 Ramazan bayramın mübarek olsun.

Şu beş gecede yapılan dua geri çevrilmez. Regaib gecesi, Berat gecesi, Cuma gecesi, Ramazan ve Kurban bayramı gecesi. (Hadis-i Şerif) Selam ve dua ile hayırlı bayramlar.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve 2020 Ramazan Bayramın mübarek olsun!

2020 de bir Ramazan Bayramı geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan diliyoruz. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

2020 Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Yalnızlık ne uçsuz bucaksız okyanuslarda tek başına yol almak ne de bir çöl ortasında tek başına olmaktır. Yalnızlık sevdiklerinden uzak bayramlarda yalnız kalmaktır. 2020 Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu 2020 Ramazan Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Kurban Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

Bugün dualarınızı her zamankinden daha çok yapın, koruyucu melekleriniz avuçlarınızın içine çiçekler döksün, kalplerinize bedeninize ilham versin, bayramları en hayırlı şekilde geçirmeyi nasip etsin, Ramazan bayramınız kutlu olsun.

2020 Ramazan Bayramı mesajları yeniDostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

2020 Komik Bayram Whatsapp Mesajları

Bayramını kutlarım, üç beş kuruş atta mutlu olayım!
Koronasız nice ramazan bayramlarına..
Korona geldi 2020 böyle oldu, Koronasız nice bayramlara..
Bayram gelir ellere, sevgi verir dillere.
Karnın şekerle dolsun yanakların öpülmekten solsun cüzdanını bücürler soysun..
Bunu yazan tosun okuyanın bayramı mübarek olsun.
İyi bayramlar, gerçi sana her gün bayram ama olsun.
Sayın abonemiz, eskiye ait namaz ve oruç borcunuz tespit edilmiştir. Amel defteriniz dolmadan lütfen borcunuzu ödeyiniz. Ahiret işleri genel müdürlüğü, İyi bayramlar diler.

Sizlerde 2020 Ramazan bayramı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Teşekkür eder iyi bayramlar dileriz.

Yorum yaz

14 Yorum

 1. Hayırlı bayramlar herkese hayırlı bayramlar oğuz abim. Bayramın mübarek olsun Allah ibadetlerini kabul buyursun😊

 2. Avatar ÖZGÜR ❤️GÜLAY’CIM ❤️

  Hayırlı geceler BAYRAMINIZ MUBAREK olsun Albasan ailesi sağlık sıhhatle gönlünüzce musmutlu zamanlar 🌹🌹🌹🌹

 3. Avatar Sayın Mehmet Oğuz Bey

  Hayırlı gönlünüzce Ramazan Bayramı Özdere ailesi güzel prensesler..
  Sayfanın inceliği için Allah razı olsun başarılar…

 4. 😔😔😔😔İki kere telin azizliğine uğradım uzunca masajı sonuçlanmadan heba oldu..
  Allah rahat uyku güzel rüya nasip etsin..
  Şu mubarak Ramazan nasıl bittiğini anlamadan Bayram ve hüzünlü teknoloji olmasa 😥😥😥😥Bayram kutlamaları görüntülü, mesajılı kalbe dokunan hatırlanmak çokkkk özel ve güzel duygu!!!!!!!
  RAMAZAN BAYRAMI GÖNLÜNCE OLSUN DİLERKEN RABB’İM NİCE DOKUNAN GÖZLERE VAKAN SEVGİ SÖZCÜKLERİ İLE NİCE BAYRAMLARA NASİP ETSİN BİZLERE SEVDİKLERİMİZE❤️❤️💙❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  Gülay ‘cım, Emine kardeşim, Sema kardeşim,Handan kardeşim, Nurbanu’ m, Özge’cim, Gozel kardeşim, Hanıfe ‘cim, Aysel’cim, Aytaç’ ım yorumumu okuyanlar VE Sayın Mehmet Oğuz Bey SEVGİMLE Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte 🤲🤲🤲🤲🤲🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🏡Musmutlu zamanlar 🌎sizinle güzel 🌹

 5. Hayırlı Bayramlar…

  • Hayırlı bayramlar, 2. gün zor hatırlandık…

   • Sosyal bayramlaşmadan dolayı telefon fazla mesai yapıyor..Mazur görünüz..

    • Avatar Lamazi gogo

     😀😀Tüm gün eş, dost kardeş, kuzen yeğenleri görüntülü teknolajı olmasaydı ben 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥 Seni çokkkk seviyorum güzel kızım her şey gönlünce olsun Nisa’mıza, Fatih ve Melih beynimize hayat boyu başarılar sağlık sıhhatle nice bayramlar annesi SEVGİMLE ❤️

     • Allah razı olsun gönlü de yüzü gibi güzel teyzem Rabbim sizede evlatlarınızla hayırlı güzel ömürler nasip etsin inşaallah💞💞

 6. Hayırlı akşamlar hayırlı bayramlar arkadaşlar nasılsınız napiyosunuz hepinizin bayramı mübarek olsun Rabbim bütün dualarınızı ibadetlerinizi tuttuğunuz oruçları kabul etsin İnşallah Amin 🤲🤲

Etiketler