Özcan Deniz Yeni Sezonda (2019-2020) Hangi Dizi de Kiminle Oynayacak?

2 Yorum 655 kez izlendi

Özcan Deniz Yeni Sezonda (2019-2020) Hangi Dizi de Kiminle Oynayacak? Özcan Deniz yıllardır hem şarkıları hem de oyunculuğu ile göz dolduran başarılı birisi. Rol aldığı dizilerde her zaman parlayan ve kendini izlettiren Özcan Deniz söylediği şarkılarla da seyirciyi ve dinleyenleri etkilemeyi başarıyor. Özcan Deniz kimdir? Özcan Deniz’in bu zamana kadar rol aldığı dizi filmler. Özcan Deniz’in rol aldığı İstanbullu Gelin dizisi neden bitti? Özcan Deniz İstanbullu Gelin dizisinin ardından hangi dizi de oynayacak belli oldu mu?

Özcan Deniz’i yıllardır ekranlarda görüyoruz. Mesleğine daha çocuk yaşta tiyatro oyuncusu ve şarkıcı olarak başlayan Özcan Deniz yakışıklı oluşu ile dikkatleri çekince oyunculuğa yöneldi. Özcan Deniz’in rol aldığı dizilerde her zaman reytinglerde başarılı olmuştur. Özcan Deniz’in 3 sezondur rol aldığı İstanbullu Gelin dizisi de bu sezon sona erdi. İstanbullu Gelin dizisinin final yapması ile de Özcan Deniz’in yeni dizisi merak edilir oldu. Bu yüzden bu konuyu açma gereği hissettik. Özcan Deniz hayranlarını bu konumuz ile bilgilendirmek istedik.

Özcan Deniz’in Rol Aldığı İstanbullu Gelin Dizisi Neden Bitti?

İstanbullu Gelin dizisi 3 sezondur Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Yayınlandığı günden itibaren reytinglerde her zaman ilk sıralarda yer alırdı. Son iki aydır reytinglerde biraz düşüş yapan dizi senaryonun da sonuna gelmesi sebebiyle final kararı aldı. İstanbullu Gelin dizisi için Star TV yöneticileri final kararı aldı. 3 sezondur yayınlanan ve bazen tekrara düşen dizi için en doğru karar belki de final kararıydı. Siz ne düşünüyorsunuz?

İstanbullu Gelin dizisi yayınlandığı günlerde son iki ayda aldığı reytingler aşağıdaki grafikte var. Görüldüğü üzere son iki aydır reytingler en iyi sıralama 9. ve 10. olmak. Bu yüzden de Star tv yöneticileri yeni sezonda da reytinglerini artıracağını düşünmemiş olacak ki İstanbullu Gelin dizisini bitirdiler. Artık İstanbullu Gelin dizisi oyuncularını başka dizilerde görmek istiyoruz. Aslı Enver, Özcan Deniz ve diğer oyuncuların yeni dizileri bilgilerini de sizlere diğer konularımızda paylaşacağız.

Sıra Tarih RTG (%)
11. İstanbullu Gelin 24 Mayıs 2019 Cuma Reytingleri 3.18
10. İstanbullu Gelin 17 Mayıs 2019 Cuma Reytingleri 3.66
14. İstanbullu Gelin 10 Mayıs 2019 Cuma Reytingleri 3.64
9. İstanbullu Gelin 3 Mayıs 2019 Cuma Reytingleri 3.43
16. İstanbullu Gelin 26 Nisan 2019 Cuma Reytingleri 2.91
15. İstanbullu Gelin 19 Nisan 2019 Cuma Reytingleri 3.22
15. İstanbullu Gelin 12 Nisan 2019 Cuma Reytingleri 3.22
14. İstanbullu Gelin 29 Mart 2019 Cuma Reytingleri 3.48
10. İstanbullu Gelin 22 Mart 2019 Cuma Reytingleri 3.86

Özcan Deniz İstanbullu Gelin Dizisinden Sonra Hangi Dizi de Rol Alacak?

Özcan Deniz 3 sezondur İstanbullu Gelin dizisinde başrol oynuyor. İstanbullu Gelin dizisinin final yapmasından sonra da şimdi hangi dizi de rol alacak soruları sorulmaya başlandı. Özcan Deniz hayranları yeni dizisini merakla bekliyor. İstanbullu Gelin dizisi gibi başarılı bir dizinin ardından Özcan Deniz hemen yeni bir projede yer alır mı bilmiyoruz. Çünkü İstanbullu Gelin sağlam bir diziydi ve 3 sezon yayınlandı. Eğer hemen acele bir karar verip yeni dizi ile anlaşırsa yeni reytinglerde iyi sıralama alamazsa Özcan Deniz hayal kırıklığı yaşayabilir. Çoğu başarılı oyuncu bu sezon bunu yaşadı bildiğiniz üzere.

Özcan Deniz şimdilik gelen teklifleri değerlendiriyor. Senaryoları okuyor ve en doğru kararı vermek için çabalıyor. Umarız kendisini en kısa zamanda yeniden yeni bir dizi ile ekranda izleriz. Özcan Deniz’in yeni dizisi konusu sizce nasıl olmalı yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Özcan Deniz Yeni Dizisindeki Partneri Kim Olacak?

Özcan Deniz yeni dizisine karar verirken eminiz ki bunda partneri de rol oynayacaktır. Çünkü başrol oyuncuları arasındaki uyum elektrik seyirciyi etkilemezse dizinin tutma ihtimali çok zayıf oluyor. Özcan Deniz İstanbullu Gelin dizisinde Aslı Enver ile başrol oynamıştır. Süreyya ve Faruk olarak karşımıza çıkan Özcan Deniz ve Aslı Enver arasındaki dizideki aşk uyum seyirciyi içine aldı. Seyirci çifti benimsedi sevdi destekledi böylelikle dizi de sevildi.

Özcan Deniz’in yeni dizisi henüz belli değil. Bu yüzden de yeni dizisinde kiminle rol oynayacağı da belli değil. Özcan Deniz’in yeni partneri kim olsun istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Özcan Deniz Kimdir Bilgileri?

Özcan Deniz’in hayatı hakkında bilgilere de konumuzda yer verelim ki isteyenler Özcan Deniz hakkında bilmediklerini öğrensinler. Özcan Deniz 19 Mayıs 1972 yılında Ankara’da doğmuştur. Aslen Ağrılı olan Özcan Deniz ailesinin çocuk yaşlarda Aydın’a taşınması ile Aydın’da büyümüştür. Özcan Deniz daha okula giderken küçük hikayeler yazar ve arkadaşları ile kurduğu tiyatro topluluğu ile bunları sahnelerdi. Sonrasında çevre yörelere gider oralarda da oynardı..

Aynı yıllardır müziğe olan ilgisi de artmaya başlamıştır. 1985 yılında da ilk orkestrada çalışmıştır ve Aydın’da tanınan ve aranan solist olmuştur. Aydın’ın Sultanhisar kasabasında düzenlenen Geleneksel Ses Festivaline katılmış ve birinci olmuştur. 1988 yılında İstanbul’a gelmiştir ancak 1989 yılında Almanya’ya gitmiş ve orada müzik çalışmalarına devam etmiştir. Sonrasında yapımcılar onu keşfeder ve 1992 yılında ilk albümü Yine Ağlattın Beni’yi çıkardı.

Bir kaç albüm çalışması yaptıktan sonra televizyon programlarında sinema sektörünün de dikkatini de çekmiştir. 1994 yılında Memduh Ün’ün Ona Sevdiğimi Söyle adlı filminde oynamıştır. 1995 yılında askerlik yapmıştır. Sonrasında albüm çalışmalarına devam etmiştir ve dizilerde de rol almaya başlamıştır. 1997 yılında Yalan mı albümü çıkardı. Sırasıyla Çoban Yıldızı, Aslan Gibi, Leyla, Ses ve Ayrılık, Hediye albümlerini çıkarmıştır ve daha bir çok albümü yer almaktadır. Bu arada Özcan Deniz 2018 yılında Feyza Aktan ile evlendi ve bir çocukları var.

Özcan Deniz bu zamana kadar hangi dizi filmlerde rol aldı?

Özcan Deniz bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Hatırlamak isteyenler için konumuzun devamında. Özcan Deniz 1999 yılında Aşkın Dağlarda Gezer dizisinde rol aldı. Özcan Deniz’i Türk seyircisi tarafından efsaneleştiren dizi 2002 yılında yayınlanan Asmalı Konak dizisi oldu. 2004 yılında Haziran Gecesi, 2007 yılında Kader, 2008 yılında Aşk Yakar dizilerinden sonra Samanyolu adlı dizilerinde rol aldı.

1994 de çektiği Ona Sevdiğimi Söyle filminden sonra 2002 yılında Kolay Para, 2003 yılında O Şimdi Asker, Asmalı Konak: Hayat, 2004 Neredesin Firuze, 2006 yılında Keloğlan Kara Prense Karşı, 2008 yılında Mevlana Aşkın Dansı adlı belgesel ile sinemaseverlerle buluşmuştur. 2011 Ya Sonra filminden sonra 2012 yılında Araf filminde rol aldı. Yönetmenliğini yaptığı Evim Sensin filminde oynamıştır. Sonrasında Su ve Ateş filminde de oynadı.

Özcan Deniz’in son yıllarda oynadığı diziler ise Karagül, Kaderimin Yazıldığı Gün ve son olarak İstanbullu Gelin. Özcan Deniz’in yeni dizisi şuan netleşmedi. Yeni bilgiler geldikçe konumuz güncellenecektir. Özcan Deniz kiminle başrol oynamalı sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Sorun dizilerde degil Sorun Ara reklamlarda biz avrupa da yasiyorus ekrek bayan dizi 2 Saat sürüyor ama reklamlar oldu icin 4 Saat Sabah ise gidilcek kim bekler gece 23 kadar onun icin de Internet izliyorum Tv kanalari acmiyorum cünki Zaman yok

  2. Asli enverle tekrar oynamali bnce ayni tarzda farkli bir proje olabilir bir onceki dizisindeki psrtneri pek olmsmisti asli muhtesem

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Dizi Yazar