Peros Reklamı Bu da geçer dayanmalıyız böyle kalmaz zamanla düzelir

Son günlerde çıkan Peros Reklamı Bu da geçer dayanmalıyız böyle kalmaz zamanla düzelir şarkısı kim söylüyor. En çok şarkılı reklamlar dikkat çekmeye başladı. Peros da uzun yıllar sonra ilk kez reklam yayınladı. Korona virüs günlerinde dışarı çıkamayan Türk halkına Bu da geçer dayanmalıyız böyle kalmaz zamanla düzelir elbet, bu da geçer Türkiyem şarkısıyla reklam filmi çekti.

Bu da geçer dayanmalıyız böyle kalmaz zamanla düzelir elbet, bu da geçer Türkiyem

Peros Reklamı Bu da geçer dayanmalıyız şarkısı kim söylüyorSon günlerde reklamlar çok merak ediliyor. Bu da geçer dayanmalıyız böyle kalmaz zamanla düzelir elbet, bu da geçer Türkiyem Peros Reklam şarkısı kim söylüyor merak edildi. Bu da geçer dayanmalıyız böyle kalmaz zamanla düzelir sözlerini sizin için yazalım hemen:

Peros Reklam Müziği bu da geçer Türkiyem sözleri

Bu da geçer dayanmalıyız
Hemen karar verme sabret
Bu da geçer dayanmalıyız
Böyle kalmaz zamanla düzelir elbet
Bu da geçer bu da geçer Türkiyem
Bu da geçer üzülme Türkiyem

Peros Bu da geçer dayanmalıyız Türkiyem şarkısını Kim Söylüyor

En çok merak edilen konuların başında geldi Peros reklamı. Peros son reklam filmi 18 Nisan 2020 cumartesi günü televizyon kanallarında yayınlanmaya başladı. Peros çok dikkat çekici bir reklam çekerek Bu da geçer dayanmalıyız Türkiyem şarkısını evde kalan tüm bayanlara armağan etti.  Merak edilen diğer konu ise Peros reklamındaki şarkıyı kimin söylediği. Bu da geçer dayanmalıyız Türkiyem şarkısını Kim Söylüyor bulunca buraya ekleyeceğiz.

Peros Reklam şarkısı Bu da geçer dayanmalıyız

Peros Reklamı Bu da geçer dayanmalıyız şarkısı kim söylüyor diye merak edenler olmuştur elbet. Şahsen ben çok merak ettim. Peros Reklamında çalan şarkı Bu da geçer dayanmalıyız, Bu da geçer dayanmalıyız böyle kalmaz zamanla düzelir şarkısı kim söylüyor

Yorum yaz

2 Yorum

Etiketler