Öykü Gürman’la Günün Yemeği Programı İletişim Whatsapp Numarası

Show TV ekranlarında yeni bir gündüz kuşağı programı yayına başlayacak. Öykü Gürman ramazan ayında ATV ekranlarında Ferdi Kurtuldu ile birlikte Evde Biz Bize programını sunmuştu. Oyunculuğu kadar sunuculuğu ile de göz dolduran Öykü Gürman yeni sezonda bir dizide mi yer alacak yoksa programı sunacak diye merak ederken yeni bir program ile karşımıza çıkacağı açıklandı.

Öykü Gürman’la Günün Yemeği Programı WhatsApp İletişim Numarası

Öykü Gürman’ın sunuculuğunu yapacağı Öykü Gürman’la Günün Yemeği programının yapımcılığı Suavi Doğan üstlenirken programda seyirci için ekonomik yemek tarifleri verilecek. Yemek üzerine kurulu programın farklı konu ve konukları da olacaktır elbette. Öykü Gürman’ın sunduğu Öykü Gürman’la Günün Yemeği programında sizde programa katılarak yemek ile alakalı sorularınızı, tavsiyelerinizi söyleyebilirsiniz. Onun için vereceğimiz iletişim numaralarından programa ulaşabilirsiniz. Şimdilik Öykü Gürman’la Günün Yemeği programının telefon numarası ve WhatsApp iletişim numarası bulunmasa da Show TV resmi sitesinde iletişim ve izleyici temsilcisi butonundan kanala yazarak programa katılabilirsiniz. oyku gurmanla gunun yemegi programi

Öykü Gürman’la Günün Yemeği Programı Formatı Konusu Nedir?

Öykü Gürman’la Günün Yemeği programı çok yakında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlıyor. Önceki sunmuş olduğu Evde Biz Bize programının bir benzeri olacak diyebiliriz. Öykü Gürman’la Günün Yemeği programında seyirciye ekonomik yemekleri anlatacak, seyirci evinde bulunan kısıtlı malzemeler ile nasıl ekonomik yemekler yapabilir, akşama ailesine nasıl düzenli bir masa sunabilir, onun için pratik fikirler verilecek. Programın içeriğini sadece yemek olmayacağını ayrıca evde düzen, temizlik, fikirleri sağlık zayıflama diyet önerileri de yer alacaktır. Öykü Gürman’ın sunuculuğunu yapacağı programı ünlü konuklar da dahil olabilir.

oyku gurmanla gunun yemegi programi iletisim numarasi

Öykü Gürman’la Günün Yemeği Programı Sunucusu Öykü Gürman Kimdir?

1982 İstanbul doğumlu olan Öykü Gürman ilk olarak karşımıza ikiz kardeşi Berk ile söylediği Evlerinin önü boyalı direk şarkısı ile çıkmıştı. Çok sevilen ve dillere pelesenk olan şarkıları aynı zamanda flamenko dansı ile beğenileri kazanmıştı. Sonrasında hem şarkıcılık yapmaya devam etti hemde oyunculuğa adım attı. Öykü Gürman Urfalıyam Ezelden, Aşk Zamanı, Sen Anlat Karadeniz ve Gel Dese Aşk dizi filmlerinde rol aldı. Son olarak Ferdi Kurtuldu ile birlikte Evde Biz Bize programını sunmuştu. Şimdi de Öykü Gürman’la Günün Yemeği programı sunmaya başlayacak. Sizce bu program çok izlenir mi? Reytingleri nasıl olur? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Bu program çok güzel izliyorum ayrıca öykü gürmanın sunması.bi ayrıcalık.sen anlat karadenizin asiyesi.mustafayla çok güzel ikiliydiniz. Sizi çoook özledik hani starda başlıycaktı.s.a.karadeniz hiç bir dizi bu dizinin yerini tutamaz şimdi bi diziye bakıyorum ama karadeniz gibi olamaz.sıkılıyorum bu dizinin bütün oyuncularıda birbirinden hepinizi çok seviyorumbaşarılarınızın devamını dilerim.1 numarasınız

Etiketler