Patlat Kazan Yarışma Sunucusu Kim, Başvuru Formu Şartları

20.06.2023
843

Patlat Kazan yarışma sunucusu kim? Başvuru formu ve şartlarını sizlerle paylaşacağız. Star Tv İç Yapımlar imzalı Patlat Kazan yarışması tamamıyla yerli bir formattır. Kurban bayramından sonra başlaması planlanan Patlat Kazan yarışması haftanın iki günü yayınlanacaktır. Herkesin katılımına açık olan Patlat Kazan’da 22 yarışacaktır. Seyirciler görüşme programının sonuncusunu, başvuru formu ve şartlarını da merak etti. Bizler de Patlat Kazan yarışmasının sunucusunu, başvuru formunu, WhatsApp iletişim bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Patlat Kazan Yarışma Sunucusu Kim?

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Patlat Kazan, yerli bir formattır. Hafta sonu ekranlara gelecek olan Patlat Kazan yarışmasını sunucu özellikle Survivorla tanınan Cemal Can Canseven olmuştur. Cemal Can Canseven aynı zamanda edya fenomenidir. Cemal Can, sempatik ve eğlenceli tavırlarıyla herkesin önünde taht kurmuş bir isimdir. Bizlerde, Patlat Kazan yarışmasını sunucusu Cemal Can Canseven’i yakından tanıtacağız.Patlat Kazan Yarışma başvurusu Sunucusu

Patlat Kazan Sunucusu Cemal Can Canseven Kimdir?

25 Mayıs 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Cemal Can Canseven, İstanbul Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümünü kazanarak İstanbul’a gelmiştir. Ancak fenomenin amacı İstanbul’da okumak değil, ünlü olmaktı. İlk yıllarda modellik yapan Cemal Can Canseven, İstanbul DJ Academy’e kaydolup sertifika almıştır. Sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in de yakın arkadaşıdır. Özellikle 2020 yılında şampiyon olduğu Survivor yarışmasıyla tanınan Cemal Can, 2021 yılında ise Kahraman isimli single parçasını çıkarmıştır.

Patlat Kazan Yarışmasının Başvuru Formu

Son dönemin popüler isimler arasında yer alan Cemal Can Canseven’in sunacağı Patlat Kazan yarışmasının başvuru formu da merak edilmiştir. 22 yarışmacının görev alacağı Patlat Kazan’da sizde yarışmak istiyorsanız eğer, Startv.com.tr adresinden başvuru yapabilirsiniz. Star TV’nin resmi internet sitesine girerek, programlar kısmından Patlat Kazan’ı seçebilir, istenen bilgileri doldurarak yarışacak olan 22 kişiden biri de siz olabilirsiniz.

Patlat Kazan Yarışması WhatsApp İletişim Bilgileri

Star Tv İç Yapımlar imzalı Patlat Kazan yarışması kurban bayramından sonra ekranlara gelecektir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi sizlerde Patlat Kazan yarışmasında yer almak istiyorsanız eğer Star TV’nin resmi internet sitesinden (Startv.com.tr) yarışmaya başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca 0 532 724 77 77 telefon numarasıyla WhatsApp’da iletişime geçebilirsiniz. Patlat Kazan’da yarışmacı olmak için 0 532 724 77 77 telefon numarasına WhatsApp’tan gerekli bilgileri ileterek yarışmaya başvuru yapmış olursunuz.

Patlat Kazan Yarışma Şartları

Cumartesi ve pazar günleri ekrana gelmesi beklenmektedir. Patlat Kazan’ı sempatik tavırlarıyla en çok beğenilen fenomenlerden biri olan Cemal Can sunacaktır. Programda toplam 22 kişi yarışacaktır. Yerli yapım olan Patlat Kazan’da balonu patlatan kişiler 500.000 TL para kazanacaktır. Ancak sizler de Patlat Kazan’da yarışmacı olmak istiyorsanız eğer reşit yani 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Programda yarışmak için başka şartlar belli olduğu zaman sayfamızdan paylaşmaya devam edeceğiz.

Patlat Kazan yarışma sunucusu kim? Başvuru formu ve şartlarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.