Özlem Tokaslan Seksenler Dizisinde Hangi Karakter Oldu?

Bu konumuzda Özlem Tokaslan Seksenler Dizisinde Hangi Karakter Oldu? Oynayacağı rol belli oldu mu sorularına yanıt vereceğiz. Ünlü yapımcı Birol Güven attığı bir twit ile Seksenler dizisine yeni sezonda katılan oyunculardan birisinin de Özlem Tokaslan olduğunu duyurdu. Twitter mesajında oyuncunun hangi karakter olacağını bilene bir gömlek hediye de vaad etti.Özlem Tokaslan Seksenler Dizisinde Hangi karakter

Özlem Tokaslan Seksenler Dizisinde Hangi Karakter Olacak?

Teni sezonda Seksenler dizisinin oyuncu kadrosuna katılan Özlem Tokaslan kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vereceğiz. Ayrıca ünlü yapımcı Birol Güven yapmış olduğu Twitter açıklamasıyla Seksenler dizisine katıldığını duyurduğu Özlem Tokaslan için hangi karakteri oynadığını bilen tahmin eden bir kişiye 1980’li yıllarda moda olan bir gömlek hediye edeceğini duyurdu. Böylelikle Özlem Tokaslan hangi karakteri canlandıracağını herkes merak etmeye başladı.

Birol Guven Ozlem Tokaslan Seksenler Dizisindeki karakteriÖzlem Tokaslan Kimdir?

Özlem Tokaslan 13 Kasım 1973 tarihinde İzmir ilimizde doğdu. İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamlayan Özlem Tokaslan daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde tiyatro oyunculuğu bölümünü kazandı. Burada kendisini geliştiren ve oyunculuk eğitimleri de alan Özlem Tokaslan İzmir dokuz Eylül üniversitesinde şan eğitimleri aldı ve tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Özlem Tokaslan ilk olarak televizyona 2007 yılında hakkını helal et isimli bir dizi ile çıktı. İlk dizi deneyiminden sonra 2009 yılında ömre bedel dizisinde rol alan Özlem Tokaslan 2012 yılında ise Dila hanım dizisinde Hayriye karakterini başarıyla oynadı.

Özlem Tokaslan sonraki yıllarda yabancı, dedemin fişi gibi sinema filmlerinde de rol aldı. 2014 yılında yayınlanan Güzel köylü dizisinde de rol alan Özlem Tokaslan daha sonra Demet Özdemir ile birlikte No 309 dizisinde oynadı. Özlem Tokaslan son olarak Star TV’de yayınlanan ve yine başrolünde Can Yaman ve Demet Özdemir’in oynadığı erkenci kuş dizisinde rol aldı. Haluk Sarıbaş ile 2015 yılında evlenen Özlem Tokaslan başarılı bir dizi oyuncusudur. 2020/2021 yeni sezonda ise Seksenler dizisinde oynayacak olan Özlem Tokaslan bakalım hangi karakteri canlandıracak. Not: Özlem Tokaslan muhtemelen Hülya karakterini canlandıracak.

Özlem Tokaslan Seksenler Dizisinde Hülya karakterindeÖzlem Tokaslan Daha Önce Hangi Dizilerde Oynadı?

2020 – Seksenler (Hülya)
2018 – Erkenci Kuş (Mevkıbe)
2016 – No: 309 (Yıldız)
2016 – Dedemin Fişi (Üzerlik)
2014 – Güzel Köylü (Dudu Alkan)
2012 – Yabancı (Memure)
2012 – Dila Hanım (Hayriye)
2011 – Zehirli Sarmaşık (Mahinur Benderli)
2009 – Ömre Bedel (Raziye)
2007 – Hakkını Helal Et (Sabahat)

Seksenler Dizisinde Özlem Tokaslan hangi roldeÖzlem Tokaslan Seksenler Dizisinde Hangi Karakter Oldu? sorusuna cevap vermeye ve oyuncu hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık. Seksenler dizisinin oyuncu kadrosuna yeni gelen tüm oyuncular için Tıklayın >> Seksenler Dizisi Yeni Oyuncuları.. Ayrıca Özlem Tokaslan Seksenler Dizisinde Hülya karakteri ile girmesi bekleniyor.. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler