Pazar Sürprizi Sunucusu Buse İskenderoğlu Kimdir?

01.02.2022
12

Bu haberimizde Pazar Sürprizi sunucusu Buse İskenderoğlu’nu yakından tanıtacağız. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Pazar Sürprizi programı her hafta farklı haber ver röportajlarıyla adından sıkça söz ettirmektedir. C Yapım imzalı Pazar Sürprizi programını yönetmen koltuğunda ise Gürsel Selçuk oturmaktadır. Her pazar Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Pazae Süprizi programının yeni sunucusu Buse İskenderoğlu da merak edilmiştir. Biz de sizler için bu  haberimizde Pazar Sürprizi magazin programının yeni sunucusu Buse İskenderoğlu’nu yakından tanıtacağız

Pazar Sürprizi Yeni Sunucusu

Pazar Sürprizi Sunucusu Buse İskenderoğluYönetmen koltuğunda Gürsel Selçuk’un oturduğu Pazar Sürprizi magazin programı her hafta pazar günü Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Birbirinden farklı haber ve raportajlarıyla adından sıkça söz ettiren Pazar Süprizi programının yeni sunucusu da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Yapımcılığını C Yapım’ın üstlendiği Pazar Süprizi programının yeni sunucusu Buse İskenderoğlu olmuştur. Biz de sizler için Pazar Sürprizi sunucusu Buse İskenderoğlu’nu tanıtacağız.

Buse İskenderoğlu Kimdir?

Pazar Sürprizi programından yeni sunucusu Buse İskenderoğlu, 24 yaşının içindedir ve 1997 yılında Yalova’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Reklamcılık bölümünden mezun olan Buse İskenderoğlu bir dönem profesyonel olarak modellik yapmıştır. 2016 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan ve birinci olan Buse İskenderoğlu ülkemizi Dünya Güzellik yarışması MİSS WORLD’de temsil etmiştir. 1. 81 cm boyunda olan, kusuruz fiziği ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Buse İskenderoğlu hala modellik yapmaya devam etmektedir. Buse İskenderoğlu modeliğin yanı sıra sunuculukta yapmaktadır. 2018 yılında sunuculukla tanışan Buse İskenderoğlu şimdilerde ise Show Tv’de yayınlanan Pazar Süprizi magazin programı sunmaktadır.

Buse İskenderoğlu Resmi İnstagram Hesabı

Buse İskenderoğlu Pazar Sürprizi SunucusuPazar Sürprizi magazin programının sunucusu Buse İskenderoğlu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işler hakkında sık sık paylaşımlarda bulunan Buse İskenderoğlu’nun instagram da 369 gönderisi ve 117 bin takipçisi vardır. Buse İskenderoğlu’nun resmi İnstagram hesabı: @buseiskenderoglu

Buse İskenderoğlu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

2016 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan ve birinci olan Buse İskenderoğlu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 24 yaşından içinde olan güzel sunucumuz Buse İskenderoğlu henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Buse İskenderoğlu, Seda Sayan ile Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin ile bir dönem birlikteydi. Ancak çift anlaşamamış ve 2019 yılının mart ayında yollarını ayırmıştır. Buse İskenderoğlu’nun şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Bu haberimizde Pazar Süprizi programının yeni sunucusu Buse İskenderoğlu’nu yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Dizi Tv Programları sayfamıza bekleriz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..