Polat Alemdar Eşkıya (Edho) Dizisine Geliyor, Yer Yerinden Oynayacak

18.10.2020
212

Son haftalarda dizi kulislerinde konuşulan bir iddia ortalığı sarsacak cinsten. Kurtlar vadisi dizisinin yapımcısı ve başrol oyuncusu (Necati Şaşmaz) Polat Alemdar Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine gelecek haberi dizi dünyasına bomba gibi düştü. Peki gerçekten de Polat Alemdar eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine gelir mi, oyuncu olarak katılır mı?

Son Dakika Gelişmesi: Necati Şaşmaz EDHO kadrosunda hangi karakter olacak?  Kadrosunda; Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Emir Benderlioğlu, Ceren Benderlioğlu ve Hakan Karsak’ın paylaştığı dizinin yeni sezonunda Polat Alemdar karakteriyle akıllara kazınan Necati Şaşmaz dahil oluyor.. Herkesin yıllardır beklediği transfer dizinin yeni sezonunda gerçekleşecek ve EDHO dizi severlere bu ikiliyi tekrar izletecek. Necati Şaşmaz EDHO kadrosunda 2021-2022 sezonunda yer alacak.

Polat Alemdar eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine gelecek mi?

Kurtlar vadisi dizisinde Çakır ve Polat ikilisini bilmeyen yoktur. Necati Şaşmaz’ın oynadığı Polat Alemdar karakteriyle dizide Çakır karakterine hayat veren Oktay Kaynarca oldukça iyi bir ikili olmuş ve dizi reyting rekorları kırmıştı. Aradan uzun yıllar geçti kurtlar vadisi dizisi yayından kalktı ancak Oktay Kaynarca yeni bir ekiple eşkıya (edho) dizisinde başrol oynamaya başladı. İki eski arkadaşın yeniden aynı dizide oynaması ve ses getirmesi yapımcının en büyük dileğiydi. Sonunda beklenen oldu ve Polat Alemdar konuk oyuncu olarak eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine katıldı.Polat Alemdar Eşkıya (Edho) Dizisine ne zaman katılacak

Necati Şaşmaz Edho’ya ne zaman katılacak?

Kurtlar vadisi dizisi başlayacak mı yeniden ekrana gelecek mi haberleri uzun süredir dizi ve magazin dünyasının meşgul ederken kurtlar vadisi ile özdeşleşen ve Polat Alemdar karakteri ile sadece ülkemizde değil tüm Ortadoğu ve Balkanlar’da ciddi bir ün yapan Necati Şaşmaz aynı zamanda Oktay Kaynarca’nın çok yakın ve samimi arkadaşı olduğu için eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisine dahil olarak bir süre birlikte oynamaya karar verdi. Böylelikle hem eski günler yeniden izleyicinin gözünde canlanacak hem de uzun süredir herhangi bir dizi ve yapımda rol almayan Necati Şaşmaz Eşkıya dizisi ile yeniden kamera karşısına geçecek.

Necati Şaşmaz Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde hangi karakter olacak?

Bildiğiniz üzere Necati Şaşmaz Kurtlar vadisi ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde devletin gizli adamı olarak görev yapmakta ve mafya ile devlet arasında önemli bir görev üstlenmekteydi. Yeraltı dünyasının isimlerini bir bir saf dışı bırakan ve devleti içten çürütmek isteyenlere karşı amansız bir mücadeleye giren Polat Alemdar kendisine her konuda yardımcı olan Çakır ile iyi bir ikili olmuş ve yeraltı dünyasına ağır darbeler vurmuştu. Devletçi yapısı ile bilinen Polat Alemdar kurtlar vadisi dizisinden sonra eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde de yine benzer bir karakter ile diziye dahil olacak ve mafya hesaplaşmalarına sahne olan dizide devletin gizli adamı olarak masaya oturmayı başaracak.

Polat Alemdar Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde kaç bölüm oynayacak?

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin kadrosuna dahil olacak olan ve Polat Alemdar karakteri olarak dizide yer alacak olan Necati Şaşmaz kesin olarak dizide kaç bölüm oynayacağı bilinmiyor. Ancak masada söz sahibi olacağı ve Hızır Çakırbeyli’nin kontrol edilmesi için devletin görevlendirdiği ve her şeye vakıf olan birisi olarak masaya yumruğunu vurup gizli güçlere karşı devletin hak ve hukukunu savunacağı bölümler izleyeceğiz. Necati Şaşmaz’ın Eşkiya dizisine katılmasıyla aksiyon dolu sahneler bizleri bekliyor olacak. Necati Şaşmaz Edho dizisinde kaç bölüm kalacak kaçıncı bölümde girip kaçıncı bölümde çıkacak bu konuda kesin bilgiler geldiğinde sayfamızda sizlere duyuracağız.Polat Alemdar Eşkıya (Edho) Dizisine Geliyor

Polat Alemdar Eşkıya (EDHO) dizisi hakkında yorum ve görüşler

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Necati Şaşmaz yeniden Polat Alemdar karakteri ile salı günleri Atv’de yayınlanan eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde yer alması oldukça güzel bir haber. Her ne kadar Pana filminde sahibi olan Necati Şaşmaz kurtlar vadisi kaos dizisi ile 2021 yılında ekrana gelecek olsa da o dizi öncesinde belki de kendisini göstermek ve sevenlerine yeniden merhaba demek için eşkıya dizisi ne konuk oyuncu olarak katılacak ve muhtemelen 5-6 bölüm boyunca Polat Alemdar karakteriyle dizide yer alacak. Eşkıya dizisine 6. sezon yeni gelen oyuncular konumuzda tüm yeni gelen oyuncuları bulabilirsiniz.

Necati Şaşmaz Eşkıya Edho dizisindeSizce eşkıya dizisine Polat Alemdar karakterinden girmesi diziyi nasıl etkiler reytingleri artar mı bu konu hakkında sizlerin yorum ve görüşlerini merak ediyoruz, lütfen aşağıya yazınız. Ayrıca Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) 2021 yılında Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin başlayacağı müjdesini vermişti. Merak edenler haberi inceleyebilir. >> Kurtlar Vadisi Kaos 2021 de başlayacak

YORUMLAR

  1. Siyament dedi ki:

    Bu dizinin hayranıyım bide Polat dahil olursa şimdiden heycanlandık