Petlas Reklamı Basketbol Milli Takımı El Ele Hareketi Şarkısı Sözleri

Petlas Basketbol Milli Takım El Ele Hareketi Şarkısı Sözleri… Petlas reklamında çalan şarkının sözlerini paylaşmak için konumuzu açtık. Petlas reklamında basketbol milli takım için hazırlanan reklamında Türkiye El Ele sözleri çok geçiyor. Türkiye Milli Takım için el ele şarkısını da Sinan Güler ve Yener Çelik seslendiriyor.

Petlas’ın ana sponsor olduğu Basketbol Milli Takımı için hazırlanan şarkıda dikkat çeken bir başka unsur da el ele hareketinin yapılışı. İki kişinin karşılıklı ellerini yumruklarını vurduğu hareketler kısa sürede popüler olacak. Türkiye Basketbol milli takımı için el ele hareketini herkes kısa sürede öğrenecek.  Konumuzun alt kısmında izleyeceğiniz reklam filmi 2019 FIBA Dünya Kupasında mücadele edecek Basketbol Milli Takımımız için Yener Çevik tarafından hazırlandı. Gümbür gümbür olacak marşımızda Sinan Güler de rol alıyor.

BİLGİ; Petlas 31 Ağustos ile 15 eylül 2019 tarihlerinde Çin de düzenlenecek olan 2019 FIBA Dünya Kupasında Milli takımımızın ana sponsoru oldu. Dünyanın dört bir tarafında çektiği reklamlar ile göz dolduran Petlas 2019 yılında Dünya Basketbol Şampiyonasına ana sponsor olarak hem gücünü tüm Dünyaya gösterdi. Hem de yerli ve milli bir lastik markası olarak dünya da en çok lastik üreten Çin’de gövde gösterisi yapma fırsatı yakaladı.

Petlas reklamı oldukça güzel ve merak edilir olmuş. Petlas reklamındaki şarkı hem çok beğenildi hem de izleyenlerin bir kez daha izleyeceği etkileyici bir reklam filmi olmuş. Petlas reklam filminde geçen sözler de milli duygularımızı coşturmaya yönelik olmuş. Gel gözümün karasına bak gel, sel gibi büyüyen coşkuya bak gel, akan terlerin yaşların gencin yaşlının sevdasını sırtına giy gel, diyor.

Milli duygularımızı harekete geçiren sözlerden birisi de; el verelim gel gelelim ses verelim, İnletelim dünyayı hemşerim, Ders verelim kafa tutana,Selam dursun herkes al bayrağa!

Petlas’ın sponsorluğunu yaptığı Türkiye basketbol milli takımı için hazırlanan reklamın şarkısını Yener Çelik seslendiriyor. Türkiye El Ele şarkısı sözleri;
Gel gözümün karasına bak gel,
Sel gibi büyüyen coşkuya bak gel.
Akan terlerin yaşların gencin yaşlının
Sevdasını sırtına giy gel.

Sebebini sorma damarlarımda gezen,
Aşk bu sevda bu derinlerde yüzen
Ah bu gençliğim, al bu da yüreğim,
Geceni gündüzünü yoluna kat gel.

El verelim gel gelelim ses verelim
İnletelim dünyayı hemşerim!
Ders verelim kafa tutana
Selam dursun herkes al bayrağa!

Yazdım kazıdım adını tarihe,
Tarife belli hedef belli forma terli
Ses yükselir hane hane!
Gel hele Türkiye el ele (el ele)

Reynmen – El Ele (Petlas Basketbol Milli Takım Resmi Sponsoru Marşı)

Dağları taşları izbe yamaçları
En sert kışları aştık geldik
Yerlere göklere puslu denizlere
Sığmadık engine taştık geldik
Dertleri aşkları nice gözyaşları
Hepsini geride bıraktık geldik
Kırmızı akları onca savaşları
Hepsini tarihe yazdık geldik
Bir kere on kere yüz kere bin kere
El ele el ele Türkiye!
Bir kere on kere yüz kere bin kere
El ele el ele Türkiye!

Reynmen El Ele klibi videosunu izle

Etiketler