Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan Kimdir? (Gökşin Saraç)

Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan Kimdir? (Gökşin Saraç)  Yeni sezonu için gün sayan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümleri ile TRT 1 ekranlarında olurken kadrosuna yeni katılan oyuncular yer alıyor. Payitaht Abdülhamid dizisinde birçok ünlü oyuncu yer alırken dizinin kadrosuna Gökşin Saraç da katıldı. Payitaht Abdülhamid dizisinde Gökşin Saraç hangi rolü canlandıracak, bilgileri detaylarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.  payitaht abdulhamid dizisi Aliye sultan kimdir

Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan Kimdir, Gerçek Adı Ne?

Payitaht Abdülhamid dizisi 5 sezonunda diziye dahil olan Aliye Sultan karakteri 5. Murat’ın kızı aynı zamanda Abdülhamit’in yeğenidir. Bu önemli karakteri canlandıracak olan oyuncu Gökşin Saraç oldu. 5 sezonu ile ekrana gelecek olan Payitaht Abdülhamid dizisinde Aliye Sultan karakterini canlandıran oyuncunun adı Gökşin Saraç. Gökşin Saraç kimdir, rol aldığı dizi filmler, sosyal medya hesabı ve bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Payitaht Abdülhamid dizisi 5. sezonuna katılan oyuncular konumuzu ziyaret edebilir. Diziye katılan diğer oyuncuların resimlerine ve bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Payitaht Abdulhamid dizisi yeni katilan aliye sultan kimdir

Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan Gökşin Saraç Bilgileri

Gökşin Saraç henüz yirmili yaşların başında genç ve güzel bir oyuncu. Emre Ahlatlı menajerliğinde çalışan Gökşin Saraç Konya Selçuk Üniversitesi konservatuar bölümü mezunudur.  Gökşin Saraç oyunculuk sektöründe çok yeni bir isim bu yüzden de kendisi hakkında çok fazla bilgi yer almıyor. Yakın zamanda dizilerde rol aldıkça bilgileri güncellenecektir. Gökşin Saraç fotoğrafları ile konumuzu destekliyoruz.

payitaht abdulhamid dizisi aliye sultan goksin sarac

Gökşin Saraç Rol Aldığı Dizi Filmler

Gökşin Saraç daha önce herhangi bir dizi filmde rol almadı. İlk kez Payitaht Abdülhamid dizisinde Aliye Sultan karakterini canlandıracaktır. Gökşin Saraç instagram hesabından oyuncunun fotoğraflarına erişebilir takipçisi olabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid dizisi 5. sezonunda katılan Gökşin Saraç Aliye Sultan rolünü canlandıracak ve bu onun ilk tecrübesi olacaktır. Gökşin Saraç için bu bir fırsat sayılır ve bunu değerlendirebilir ise ilerleyen zamanlarda aranan bir oyuncu olacaktır. Sizce yeni bir oyuncunun Payitahtta rol alması doğru bir karar mı? Aliye Sultan rolünü canlandıran oyuncu Gökşin Saraç’ın oyunculuk tecrübesini nasıl buldunuz? Sizce ileride başarılı bir oyuncu olur mu? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Her oyuncunun ilk filmi vardır ve basamakları tırmanmaya başlarlar.Gökşin Saraçta böylesine büyük bir projede yer alarak oyunculuk rüştünü fazlası işe ispatlamış ,geleceği başarılı gözüken bir oyuncu portresi çizmektedir.

  2. Aliye sultanın hasta ve naifliğini çok güzel yansıtmış. Yüz ifadesi kuvvetli bir oyuncu olduğunu gösteriyor.

Etiketler