Pişti Programı Sunucuları, Ne Zaman Başlayacak, Konukları Kimler?

09.10.2020
455

Pişti Programı Sunucuları, Ne Zaman Başlayacak, Konukları Kimler? Tv8 ekranlarında yayınlanması planlanan Pişti programı ile ilgili detaylar belli oluyor. Pişti programı yıllar öncesinde yayınlanmış bir magazin yorumlama programıydı. Aynı formatta yayınlanacak ve bu sefer sunucuları, konukları değişecektir. Pişti programı sunucuları kimler? Pişti programı konukları kimler? Pişti programı ne zaman başlayacak? Bilgileri konumuzda sizlerle paylaşacağız.  beyazit ozturk hadise pisti programinda

Pişti Programı Sunucuları Kimler?

Pişti programı 2006 yılında yayınlandığında sunuculuğunu Reha Muhtar üstlenmişti. Hatta programda sadece sunucu değil aynı zamanda yorumcu olarak bulunan ünlülerde vardı. Mehmet Ali Erbil, Ajda Pekkan ve Deniz Akkaya Pişti programında yer alıp magazine dair konuları yorumluyorlardı. 2020-2021 Sezonunda Pişti programı TV8 ekranlarında yayınlanacak. Pişti programı sunuculuğunu ise Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak üstleniyor. Pişti programında yorumcu olarakta Hadise’nin adı geçiyor.

Pişti programı sunucuları yorumları ile resmi anlaşmalar yapılmak üzere. Hadise ile anlaşma henüz imzalanmamış ancak yakında netleşir. O Ses Türkiye programı 2020-2021 sezonunda yayınlanmayacak. Masterchef Türkiye reytinglerindeki başarısından dolayı Acun Ilıcalı O Ses Türkiye’yi yayınlamama kararı aldı. Bu yüzden de jüri üyeleri yeni programlar ile TV8 ekranlarında yer almaya devam edebilir. Ayrıca Beyazıt Öztürk’te Beyaz Show’u yayınlayacak diye beklerken farklı bir formatla seyirci karşısında olacak. hadise pisti programina katildi

Pişti Programı Ne Zaman Başlayacak?

Pişti programı ile ilgili hazırlıklar devam ediyor. Pişti programının yayınlanmaya başlayacağı kesin bir tarih yer almıyor. Ancak yakın zamanda başlar. Beyazıt Öztürk, İbrahim Büyükak ve Hadise ile anlaşmalar sağlandığı takdir de program yayınlanır. TV8 ekranlarında yeni bir magazin ve sosyal medya gündemi meşgul eden konuları yorumlama programı yayınlanacak. Pişti programı iddialı geliyor.

Pişti Programı Konukları Kimler?

Pişti programı konukları her bölümde değişecektir. Pişti programına her bölüm birbirinden ünlü isimler katılacak ve kendi hayatlarını konuşacaklardır. Pişti programın ünlü isimler, ünlülerin hayat hikayelerini göreceğiz. Hadise, Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak’ın magazin konularını yorumlayan ünlü isimler olacağı programa her bölümde yeni konuklarda dahil olacaktır. Programın konuklarını da bu başlık altında sıralayacağız. pisti ibrahim buyukak beyazit ozturk hadise

Pişti Programı Formatı Konuları;

Pişti programı 2006 yılında Show TV’de yayınlanmıştı. Eski haber spikeri Reha Muhtar tarafından sunulan Pişti programında yeni yeni popüler olan sosyal medyada gündem olan konular ve magazin basınını ilgilen ünlülerin hayatları haberleri yorumlanıyordu. Ajda Pekkan, Mehmet Ali Erbil ve Deniz Akkaya Pişti programında her daim bulunuyor ve konuları yorumluyorlardı. Ünlü isimlerde programa katılıp kendileri ile ilgili konulara açıklık getiriyordu.

Pişti programı 2020-2021 sezonunda da sunucusu ve yorumcuları değişse de format aynı kaldı. Magazin ve sosyal medya konularının işlendiği programda ünlü isimler olayları inceleyecek yorumlayacak ve seyircileri bilgilendirecektir. Pişti programı yakın zamanda yayınlanmaya başlayacak. Sizler Pişti programını izlemeyi düşünüyor musunuz? Pişti programı sizce tutar mı izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.