Payitaht Abdülhamid Zekiye Sultan Kimdir? (Tuğçe Kumral)

14.02.2020
1.573

Payitaht Abdülhamid dizisine yeni katılan oyunculardan birisi de Zekiye Sultan karakteri oldu. Payitaht Abdülhamid Zekiye Sultan kimdir, gerçek adı soyadı nedir, daha önce Zekiye Sultan hangi dizi ve filmlerde oynadı gibi merak edilen sorulara yanıt vermek için bu sayfayı oluşturduk. İşte Payitaht Abdülhamid dizisine yeni gelen Zekiye Sultan hakkında merak edilen bilgiler..

Payitaht Abdülhamid Zekiye Sultan Tuğçe KumralPayitaht Abdülhamid Zekiye Sultan Kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisinde Zekiye Sultan olarak  yeni giren oyuncunun gerçek adı soyadı Tuğçe Kumral’dır. Zekiye Sultan rolü oldukça güzel bir karakter olacak ve diziye renk katacak. Payitaht Abdülhamid dizisine sürekli yeni oyuncular dahil olurken son giren oyuncu Zekiye Sultan rolü ile dizide yer alacak. Peki Zekiye Sultan karakterinde oynayacak Tuğçe Kumral kimdir işte kısa bilgileri..

Payitaht Abdülhamit dizisine gelen Zekiye Sultan kimTuğçe Kumral Kimdir? (Payitaht Abdülhamid Zekiye Sultan)

uma akşamları TRT1 ekranlarında 4 sezondur ekrana gelen Payitaht Abdülhamid dizisine son katılan oyuncu Tuğçe Kumral dizide Zekiye Sultan karakterini canlandıracak. Tuğçe Kumral Kimdir? 19 Mart 1983 tarihinde Ege’nin incisi İzmir’de doğan Tuğçe Kumral 9 Eylül Üniversitesinde Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Küçük yaşlardan itibaren merak edip olmak istediği oyunculuk mesleğini severek yapan ve bir çok dizi ve filmde oynayan Tuğçe Kumral’ın ilk oyunculuk deneyimi ise Atv de ekrana gelen ve Tuğba Büyüküstün ile Cansel Elçin’i buluşturan Gönülçelen isimli dizide yaşamıştır.

Payitaht Abdülhamit dizisi Zekiye Sultan rolüTuğçe Kumral’ın Oynadığı diziler:

Tuğçe Kumral daha sonra Herşeye Rağmen, Eski Şehir, Yasak ve Asla Vazgeçmem gibi dizilerde oynamıştır. Son olarak Tuğçe Kumral Star Tv’de 2019 yılında ekrana gelen Erkenci Kuş dizisindeki Deren karakteriyle hafızalara kazınmıştır. Tuğçe Kumral 2020 yılında ise bu kez TRT ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde Zekiye Sultan rolünde olacak.

Tuğçe Kumral Zekiye Sultan rolünde Payitaht dizisindePayitaht Abdülhamid dizisinde Zekiye Sultan karakterini oynayan Tuğçe Kumral’ı siz nasıl buldunuz? Rolünün hakkını veriyor mu sizce? Daha önceki dizilerden hatırlayanlar varsa yorumlarını aşağıya yazabilir.. Şimdiden teşekkürler.. Payitaht Abdülhamid dizisine 2020 de Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.