Pes Artık Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir?

08.05.2020
494

Pes Artık Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Kimdir? Pes Artık dizisi hazırlıkları sürüyor ve çok yakında izleyici ile buluşacak. Karantina günlerini eğlenceli bir hale çevirerek aynı sitede oturan komşular dizi çekme kararı alırlar ve ortaya mini dizi olan Pes Artık çıkar. Türkiye’nin en önemli simalarının olduğu Pes Artık kadrosu dikkat çekici konusu da merak ediliyor bu yüzden.

Pes Artık dizisi başrol oyunculuğunu Bülent Şakrak ve eşi Ceyda Düvenci, Erkan Kolçak Köstendil ve eşi Cansu Tosun, Ertan Saban yapıyor. Pes Artık dizisi kadrosunda şimdilik 3 aile görüyoruz. Dizi yayınlanırken kadrosuna yeni isimler katılır mı göreceğiz. Şimdilik çok sevimli 3 aile izleyeceğiz. Aynı sitede yaşadıkları için görüşmelerinde sıkıntı olmayan 3 aile dizi çekme kararı alarak farklı bir format geliştirmiş oldular. Pes Artık dizisi 90 dakikalık bir mini dizi olarak çekildi.erkan kolçak köstendil pes artık dizisi

Pes Artık Dizisi Oyuncu Kadrosu

Pes Artık dizisi çekimleri düzenleyen isim Çağdaş Sercan. Pes Artık dizisi oyuncu kadrosunda çok iyi oyuncular yer alıyor. Karı koca oyuncu olmalarının avantajı ile dizinin çekimleri daha kolay olacaktır. Pes Artık dizisinde yer alan oyuncular Bülent Şakrak ve eşi Ceyda Düvenci, Erkan Kolçak Köstendil ve eşi Cansu Tosun, Ertan Saban.

ceyda düvenci bülent şakrak pes artık dizisi Ceyda Düvenci- Bülent Şakrak

Pes Artık dizisi başrol oyuncuları olan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak çifti iki çocuğu ile evde geçen karantina günlerini seyirci ile buluşturacak. Eğlenceli bir proje olacaktır. Eminiz.

Pes Artık dizisi Erkan Keka Cansu Tosun Erkan Kolçak Köstendil- Cansu Tosun

Erkan Kolçak Köstendil bildiğiniz üzere Çukur dizisinin Vartolu’su. Pes Artık dizisinde rol alınca Çukur’u bıraktı zannetmeyin. Pes Artık mini dizi olacak yani Çukur yeni sezonunda yine Vartolu izleyeceksiniz. Erkan Kolçak Köstendil ve eşi Cansu Tosun Pes Artık dizisinde birlikte yer alacak. Hamile olan Cansu Tosun hem asistanlık yaptı sette hem de rol aldı. Cansu Tosun’da hamile olarak rol alacağı için mutlu bir anı olmuş olacak bu dizi Erkan ve Cansu Çiftine.

Pes Artık dizisi oyuncu kadrosu Ertan Saban

Ertan Saban Gel Dese Aşk dizisinde rol alıyor. Gel Dese Aşk dizisi de final yapmadı bu yüzden yeni sezonunda aynı rolde devam edecektir. Ancak karantina döneminde sete dönene kadar Pes Artık mini dizide rol alacak. Ertan Saban’ın eşi Ebru Özkan Pes Artık dizisinde yer alacak mı belli değil. Kendisi bilindiği üzere Hekimoğlu dizisinde rol alıyor.

alper baytekin selin baytekin Alper Baytekin- Selin Baytekin

Alper Baytekin ve eşi Selin de Pes Artık dizisinde rol alacak. Alper Baytekin ünlü bir dizi oyuncusu. Daha önce rol aldığı dizi filmler; Muhteşem İkili, Seven Ne Yapmaz ,Hangimiz Sevmedik, Hayata Beş Kala ve Deniz Yıldızı dizilerinde rol aldı.

Pes Artık oyuncu kadrosunda yer alan isimler şimdilik bu kadar. Pes Artık dizisinin kanalı şimdilik belli değil. Pes Artık dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?