Payitaht Abdülhamid Dizisi 5. Sezon Olacak mı? 2020-2021

10.04.2020
214

Bu konu Payitaht Abdülhamid Dizisi 5. Sezon Olacak mı hakkında. 10 Nisan pazar akşamı TRT ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümleri ne zaman sona erecek izleyiciler merak ediyor. Payitaht Abdülhamid dizisinin 4. sezonu nisan ayında muhtemelen bitecek. Çünkü ülkemizde ve dünyada görülen coronavirüs vakaları nedeniyle dizi setlerinde çekimler durdu. Yeni bölüm çekmeyen diziler bir süre sonra ekrana yeni bölüm getirmeyecek.

17-24 Nisan Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu?

Payitaht Abdülhamid dizisinin çekimleri Corona virüsü nedeniyle durdu. Tarihi bir dizi olduğu için ev ortamında çekim yapmakta oldukça zor. Bu nedenle payitaht Abdülhamid dizisi 17 Nisan cuma ve 24 Nisan cuma günü yayınlanacak mı şimdilik bilemiyoruz. Büyük ihtimalle payitaht Abdülhamid dizisinin kolaj bölümleri TRT ekranlarında yayınlanabilir. Veya özel bölümler en sevilen en çok izlenen bölümler cuma günleri devam edebilir.

Payitaht Abdülhamid Dizisi 5. Sezon devam edecek miPayitaht Abdülhamid dizisi 5. sezon olacak mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi 5. sezonu ile 2020-2021 yıllarında devam edecek. Meraklı izleyiciler Payitaht Abdülhamid dizisinin 5. sezonda devam edip etmeyeceğini soruyorlar. 116. Bölümü ile 10 Nisan 2020 cuma akşamı TRT ekranlarında yayınlanan payitaht Abdülhamid dizisi 17 Nisan cuma günü yeni bölüm yayınlamayacak. Ülkemizde artan coronavirüs vakaları sonrasında çekimleri duran bir çok dizi erken sezon finaline girdi. Erken sezon finali yapan diziler konumuza göz atabilirsiniz. Payitaht Abdülhamid dizisi 2020-2021 sezonunda 5. sezon ile kaldığı yerden devam edecek. Payitaht Abdülhamid Dizisi 5. Sezon Olacak mı? 2020-2021 yıllarında sürecek mi: Evet kesin olarak devam edecek.

Payitaht Abdülhamid 2020-2021 Sezonu devam edecek mi?

Dizinin almış olduğu reyting oranlarına baktığımızda kesinlikle 5. sezonda da devam edeceğini söyleyebiliriz. Cuma günleri yayınlanan arka sokaklar ve hercai gibi dizilere rağmen 4 yıldır yüksek reytingler almaya devam eden payitaht Abdülhamid dizisi 2020-2021 sezonunda da devam edecek. Diğer dizilerin ekrana gelmediği son haftalarda yayınlanan payitaht Abdülhamid almış olduğu reytingler ile 5. sezonda da yoluna devam edeceğini gösterdi. Payitaht Abdülhamid Dizisi 5. Sezon Olacak mı sorusuna yanıt verdik.

Payitaht Abdülhamid dizisinin son aldığı reyting oranlarıPayitaht Abdülhamit dizisi son reytingleri

TRT ekranlarında cuma günü yayınlanan payitaht Abdülhamid dizisi almış olduğu reytingler ile adeta rakiplerini üzüyor. 4 yıldır ekrana gelen ve başrollerinde Bülent İnal ile Özlem Conker’in yer aldığı payitaht Abdülhamid dizisi Osmanlı sultanı II. Abdülhamit’in başından geçen olayları ve Osmanlı’nın son dönemlerini anlatıyor. Tarihimiz açısından oldukça önemli bir yere sahip bir dönemi senaryolaştıran ekip izleyicilerin ilgisini çekiyor. Bu nedenle payitaht Abdülhamid dizisinin reyting oranları genellikle sabit devam ediyor. Son haftalarda almış olduğu reyting oranlarını sizlerle paylaşalım. Bu reyting oranlarına baktığımızda payitaht Abdülhamid dizisinin yeni 5 sezonda da devam edeceğini görebiliriz.

Payitaht Abdülhamid Dizisi 5. Sezon Olacak mı? 2020-2021 konusunda sizlere bilgi vermeye çalıştık. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Merak edenler için Payitaht Abdülhamid Dizisi hakkında detaylı paylaşımlar >>Payitaht Abdülhamid 2020 Yeni Gelen Oyuncular

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.