Pera Palas Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix)

18.11.2020
20

Pera Palas Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix) Pera Palas dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Pera Palas dizisi kadın başrolü belli oldu. Pera Palas dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Pera Palas dizisi kim kimdir karakterleri bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Pera Palas dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

pera palas oteli dizilere konu oluyor

Pera Palas Dizisi Oyuncu Kadrosu

Pera Palas dizisi kadın başrol oyuncusu belli oldu. Pera Palas dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye devam ediyor. Pera Palas dizisi kadın başrol oyuncusu Hazal Kaya oldu. Erkek başrol oyuncusu için araştırmalar devam ediyor. Pera Palas dizisi oyuncuları kim kimdir karakterleri bilgilerini konumuzun devamında paylaşıyoruz.
Pera Palas Dizisi Oyuncu Kadrosu;
Hazal Kaya,
Tansu Biçer
Selahattin Paşalı
Engin Hepileri
Yasemin Szawloski
İlker Kaleli,
Nergis Öztürk
Ergun Metin…

hazal kaya pera palasta gece yarisi diziside

Hazal Kaya

Hazal Kaya Pera Palas dizisi kadın başrol oyuncusu oldu. Hazal Kaya 1990 İstanbul doğumlu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi mezunudur. Acemi Cadı, Genco, Aşkı Memnu, Behzat Ç, Adını Feriha Koydum, Son Yaz Balkanlar, Maral, Bizim Hikaye, Menajerimi Ara, Benden Ne Olur dizi filmlerinde rol aldı. Hazal Kaya’nın instagram hesabı https://www.instagram.com/hazalkaya/

Hazal Kaya’nın Rol Aldığı Dizi Filmler;
2006- Acemi Cadı- Pelin,
2007- Genco- Özge,
2008- Aşkı Memnu,
2011-Behzat Ç,
2012- Son Yaz Balkanlar,
2013- A.Ş.K.,
2015- Maral- En Güzel Hikayem,
2017- Bizim Hikaye,
2020- Menajerimi Ara,
2020- Benden Ne Olur dizi filmlerinde rol aldı.

hazal kaya pera palas dizisinde

İlker Kaleli

Pera Palas dizisi erkek başrol oyuncusu olan İlker Kaleli ile anlaşma imza aşamasında. 1984 İstanbul doğumlu olan oyuncu İlker Kaleli son olarak Öğretmen dizisinde rol aldı. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezundur. London Academy of Music and Dramatic Art oyunculuk okulunda oyunculuk eğitimi aldı. Şahika Tekand’dan oyunculuk eğitimleri aldı. Dip, Poyraz Karayel, Kayıp, Öğretmen dizi filmlerinde rol aldı. İlker Kaleli instagram hesabı https://www.instagram.com/ilkerkaleli/

ilker kaleli yeni dizisi pera palas

Selahattin Paşalı

Pera Palas dizisinde rol alacak olan Selahattin Paşalı kimdir? Selahattin Paşalı 1990 Bodrum doğumludur. Budapeşte’de sanat yönetmenliği eğitimi aldı. Craft Atölye’de oyunculuk eğitimi aldı. Selahattin Paşalı ilk kez Kalp Atışı dizisinde oynadı. Bir Umut Yeter, Leke, Babil Aşk 101, Aşk 102 dizi filmlerinde rol aldı.

Selahattin Pasali kimdir pera palas dizisinde

Nergis Öztürk

Nergis Öztürk Pera Palas dizisinde rol alacak. Nergis Öztürk 1980 doğumludur. Kızlar Yurdu, Hatırla Sevgili, Doktorlar, Yeraltı, Böyle Bitmesin, Eve Dönüş dizi filmlerinde rol aldı.

Nergis Ozturk kimdir pera dizisinde

Pera Palas Dizisi Konusu Nedir?

Pera Palas dizisi Karge Seven Pictures yapım imzası taşıyor. Pera Palas dizisini Emre Şahin yönetiyor. Pera Palas dizisi senaryosunu Elif Usman yazıyor. Pera Palas dizisi konusu Charles King’in yazdığı Pera Palas’ta Gece Yarısı kitabından uyarlamadır. Pera Palas’ta Gece Yarısı kitabı konusunu sizlerle paylaşalım. Dizinin konusu kitaptan uyarlama olacaktır.

Otel hakkında yazı yazmak üzere görevlendirilen Esra, yanlışlıkla 411 numaralı odanın 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfeder. Geçmişe doğru bir yolculuk yapar ve siyasi bir komplonun ortasına düşer. Artık Esra, kurnaz otel müdürü Ahmet ile birlikte tarihin akışını ve geleceğini korumak zorundadır. Ancak, Esra, İstanbul’un en çılgın kulübünün sahibi, yakışıklı ve gizemli Halit ile tanışır tanışmaz, 1919 İstanbul’unda hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını ve kimsenin aslında söylediği kişi olmadığını anlar.
Pera Palas’ta Gece Yarısı, 3 Mart 2022 de Netflix’te!

Pera Palas’ta Gece Yarısı Kitap Özeti Dizinin Konusu; Charles King, Osmanlı İmparatorluğu’nun son zamanlarında yapılan Türkiye Cumhuriyeti tarihinde bir çok olaya şahitlik edilen Pera Palas otelinin ekseninde İstanbul’un payitahttan küresel şehre dönüşümünü anlatıyor. Halide Edip Adıvar kadın hakları için mücadele verirken Mustafa Kemal Cumhuriyeti ilan için çalışıyor. Bostonlu bir profesör Ayasofya’nın hazinelerini araştırıp bulurken müslüman bir genç kız Dünya Güzellik Kraliçesi seçiliyor. Tarihin bir dönemine ışık tutan bu kitap diziye uyarlandığın Atatürk’ün, Cevad Paşa’nın, Agatha Christie ve eşi Archibald Christie’nin 30’lu yaşlarını görebiliriz.

pera palasta gece yarisi kitap ozeti dizinin konusu

Pera Palas Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Yayınlanacak?

Pera Palas dizisi Netflix paltformunda yayınlanacak. İnternetten yayın yapan ve son zamanların en çok izlenen internet kanalı olan Netflix yeni dizisi Pera Palas ile de iddialı olmayı planlıyor. Pera Palas dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini sizlerle bu konumuzda paylaşıyoruz. Pera Palas dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Sizce Hazal Kaya’nın partneri kim olmalı? Oyuncuları kimler olmalı? Yorumlarınızı ve Pera Palas dizisinden beklentilerini aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..