Payitaht Abdülhamid 2021 Yeni Gelen Oyuncular Diziden Çıkanlar Kimler?

11.05.2019
1.078

Bu içeriğimizde Payitaht Abdülhamid dizisine 6. Sezon Yeni Gelen Oyuncuları ve 3. sezonda diziden çıkanların kimler olduğunu açıklamaya çalışacağız. Payitaht Abdülhamid 6. Sezonda da kaldığı yerden devam edecek ve Trt1 izleyicisi ile aynı günde aynı saatte buluşmaya devam edecek. Bu konumuzda Payitaht Abdülhamid dizisinden ayrılan oyuncuları ve 6. Sezonda 2021-2022 yıllarında diziye giren oyuncuları sizlere burada açıklayacağız.

Güncelleme 12 Mayıs 2021: Payitaht Abdülhamid dizisi 2021 yılında Haziran ayında final yaparak ekrana veda edecek. Son sezonda reytinglerde beklentilerin altında kalmaya başlayan Payitaht Abdülhamid 2021 yılı son sezonu olacak ve dizi final yaparak izleyiciye veda edecek. Payitaht Abdülhamid 2021 Yeni Gelen Oyuncular Diziden Çıkan tüm oyuncuları aşağıda bulabilirsiniz. Final bölümünde de bir çok oyuncu ölecek şimdiden bu tüyoyu paylaşalım.

TRT 1 ekranlarında üç sezondur devam etmekte olan Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümleri ile 6. sezonunda Eylül 2021 tarihinde izleyicilerle buluşacak. Sevilen dizinin yeni sezonunda diziye dahil olan ve yeni sezon öncesinde diziden ayrılan oyuncuları burada sizlere detaylarıyla paylaşacak ve TRT ekranlarının uzun ömürlü dizilerinden birisi olan Payitaht Abdülhamid dizisi ile ilgili tüm detayları burada sizlerle sunmak istiyoruz.

Payitaht Abdülhamide 2020 yılında yeni gelen oyuncular

Payitaht Abdülhamid 2021 Yılında Yeni Gelen Oyuncular

Kemal Uçar

Kemal Uçar Payitaht Abdülhamid dizisi kadrosuna katıldı. Kemal Uçar 1985 Ankara doğumlu. Ezel dizisinde Ezel’in kardeşi rolündedir. Sende Gitme, Yaman Ahmet, Yedi Güzel Adam, Tut Sözünü dizi filmlerinde rol aldı. Son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde oynadı. Kemal Uçar instagram hesabı https://www.instagram.com/ucarkemal/

Kemal ucar payitaht abdulhamid dizisine katildi

Cem Özer – William Hechler

Cem Özer Payitaht Abdülhamid dizisine William Hechler olarak katıldı. 5 Ekim 1959’da doğan Cem Özer İstanbul Üniversitesi İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne başladı. Daha sonra Dostlar Tiyatrosu’nda bir süre çalışan Cem Özer tv de sunduğu talkshow programlarıyla ünlendi. Laf Lafı Açıyor programını 1991 yılında yapan Özer bu programla tanındı. Zaman zaman dizi ve filmlerde de oyunculuk yapan Cem Özer Payitaht Abdülhamid dizisinde William Hechler karakteri olarak yer alacak.Payitaht Abdülhamit Cem Özer William Hechler rolünde

Burç Kümbetlioğlu – Albay Albert Goldshmit

Burç Kümbetlioğlu 14 Eylül 1980’de Sivas’ta doğdu. Üniversite eğitimini Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde Maliye Bölümü’nde tamamladı. İlk oyunculuk tecrübesini 2009 yılında yayınlanan Hanımın Çiftliği dizisinde yaşayan Burç Kümbetlioğlu, Eve Dönüş, Milat, Çırağan Baskını, Aramızda Kalsın, Böyle Bitmesin, Veda, Sen de Gitme ve Anneler ve Kızları dizilerinde yer aldı. Burç Kümbetlioğlu Payitaht Abdülhamid dizisinde Albay Albert Goldshmit karakterini oynayacak. Kümbetlioğlu, 2017 yılında ise Fox Tv’de yayınlanan Savaşçı dizisinde yer almıştı.Payitaht Albay Albert Goldshmit rolü Burç Kümbetlioğlu

Faik Ergin – Robert

Faik Ergin Payitaht Abdülhamid dizisinde Robert karakterini oynayacak. 16 şubat 1978’de İskenderun’da doğan Faik Ergin 2000 yılında Türkiye’nin En İyi Modeli ve Dünyanın En İyi Modeli yarışmalarını kazandı. Modellik ve oyunculuk yapan Ergin, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) İnşaat Mühendisliği mezunudur. Sinema ve televizyon yapımlarında yer alan Ergin, Genco, Küçük Ağa, Gümüş gibi başarılı dizilerde yer aldı.

Faik Ergin Robert rolü Payitaht Abdülhamitte

Tuğçe Kumral – Zekiye Sultan

Tuğçe Kumral Payitaht Abdülhamid dizisinde Zekiye Sultan olarak oynayacak. 19 Mart 1983 İzmir’de doğan Tuğçe Kumral 9 Eylül Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun oldu. Tuğçe Kumral ilk oyunculuk tecrübesini Gönülçelen adlı Atv dizisinde yaşadı. Herşeye Rağmen, Eski Şehir, Yasak ve Asla Vazgeçmem dizilerinde oyunculuk yapan Tuğçe Kumral Star Tv’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisindeki Deren karakteriyle akıllarda yer etti. Tuğçe Kumral Payitaht Abdülhamid dizisinde Zekiye Sultan olacak.Payitaht Abdülhamit Zekiye Sultan Tuğçe Kumral

Öncelikle 3. sezonun sonunda 88. bölüm ile veda edecek olan ve 31 Mayıs 2019 Cuma günü sezon finali yaparak yaz tatiline girecek olan Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosundan ayrılan bazı oyuncular olurken diziye yeni girecek oyuncular da merak konusu oldu. 3 sezondur reytinglerini koruyan hatta son sezonda reytinglerini daha da yukarılara taşıyarak Cuma günlerinin vazgeçilmez bir dizisi haline gelen ve TRT1 ekranlarında yayınlanan tarihi dizinin 4. sezonda da devam edecek olması hem oyuncular hem de izleyiciler için oldukça müjdeli bir haber oldu.

Payitaht Abdülhamid 4. sezon gelen Oyuncular

Payitaht Abdülhamid Dizisi Sezon Finali Ne Zaman?

TRT 1 ekranlarında devam etmekte olan Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezonu 17 Mayıs 2019 Cuma günü ekrana gelecek olan 86. bölüm ile devam edecek. Mayıs ayının son günü olan 31 Mayıs cuma günü Payitaht Abdülhamid dizisi 88. bölümü ile sezona ara verecek. Sezon finalinin ardından uzun bir yaz tatilinde çıkacak olan Payitaht Abdülhamid dizi oyuncuları Haziran ve Temmuz aylarını da izinli geçirdikten sonra ağustos ayının başında yeniden iş başı yapacak. Ağustos ayında başlayacak 4. sezon deneme çekimleri ve diziye katılan oyuncuların deneme çekimlerinin ardından yeni sezon çekimleri başlayacak ve Payitaht Abdülhamid eylül ayının başında 4. sezon için hazır hale gelecek.

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Geçtiğimiz yıllarda Payitaht Abdülhamid dizisinin eylül ayının 2. haftasında başladığına şahit oluyoruz. Eğer büyük bir değişiklik olmazsa bu sezonda yine 2019 yılının 2. haftasında payitaht Abdülhamid dizisi yeni 4. sezonuna başlayacak ve izleyicilerle buluşacaktır. Genellikle okulun açıldığı ilk hafta dizinin yeni sezonu da önceki yıllarda başlamıştı. Bu sezonda yine aynı tarihlerde Eylül ayının 2. haftasında okulların açılması ile birlikte Payitaht Abdülhamid dizisinin 4. sezonuna başlaması tahmin ediliyor. Eğer bir değişiklik olur ve dizinin başlama tarihi ileri veya geri alınacak olursa burada sizlere detaylarıyla paylaşacağız.

Payitaht Abdülhamid 3. Sezon Sonunda Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler?

Özlem Conker

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümünde Özlem Conker ayrılıyor. Özlem Conker Payitaht Abdülhamid dizisinde Bidar Sultan karakterini canlandırıyordu.  Özlem Conker Payitaht Abdülhamid dizisinden 128. bölümde ayrılıyor.

ozlem conker payitahttan ayrildi

Payitaht Abdülhamid Ayrılan Oyuncu Sedef Avcı (Zeynep Hemşire)

Payitaht Abdülhamid dizisinde Zeynep hemşire olarak izlediğiniz Abdülhamit’in hafiyesi olan Halil Halidin hem sevdiği kadın olan hem de Bidar Sultanın en iyi anlaştığı kişi olan hemşire Zeynep özel sebepler nedeniyle payitaht Abdülhamid dizisinden ayrıldı. Zeynep hemşirenin payitahttan ayrılması diziyi ilgiyle izleyen seyircileri üzdü.Payitaht Abdülhamid Ayrılan Oyuncu Sedef Avcı (Zeynep Hemşire)

Payitaht Abdülhamid Ayrılan Oyuncu Buse Varol – Mislimelek (Pakize)
Payitaht Abdülhamid dizisinde mislimelek olarak bildiğimiz oyuncu Buse Varol bir süre önce Alişan ile evlenmiş evlilikten bir süre sonra hamile olduğunu açıklamıştı. Buse Varol bu nedenle payitaht Abdülhamid dizisinden ayrılmak istedi.Payitaht Abdülhamid Ayrılan Oyuncu Buse Varol - Mislimelek (Pakize)

Payitaht Abdülhamid Ayrılan Oyuncu Gözde Kaya (Hatice Sultan)
Payitaht Abdülhamid dizisinde Hatice Sultan rolünde izlemiş olduğu Gözde Kaya diziden ayrılan başka bir oyuncu oldu. Yine bir TRT dizisi olan Vuslat dizisine transfer olan Gözde Kaya payitaht Abdülhamid dizisinden Sezon başında ayrılmıştı.Payitaht Abdülhamid Ayrılan Oyuncu Gözde Kaya (Hatice Sultan)

Payitaht Abdülhamid Ayrılan Oyuncu Başak Daşman (Şivenaz Sultan) Payitaht Abdülhamid’de şok bir ayrılık daha yaşandı sezon finalinde. ES Film imzalı Payitaht Abdülhamid’in dün akşam (31 Mayıs 2019 cuma) yayınlanan sezon finali bölümünde Başak Daşman’ın canlandırdığı “Şivenaz” karakteri ölerek diziye veda etti. Payitaht Abdülhamid, 4.sezonunda Şivenaz olmayacak. Şivenaz karakterini canlandıran Başak Daşman’ın Eylül’de TRT1’de ekrana gelecek olan dizinin 4. sezonunda olmayacağı belirtildi.Payitaht Başak Daşman Şivenaz ayrıldı çıktı

Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Diziye Gelen Dahil olan Oyuncular?

Payitaht Abdülhamid dizisine 4. sezonda yani 2021-2022 yeni sezonunda dahil olacak oyuncuları burada sizlere detaylarıyla birlikte açıklama ve oyuncular hakkında hem görsel hem de bilgi olarak detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Dile kolay tam 4 sezondur ekrana gelmekte olan Payitaht Abdülhamid yeni sezonda da sevilerek izlemeye devam edecek. Yeni oyuncuları kadroya yeni sezonda dahil olan ve 4. sezon oyuncu kadrosuyla daha da ilgi çekici hale gelecek olan dizinin 5 sezon sürmesi tahmin ediliyor. Özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın övgüyle bahsettiği payitaht Abdülhamid dizisine ikinci Abdülhamid zamanında yaşanan olayların ve gerçeklerin gün yüzüne çıkarıldığı dizi olarak bilinen payitaht Abdülhamid her kesimden izleyici bulduğu ve yurt dışında da oldukça ilgi görmeye ve talep edilmeye devam ediyor.

1- Payitaht Abdülhamid Ömer (Batın Uçan) Kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisinde Ömer karakterini canlandıracak olan Batın Uçan kimdir hakkında kısa bilgileri sizlere burada yazmak istiyorum. Gerçek tarihte İngiliz Kraliyet ailesinin bulunduğu sarayda kapıcılık yapan ancak daha sonra hidayete ederek Abdülhamit Han’ın ajanlarından birisine dönüşen Ömer karakteri İngiliz Sarayı’ndaki gizli belgeleri Abdülhamit’e söyleyen kişidir.

Payitaht Abdülhamid Ömer (Batın Uçan) KimdirPayitaht Abdülhamid dizisinde Ömer karakterini canlandıran Batın Uçan 1996 yılında doğmuş başarılı bir oyuncudur. Binicilik, boks, fitness gibi birçok sporla uğraşan Batın Uçan TRT 1 ekranlarında yayınlanan Filinta dizisinde ilk olarak oyunculuk deneyimi yaşamıştı. Filinta dizisinden sonra Payitaht Abdülhamid dizisindeki Ömer karakterini canlandıracak olan Batın Uçan bakalım izleyici tarafından Ömer rolü beğenilecek mi?

2- Payitaht Abdülhamid Ahmet Celalettin Paşa – Cem Uçan

Payitaht Abdülhamid Dizisinde Ahmet Celalettin Paşa rolünde izlediğimiz başarılı oyuncunun gerçek adı Cem Uçan’dır. Cem Uçan TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve cuma günleri izleyicisiyle buluşan payitaht Abdülhamid dizisinde Ahmet Celalettin Paşa karakterine hayat verecek. Gerçek hayatta Ahmet Celalettin Paşa Abdülhamit Han’ın en önemli hafiyelerinden birisidir. Adeta sağ koludur.
Payitaht Abdülhamid Ahmet Celalettin Paşa - Cem UçanAbdulhamitte Ahmet Celalettin Paşayı canlandıran Cem Uçan 1976 yılında doğmuştur. Cem Uçan yine TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde uzun süre rol almış ve çok sevilen bir karakter olan Aliyar Bey olarak hepimizin tanıdığı bildiği bir rolde oynamıştı.

3- Payitaht Abdülhamid Arif Kimdir? – Ekin Mert Daymaz

Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosuna Arif karakteri olarak katılan Ekin Mert Daymaz diziye girdikten bir müddet sonra Naime’ye aşık olacaktır. Ama onun kim olduğunu bilmeden yaşamış olduğu bu aşkı daha sonra gerçekleri öğrenince şaşırmış olsa da yine sevgisine devam eder. Payitaht Abdülhamid’de Arif karakterini oynayan Ekin Mert Daymaz 2 Aralık 1990 tarihinde doğmuştur.

Payitaht Abdülhamid Arif Kimdir - Ekin Mert DaymazAnkara’lı olan ve İstanbul’da Haliç Üniversitesi’nde antrenörlük okuyan Ekin Mert Daymaz Not Defteri dizisi ile ilk olarak ekrana çıkmıştır. Daha sonra Hayat Sevince Güzel dizisinde en önemli karakterlerden birisin oynamıştır. Çilek kokusu dizisindeki rolü ise tüm Türkiye tarafından tanınmasını sağlamıştır. Payitaht Abdülhamid dizisinde Arif karakterini canlandıracak olan Ekin Mert Daymaz’a başarılar diliyoruz.

4- Payitaht Abdülhamid Emin Sütçü Kimdir? 

Emin Sütçü Payitaht Abdülhamid dizisinde.. TRT 1’in 3 sezondur sevilerek izlenen cuma günü dizisi ‘Payitaht Abdülhamid’in 2021-2022 yeni sezon çekimleri bugün başladı! Diziye en son katılan isim Emin Sütçü oldu. Yapımcılığını Es Film’in üstlendiği, kadrosunda Bülent İnal, Özlem Conker, Gürkan Uygun, Erdem Ergüney ve Alay Cihan gibi isimlerin yer aldığı dizinin 4. sezon çekimleri bugün başladı! Payitaht Abdülhamid’in yeni sezonda kadrosuna katılan Emin Sütçü‘nün hangi rolde oynayacağı ileriki günlerde kesinleşecek. Fotograf çekimleri tamamlanan Emin Sütçü yeni sezonda Payitaht Abdülhamid’e katılan oyunculardan birisi oldu.Payitaht Abdülhamid Emin Sütçü Kimdir

5- Payitaht Abdülhamid Yeni Gelen Şakir Güler kimdir?

Şakir Güler Payitaht Abdülhamid dizisinde David Grun rolünü canlandıracak. Payitaht Abdülhamid dizisi 90 bölümden itibaren diziye katılan Şakir Güler kimdir? 1987 İstanbul doğumlu olan Şakir Güler Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro bölümü mezunudur. Trt1 de yayınlanan Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol aldı. Şakir Güler sonrasında Tek Yürek dizisinde rol aldı.  Şimdi de bu haftadan itibaren Payitaht Abdülhamid dizisinde rol aldı.

6- Payitaht Abdülhamid Yeni Gelen Makbule Meyzinoğlu kimdir? (Ester Rolü)

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni sezonda katılan oyunculardan birisi de Makbule Meyzinoğlu. Makbule Meyzinoğlu dizi de Ester karakterini canlandırıyor. Makbule Meyzinoğlu kimdir? 1974 İstanbul doğumlu. Akademi 35.5’ta oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimi Hanımın Çiftliği dizisi oldu. Makbule Meyzinoğlu’nun rol aldığı diziler; Güllerin Savaşı, Aşk Yalanı Sever, Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl, O Hayat Benim dizilerinde rol aldı.

Makbule Meyzinoğlu Payitaht Abdülhamid dizisinde Ester karakterini canlandırıyor. Ester Zalman’ın karısıdır ve Siyonizm’in annesi olacaktır. Önce saray mutfağında işe girecektir sonra hareme girecek ve haremdeki dengeleri değiştirecektir. Yalan söylemekteki mahareti onu tehlikelerden bir süre uzak tutar.

Ceyhun Mengiroğlu – Mehmet

Ceyhun Mengiroğlu, Payitaht Abdülhamid dizisinde 4. sezonda dahil oldu ve dizide ‘Mehmet‘ karakterine hayat verecek. 1986 doğumlu olan Ceyhun Mengiroğlu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun oldu. 23 yaşında modellik ve oyunculuğa yönelen Ceyhun Mengiroğlu, ilk dizi oyunculuğunu Adı Mutluluk dizisi ile yaptı. Paramparça dizisinde de rol alan Ceyhun Mengiroğlu daha sonra Rüya dizisinin kadrosuna dahil oldu. Son olarak Payitaht Abdülhamid dizisine 4. sezonda katılan Ceyhun Mengiroğlu dizide Mehmet rolünde oynayacak. Ceyhun Mengiroğlu Payitahtta Mehmet rolünde

Gülsim Ali İlhan – Gülcemal

Payitaht Abdülhamid dizisinde yeni 4. sezonda diziye katılan Gülsüm Ali İlhan dizide Gülcemal karakterine hayat verecek. Güzel oyuncu geçtiğimiz sezon Diriliş Ertuğrul dizisinde oynuyordu. Gülsüm Ali İlhan Payitahtta Gülcemal rolünde oldukça hanımefendi ve nazik bir kadın karakterinde olacak. Gülsim Ali İlhan geçtiğimiz yıl kısa süreliğine Kanal D de ekrana gelen Yüzleşme dizisinde de karşımıza çıkmıştı.Gülsüm Ali İlhan Payitaht Abdülhamitte Gülcemal karakteri

Bulgaristan göçmeni olan Gülsim İlhan Ali, Balkanlarda yaşayan Türk bir ailenin kızı aynı zamanda Bulgaristan’ın tescilli güzellerinden biridir. Gülsim Ali İlhan 2012 yılında yayınlanan Son Yaz Balkanlar dizisiyle dizi oyunculuğuna başlamış, Diriliş Ertuğrul dizisinde Aslıha karakterini canlandırmıştır. Gülsüm Ali İlhan 2021-2022 yeni sezonda Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal rolü ile karşımızda olacak.Gülsüm Ali İlhan 2019-2020 yeni sezonda Payitaht Abdülhamid dizisinde Gülcemal rolünde

Sultan Elif Taş

Payitaht Abdülhamid dizisine 4. sezonda katılan bir başka isim ise Sultan Elif Taş oldu. Sultan Elif Taş 2011 yılında ilk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Gülbahar Hatun karakterini oynamıştı. Sultan Elif Taş daha sonra Kaderimin Yazıldığı Gün, Adını Sen Koy ve Nöbet dizilerinde çeşitli karakterleri oynadı. 1992 yılında İstanbul’da doğan Sultan Elif Taş son olarak Payitaht Abdülhamid dizisine dahil oldu. 2021-2022 sezonunda Payitahtta oynayacak olan Sultan Elif Taş’a başarılar diliyoruz.Payitaht Abdülhamide Sultan Elif Taş da katıldı

Payitaht Abdülhamid dizisi 4. sezonda yeni gelen oyuncuları buraya eklemeye devam edeceğiz. Payitaht Abdülhamid dizisine yeni katılan oyuncular sayfamız yeni oyuncular geldikçe güncellenecek ve 2021-2022 sezonu boyunca yeni oyuncu bilgilerini ve görsellerini buradan eklemeye devam edeceğiz. Lütfen sizlerde Payitaht Abdülhamid dizisine yeni katılan oyuncular hakkında merak ettiklerinizi burada yorum kısmında bizlere sorarak dizimize yeni katılan oyuncular hakkında detaylı bilgiler isteyebilir veya merak ettiğiniz oyuncular hakkında detaylı bilgiler talep edebilirsiniz. Payitaht Abdülhamid dizisi 4. sezon oyuncularını yeni gelen tüm erkek ve kadın oyuncu bilgilerini buradan yazmaya devam edeceğiz.

Payitaht Abdülhamid dizisi tekrarları 2022-2023

Payitaht Abdülhamid dizisi TRT ekranlarında yayınlanmış en güzel dizilerden birisi oldu. Tarihe ışık tutan bu güzel yapımda emeği geçenlere dizioyuncu.com olarak teşekkür ederiz. Payitaht Abdülhamid dizisi tekrarları 2022-2023 yıllarında ekrana gelebilir. Gelişmeler olursa sizlere yazacağız.

YORUMLAR

 1. Melis dedi ki:

  Ya vladimir in gerçek adını bilen yok mu????

 2. Jhalil dedi ki:

  Madam blavatski kimdir bilen varsa yazsın

  1. eren dedi ki:

   kadriye kenter

 3. Esra dedi ki:

  Monica ??

  1. Oğuz dedi ki:

   Payitaht Abdülhamid Monica kimdir mi demek istedin Esra?

 4. seka film platosu dedi ki:

  arkadaş bu bilgileri Payitaht Abdülhamid 4. Sezon Yeni Gelen Oyuncuları yazan kişiye teşekkür ederim.