Özgü Kaya Kimdir? (Kimse Bilmez Sevda) Bilgileri Resimleri Oynadığı Diziler

ATV ekranlarında başlayan Kimse Bilmez dizisinin başrol oyuncusu olan Sevda karakteri kimdir gerçek adı bilgileri ve dizideki rolü hakkında sizlere detaylı bilgiler sunarken daha önce oynamış olduğu dizileri kısaca hayatını, kaç yaşında olduğunu, boyunu kilosunu, okuduğu okulları ve sevgilisi hakkındaki bilgileri burada sizlere detaylarıyla yazmak ve bilgilendirmek istiyoruz.

Bir yaz dizisi olarak ATV ekranlarında başlayacak olan Kimse Bilmez dizisinin başrol oyuncusu olan ve Sevda karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Özgü Kaya’dır. Özgü Kaya hakkında detaylı bilgileri daha önce oynadığı dizileri hemen sizlere yazmak ve Kimse Bilmez dizisinde dizinin diğer baş rolü olan Keremcem’in canlandırdığı Ali karakterine kurtar beni diye not bırakarak ondan yardım isteyen dizinin başrol oyuncusu Sevda hakkında bilgileri yazmaya başlayalım. Kimse Bilmez Dizisi tüm Oyuncu Kadrosu

Kimse bilmezde başrol oyuncusu kim Özgü Kaya

Kimse Bilmez dizisi Sevda karakteri Özgü Kaya kimdir?

Özgü Kaya ilk kez bir dizide başrol oyuncusu olarak dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Bizde bu konumuzda Kimse Bilmez dizisinin baş rolünde oynayan Sevda karakterini canlandıran Özgü Kaya‘yı detaylarıyla size yazmak istiyoruz:
Özgü Kaya Kimdir? 1996 yılında Uşak ilimizde doğmuş olan oyuncu ilköğretimi ve liseyi Uşak ilinde tamamlamış ve okuduğu Güzel Sanatlar lisesinde kendisini sanatsal yönde geliştirmeye başlamıştır. Daha sonra üniversite yılları için hayalini kurduğu İstanbul’a giden ve burada İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde Opera ve Şan eğitimi alarak üniversite hayatını tamamlayan Özgü Kaya 1.68 boyunda ve 23 yaşındadır. (2019)

Özgü Kaya kimdir bilgileri dizileri

Küçük yaşlardan itibaren oyunculuğa merak duyan annesinin ev hanımı ve babasının da fotoğrafçı olduğu Özgü Kaya çocukluk yıllarından itibaren müzik eğitimi aldı ve arkadaşlarının vasıtasıyla oyunculuk konusundaki merakı dolayısıyla çeşitli eğitimler de alarak kendisini geliştirmeye başlamıştır. İstanbul’daki üniversite deneyiminin ardından oyunculuk konusunda çeşitli ajanslar ile görüşen ve kesin olarak oyuncu olmaya kararlı görünen Özgü Kaya çeşitli sahne dersleri de almış ve oyunculuk konusundaki isteğini göstermiştir.

Özgü Kaya Kimdir sosyal medya hesapları

Özgü Kaya’nın Oynadığı Diziler:

Özgü Kaya bağlı bulunduğu ajansta menajeri vasıtasıyla çeşit dizilerde rol almak istediğini belirtmiş ve ilk olarak Adı Efsane isimli dizide Sibel karakterini canlandırmıştır. Önemli bir rol olmasa da kendisini ilk kez ulusal bir kanalda yayınlanan dizi ile gösteren özgü Kaya güzelliği ile herkesin dikkatini çekmiştir. Oldukça başarılı rol kabiliyeti ile dikkatleri çeken Özgü Kaya Adı efsane dizisinde Sibel karakteri ile gerçekten başarılı bir oyunculuk çıkardığı için daha sonra başka dizilerden de teklifler almaya başlamıştır.

Kimse bilmez dizisi Sevda rolü karakteri

Özgü Kaya Adı efsane isimli dizinin final yapmasının ardından Mehmetçik kut’ül-amare isimli dizide ikinci rolünü oynamıştır. Özgü Kaya Mehmetçik kut’ül Amare dizisinde Zeynep karakterini başarılı bir şekilde oynamış ve dizide Mehmet karakterine aşık olan oldukça saf ve temiz bir kızı canlandırmıştır. Güzelliği ile dikkatleri çekmeye devam eden ve oyunculuk kabiliyeti ile yapımcıların dizisinde görmek istediği Özgü Kaya daha sonra Ali ve Sevda dizisinde Sevda karakterini oynamak üzere anlaşmaya varmıştır.

Özgü kaya daha önce hangi dizilerde oynadı

Dizinin adı değişip Kimse Bilmez olarak değiştirildikten sonra ilk tanıtım fragmanı yayınlanınca herkes Kimse Bilmez dizisinin baş rolünde oynayan Sevda karakterinin kim olduğunu, Keremcem’in Ali karakterinde oynadığı Kimse Bilmez dizisinde kurtar beni diye not yazarak kendisinin çok zor durumda olduğunu belirterek Ali rolünden kendisini kurtarmasını isteyen Sevda rolündeki Özgü Kaya isimli güzel oyuncunun daha çok merak edileceğini tahmin ediyoruz.

Kimse bilmez dizisi Sevda karakteri Özgü Kaya

Özgü Kaya son olarak Kimse Bilmez dizisinin başrol oyuncusu olarak Sevda karakterini canlandıracağı yeni dizisinde ilk tanıtım fragmanında görenleri hayrete düşürdü. Yaz ayları boyunca yayınlanması tahmin edilen Kimse Bilmez isimli bu gizemli ve merak uyandıran dizinin baş rolünde oynayacak olan ve Sevda karakteri olarak Keremcem ile büyük bir aşka imza atacak olan Özgü Kaya daha önce oynamış olduğu dizilerin ardından Kimse Bilmez dizisi ile oyunculukta zirve yapacak gibi görünüyor.

Kimse Bilmez dizisi Sevda rolü Özgü Kaya’nın Okuduğu Okullar:

Özgü Kaya Uşak ilimizde dünyaya gelmiş ve bulunduğu mahalledeki Atatürk İlköğretim Okulu’nda İlkokulu tamamlamıştır. Daha sonra lise eğitimi için Uşak Güzel sanatlar lisesinde okuyan Özgü Kaya üniversite eğitimi için İstanbul’a giderek İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Opera ve Şan bölümünde eğitim almıştır.

Özgü Kaya Kimse bilmez dizisinde Sevda rolünde

Kimse Bilmez Sevda karakteri Özgü Kaya’nın Sevgilisi Var mı?

Daha önce oynamış olduğu dizilerde oynadığı karakterler ile güzel aşklar yaşayan ancak gerçek hayatta herhangi bir sevgilisi bulunmayan Özgü Kaya şimdiye kadar üniversite eğitimi aldığı için adı herhangi bir kişiyle aşk dedikodusuna karışmamıştır. Ancak yeni dizisi Kimse Bilmez ile başrol oyuncusu olacağı için bundan sonraki hayatı daha tanınmış ve daha ünlü bir kişi olarak geçecek olan Özgü Kaya’nın ileriki aylarda veya yıllarda bir sevgilisi olursa nişan veya düğün yaparsa burada sizlere yazacağız. Not: Özgü Kaya Kimse Bilmez dizisinde gönlünü kaptırdığı Burak Serdar Şanal ile sevgili oldu.Özgü Kaya ile Burak Serdar Şanal sevgili

Kimse Bilmez dizisi Sevda karakteri olan Özgü Kaya’nın Sosyal Medya Hesapları

Kimse Bilmez dizisindeki karakteri olan Sevda ile oldukça ünlü olacak ve ATV gibi tüm Türkiye’nin en çok izlediği kanallardan birisinde baş rolde oynayacak olan Özgü Kaya‘nın sosyal medyadaki İnstagram Facebook ve Twitter gibi hesapları da merak konusu oldu. Biz de buradan tüm hesapları sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Özgü Kaya Twitter hesabı: https://twitter.com/ozguukaya
Özgü Kaya İnstagram hesabı: https://www.instagram.com/kayaozgu

Kimse bilmez dizisi Sevda kimdir

Özgü Kaya Kimse Bilmez dizisinde Sevda Karakteri Detayları:

Sevda karakteri Kimse Bilmez isimli dizide Keremcem’in canlandırmış olduğu Ali karakterine sırılsıklam aşık olacak olan ama onun öncesinde dizideki diğer başrol oyuncusu olan Uygar karakterini canlandıran Engin Hepileri’den kurtulmak için pamuk şekeri aldığı sırada kısaca not yazarak beni kurtar diye yardım istediği Ali karakterinin kendisini nasıl kurtaracağına şahit olacağız. Ali ile büyük bir aşka imza atacak olan Sevda karakterini canlandıracak Özgü Kaya ilk başrol deneyiminde bakalım izleyiciler tarafından beğenilecek mi sevilen bir oyuncu olarak bundan sonraki dizilerinde yine baş rollerde yer alacak mı bizler de çok merak ediyoruz.

Kimse Bilmez dizisinin ilk fragmanı Yayınlandı ve izleyenler güzel bir yaz dizisi ile karşılaştıklarını daha ilk tanıtım fragmanında anladılar. Zaten Atv dizileri ile diğer kanallara göre bir adım önde başladığı için Kimse Bilmez dizisinin ilk tanıtım fragmanı da oldukça ilgi odağı oldu. Tahminimize göre Kimse Bilmez dizisi yaz ayları boyunca başarılı bir şekilde devam ettikten sonra yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecektir. Dizide Sevda karakteri olarak karşımıza çıkan Özgü Kaya ise bundan sonra başka dizilerde de baş rol oynayabileceğini daha ilk bölümlerde izleyiciye gösterecek diye düşünüyorum.Kimse bilmez kadın başrol oyuncusu Özgü Kaya

Dizide Sevda’nın oldukça zor durumda olduğunu ve kendisinin zenginlik içerisinde yaşanmasına rağmen Uygar’dan uzaklaşmak ve ondan kurtulmak için Ali’den yardım isteyen Sevda rolü bakalım Kimse Bilmez dizisinde hangi gizemli olayların ardında nasıl bir hikaye barındırıyor izleyip göreceğiz. Kimse Bilmez dizisinde Sevda karakterini oynayacak olan Özgü Kaya daha önce oynamış olduğu Adı Efsane ve Mehmetçik Kut’ül Amare dizilerinden sonra 3. dizisi olan Kimse Bilmez dizisindeki Sevda rolüyle ilk kez baş rolde oynayacak. Sizde Sevda karakteri hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Özgü Kaya’nın Edı Efsane dizisinde Sibel karakteri olarak söylemiş olduğu Evvelim Sen Oldun isimli şarkının videosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kimse bilmez kadın başrol oyuncusu Özgü Kaya hakkında yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden Teşekkür ederiz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Uzun yillardir yurtdisinda (Avustralya) yasiyor olmama ragmen bugune kadar yuzlerce yerli, yabanci dizi ve film izledim fakat ben, Ozgu Kaya hanimdan (tepeden tirnaga) daha guzel ne bir kadin ne de iyi oyuncu gordum. Bence Ozgu Kaya, gelmis gecmis Dunya guzellerinden bile daha guzel ve mukemmel bir bayan. Boynundaki kucuk bir iz de herhalde dogumdan kalma! Kendisine her konuda sonsuz basarilar ve mutluluklar diliyorum. Cheers Tim

Etiketler