Pes Artık Dizisi Oyuncuları Kimler, Nereden Nasıl İzlenir?

Yok artık böyle dizi olur mu demeyin, olur.. Pes Artık isimli yeni bir dizi geliyor. Ülkemizde coronavirüs vakalarının artmasıyla dizi setleri uzun bir ara vermişti. Bu arayı değerlendirmek isteyen ve evde boş boş durmak yerine yeni bir dizi çekmek isteyen bazı dizi oyuncuları eşleri ile birlikte bu fırsatı değerlendirdi. İşte Pes Artık isimli dizide bu şekilde ortaya çıktı. Bu konumuzda pes artık dizisinin oyuncularını ve dizinin hangi kanalda ya da platformda yayınlanacağını sizlere duyuracağız.

Pes artık dizisi oyuncu kadrosunda kimler var?

Pes Artık dizinin kadrosu, Erkan Koçak Köstendil ve eşi Cansu Tosun, Bülent Şakrak ve eşi Ceyda Düvenci ve Ertan Saban gibi oyunculardan oluşuyor. Ekranların ünlü isimleri yaklaşık 2 ay boyunca evde kalınca Pes Artık dizisinin fikri de ortaya çıkmış oldu. Aynı sitede yaşayan oyuncular çekimlerini bir araya getirerek hem güncel hayatın hem de evde hapsolunan Corona günlerinin keyfini böylelikle çıkarmaya çalıştılar.Pes Artık Dizisi Oyuncuları Kimler

Erkan Koçak Köstendil

Çukur dizisinin Vartolu Sadettin karakteri Çukur dizisinde de oynamaya devam ediyor. Eşiyle birlikte ilk olarak Pes Artık dizisinde rol alacak.

Cansu Tosun

Vartolu abimizin esşi olan Cansu Tosun yenge tosun gibi bir bebek bekliyor. Ama öncesinde son kez dizide oynamak için o da Pes Artık dizisinde eşiyle oynayacak.Pes Artık Dizisi hangi kanalda ne zaman

Bülent Şakrak

Bülent abi de son olarak Sefirin Kızı dizisine dahil olmuştu. Sefirin Kızı çekimleri durunca Bülent Şakran soluğu evde aldı. O da eşi Ceyda Düvenci ile birlikte Pes Artık dizisinin oyuncu kadrosunda.

Ceyda Düvenci

Güzel oyuncu Ceyda Düvenci korona öncesinde bir dizide rol almıyordu. Son olarak 8. gün dizisinde oynayan güzel oyuncu Bülent Şakrak ile evlendikten sonra evinin hanımı çocuklarının anası modunda Pes Artık dizisinde oynayacak.Pes Artık Dizisi Ceyda Düvenci Bülent Şakrak

Ertan Saban

Atv de ekrana gelen Gel Dese Aşk dizisinde rol alan Ertan Saban da Pes Artık dizisinin oyuncularından birisi oldu.

Pes Artık Dizisi Oyuncu kadrosunda kimler varPes Artık Dizisi Nereden Nasıl İzlenir?

90 dakikalık bir dizi olan pes artık dizisinde Ceyda Düvenci ve eşi Bülent Şakrak başrolleri paylaşıyor. Ceyda Düvenci aynı zamanda dizinin yapımcısı ve yürütücüsü oldu. Erkan Kolçak Köstendil ise hamile olan eşi Cansu Tosun ile birlikte pes artık dizisinde oynadılar. Sadece oynadı demeyelim aynı zamanda asistanlıkta yaptı.

Pes Artık Dizisi nereden nasıl izlenirPes Artık Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda?

Pes artık dizisi tamamen oyuncuların kendi imkanları ile çekilen bir dizi olacak. Yapım aşamasında da yine bizzat oyuncular görev alacak. Dizinin anlaşılacak bir Tv kanalında gösterilmesi planlandı. Youtube üzerinden de dizi izleyicilerle paylaşılacak. Pes Artık Dizisi Oyuncuları konusu kanalı özeti hakkında kısa bilgiler şimdilik bu kadar..

Etiketler