Payitaht Abdülhamid 6. Sezon Olacak mı Devam Edecek mi? 2022-23

24.01.2021
594

TRT 1′de yayın hayatına devam eden Payitaht Abdülhamid hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de 6. sezonda devam edip etmeyeceği oldu. Biz de sizler adına bu konumuzda Payitaht Abdülhamid dizisinin 6. Sezonunda olup olmayacağını, devam edip etmeyeceğini ve sezon finali kararın ne zaman alacağını paylaşacağız. Bakalım Payitaht Abdülhamid dizisi 6. sezonda da olacak mı?Payitaht Abdülhamid 6. Sezon Olacak mı

Payitaht Abdülhamid 6. Sezon Olacak mı?

İlk bölümü ile 24 Şubat 2017 yılında karşımıza çıkan Payitaht Abdülhamid dizisi 5 sezondur başarılı bir şekilde yayın hayatına devam etmektedir. Geçtiğimiz günlerde 135. bölümü ile ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid dizisi izleyiciler tarafından oldukça sevilmiştir. Sevilen bir dizinin yeni sezonda da aynı kanalda yerini alacağını düşünüyoruz. Kaldı ki Payitaht Abdülhamid dizisinin yayınlanmış olduğu TRT 1 kanalı, yayınladığı dizileri uzun yıllar boyunca seyirciler ile buluşturmaya devam etmiştir.

Payitaht Abdülhamid 6. Sezon Devam Edecek Mi?

Payitaht Abdülhamid 6. Sezon Devam Edecek MiPayitaht Abdülhamid dizisi oyuncu kadrosunda Bülent İnal, Hakan Boyav, Duygu Gürcan, Gürkan Uygun, Selen Öztürk, Cem Uçan, Ezgi Eyüboğlu, Yusuf Aytekin ve Kaan Turgut gibi birbirinden başarılı isimleri barındırmaktadır. Dizinin hem konusu hem de oyuncuları dizi severler tarafından oldukça sevilmektedir. İzleyiciler tarafından sevilerek izlenen bir dizi olan Payitaht Abdülhamid dizisinin 6. Sezonda da devam edeceğini düşünmekteyiz.Payitaht Abdülhamid 2022-2023 Sezonunda Olacak Mı

Payitaht Abdülhamid 2022-2023 Sezonunda Olacak Mı?

Payitaht Abdülhamid dizisi çok büyük bir olasılık ile 2022-2023 yılında da sevenleriyle buluşmaya devam edecek. Tarihi bir dizi olan Payitaht Abdülhamid dizisi gerek oyuncuları gerek de konusu ile insanlar tarafından sevilmektedir. TRT 1 kanalının ve dizi severlerin vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olan Payitaht Abdülhamid dizisi hakkında kesin bir açıklama gelmiş olmasa dahi bizler dizinin 2022-2023 sezonunda da TRT 1 ekranlarında yerini alacağını düşünüyoruz.

Payitaht Abdülhamid Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Payitaht Abdülhamid dizisi de diğer diziler gibi Haziran ayının sonlarına doğru sezon finali kararı alacak. Kısa bir yaz tatilinin ardından Payitaht Abdülhamid dizisi Eylül-Ekim aylarında seyircileri ile yeniden buluşacak. Dizi yeni sezonuna başladığında da şu anda da olduğu gibi büyük bir başarı elde edeceğini ve izleyiciler tarafından sevilerek izlenmeye devam edeceğini düşünüyoruz.Payitaht Abdülhamid Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Payitaht Abdülhamid Final Mi Yapacak?

Payitaht Abdülhamid dizisi hakkında şu anda alınmış bir final kararı bulunmamaktadır. Dizinin reyting sonuçları başarı elde ettiği için dizi için final kararı alınacağını söyleyemeyiz. Tam tersine Payitaht Abdülhamid dizisi uzun bir süre daha sevenleriyle TRT 1 ekranlarında buluşmaya devam edecek diyebiliriz. Ancak dizinin reyting sonuçlarında büyük bir düşüş elde edilirse ve bu reyting sonuçlarında görülen düşüşe karşı yapılan tüm çabalar yanıt vermez ise dizi ancak o zaman final kararı alabilir. Fakat dediğimiz gibi Payitaht Abdülhamid dizisi için alınmış bir final kararı görülmemektedir.

Sizlerle Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonda olup olmayacağını final kararı  alıp almayacağını paylaşmak istedik. Sizler de Payitaht Abdülhamid dizisi hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alan ve yeni gelen oyuncuları daha yakından incelemek için ise  Payitaht Abdülhamid 5. Sezon Yeni Gelen Oyuncular başlıklı konumuzda bakabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. dilay dedi ki:

    muhteşem bir film. KURAN-I KERİM ezberliyorum dersimden kalıyorum sırf bu film için . Cuma günü keşke olmasa pazar günü felan olsa film rahat rahat dersimi yapacağım ama herkes benimle ayak tutamaz . GELECEĞİMİZ GENÇLERİMİZ bu filmi kesinlikle ve kesinlikle izlemeli çünkü tahirimizi güzel bir şekilde anlatıyo böyle bir filme ihtiyacımız vardı. okulumu dondurdum hafızlık için ders işlemiyorum ama bu filmi izleyerek ders işlemiş gibi oluyorum . lise 1, 15 yaşındayım İMAM HATİP ORTA OKULUNDA OKUYORUM .Nolursunuz bu filmi 3 sene daha devam ettirin hafızlığım bittikten sonra gelip sizinle tek tek fotağraf çekmek isiyorum . ALLAHIM BÖYLE OYUNCULARI VE BÖYLE FİLİMLERİ BAŞIMIZDAN HİÇ EKSİK ETMESİN . HAYIRLI VE BOL İBADETLİ RAMAZANLAR . ALLAHA EMANET OLUN DERSİMDEN YİNE KALACAĞIM ALLAH KORUSUN GÜLE GÜLE