Özge Gürel 2023-2024 Sezonu Yeni Dizi Bilgileri

24.06.2019
52

Özge Gürel 2023-2024 Sezonu Yeni Dizi Bilgileri Hangi Rolde…Özge Gürel kimdir? Özge Gürel daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı? Özge Gürel bilgileri neler? Özge Gürel yeni yeni sezon filmde rol alacak? Özge Gürel ile ilgili tüm bilgileri konumuzun devamında bulabileceksiniz yeni sezonda bir dizide oynayacak mı oynayacak sa hangi dizide ve hangi rolde oynayacak tüm bilgiler konumuzun devamında.

Son Dakika: Özge Gürel 2023 yılında Sipahi dizisi ile ekrana geldi. Show Tv de pazartesi günü yayınlanan Sipahi dizisinde komiseri canlandıran Özge Gürel 2023 yılında dizisinin erken final yapmasıyla birlikte yeni dizi arayışı ile girdi. 2023-2024 yeni sezonda Özge Gürel yeni dizisi ne olacak Sipahiden sonra Özge Gürel nerede kimle hangi dizide oynayacak bilgiler geldikçe sizlere yazacağız.

Son Dakika: 2022 yılında digital bir platformda Hayatlar ve Hayaller dizisinde oynayan Özge Gürel 2022-2023 sezonu nerede hangi dizide kiminle oynayacak merak edildi. 2020 sezonu Özge Gürel Can Yaman ile birlikte Bay Yanlış dizisinde oynadı. Özge Gürel ve Can Yaman Bay Yanlış dizisi ile Haziran 2020 de ekrana geldi. Daha önce Dolunay dizisinde de birlikte oynamışlardı. Bay Yanlış dizisi oyuncu kadrosu konumuza detaylarını ekledik.Bay Yanlış dizisi oyuncu kadrosu

Özge Gürel bu zamana kadar oradasın gibi filmlerde kendisinden başarı ile söz ettiriyor yeni sezonları olacağı dizi oyunculuğu ile göz dolduracak ve övgüler alacaktır. Rol aldığı dizilerdeki sempatik tavırları ile seyirciden her zaman tam puan alıyor. Peki Özge Gürel yeni sezonda bir dizide rol alacak mı bakalım…

Özge Gürel Kimdir? 2023-2024 Yeni Dizisi

Özge Gürel 5 Şubat 1987 yılında İstanbul ‘da doğdu. Özge Gürel’in annesi Selanik göçmeni olup babası ise Çerkez kökenlidir Özge Gürel Beykent Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünü kazandı ancak yarıda bıraktı.  Ailesinin hedefi onun iyi bir eğitim alıp meslek sahibi olmasıydı. Onun oyunculuğa olan ilgisi başladı ve Özer Ferit’ten ders almaya başladı.

Özge Gürel bir kaç ders aldıktan sonra o sırada Kızım Nerede dizisinin deneme çekimlerine katılmıştır ve ilk dizisinde oynamıştır. Özge Gürel ilk önce oyunculuk Daha sonra da oyuncu yönetimi dersleri aldı başarısı ile de kısa sürede yapımcıların dikkatini çekti. Özge Gürel hala eğitime devam etmekte Olup Şu andan ve diksiyon dersleri almaktadır. Konumuzda Özge Gürel’in fotoğraflarını paylaştık. İnstagram hesabından daha fazla  fotoğrafa ulaşabilirsiniz. https://www.instagram.com/ozgecangurelofficial/

Özge Gürel’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Özge Gürel’in ilk oyunculuk deneyimi Kızım Nerede dizisi ile oldu. 2010 yılında yayınlanan Kızım Nerede dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Bu sayede televizyon dünyasına adım atmış oldu. Özge Gürel 2013 yılında yayınlanan Medcezir dizisinde Ada karakterini canlandırdı. Artık bilinen bir oyuncuydu. Özge Gürel daha çok tanındı ve dizi teklifleri arttı.

Oyuncuya gelen dizi teklifleri artmaya başlayınca oyuncu seçtiği dizilerde rol almaya başladı. Özge Gürel’in rol aldığı bir diğer dizi de 2014 yılı Kiraa Mevsimi oldu. Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakterini canlandıran Özge Gürel bu dizi ile ünlendi ve başrolü paylaştığı Serkan Çayoğlu ile aralarında muhteşem bir uyum yakaladılar seyirci bu ikiliyi çok sevdi. Özge Gürel 1.70 metre boyunda, 56 kilo ve Kova burcudur.

Kiraz Mevsimi dizisinin ardından biraz mola verdikten sonra 2016 yılında ekranlara gelen ve Berk Cankat ile başrolü paylaştığı Yıldızlar Şahidim dizisiyle ekranlara döndü. Yıldızlar Şahidim dizisi reytinglerde istenen başarıyı gösteremedi bu yüzden de kısa sürdü. Özge Gürel 2017 sezonu sonunda 2017 yaz sezonunda yayınlanan Dolunay dizisinde rol aldı. Dolunay dizisinde Özge Gürel’e Can Yaman eşlik etti. Can Yaman ve Özge Gürel arasındaki uyum da seyircinin yüzünü güldürmüştü. Özge Gürel son olarak 2018-2019 sezonunda yayınlanan Muhteşem İkili dizisinde rol aldı. Muhteşem İkili dizisi Kanal D ekranlarında yayınlandı. Muhteşem İkili dizisi de reytinglerde istenen başarıya ulaşamadı. Bu yüzden de kısa sürede final yapıp bitirildi.

Özge Gürel 2023-2024 Yeni Sezonda Hangi Dizi de Rol Alacak?

Özge Gürel 2023-2024 sezonunda hangi dizi de rol alacak? Özge Gürel ile ilgili sosyal medya da çıkan en son haber sevgilisi ile arasında uyumu yapımcıların bir dizi de kullanmak isteyeceği yönünde… Peki Özge Gürel’in sevgili kim? Özge Gürel 2014 yılında birlikte rol aldığı Serkan Çayoğlu ile dizi de başlayan aşkları 4 yıldır devam ediyor. Sevgili çift tatillere çıkıyorlar ve birlikte çok eğleniyorlar.

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu tatilden yeni dönmüş ve magazincilerin evlilik sorusunu hayır olarak yanıtlamışlar. Ancak aralarında ki uyumdan ve benzerliklerden söz etmiş Özge Gürel. Yapımcıların dikkatini çekmiştir elbette. İkilinin arasındaki uyum sevgi bir dizi ve film ile değerlendirilirse seyircilerden de olumlu tepki alacaktır.. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Özge Gürel’in şimdilik yeni sezon için anlaştığı bir dizi yok! Ancak henüz yaz sezonundayız yeni sezon hazırlıkları devam ediyor.

Özge Gürel 2022-2023 sezonu için bir dizi ile henüz anlaşmadı ancak yeni sezona zaman varken bir dizi film ile de anlaşabilir. Dizi ile anlaşma sağladığında konumuzda sizlerle paylaşacağız. Siz Özge Gürel’in yeni sezonda bir dizi filmde rol almasını ister misiniz?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Şevval dedi ki:

  Bence kiraz mevsimi tekrar dan başlamalı ve devam ettirilmeli

  1. Anonim dedi ki:

   bence kiraz mevsimi devam ettirlemeliler……..

 2. Hüseyin Aydın dedi ki:

  Özge gürel in dizi olması ni isteriz…