Öykü Gürman ile Günün Yemeği Neden Yok Bitti Mi Yayından Kaldırıldı Mı?

4 Yorum 21 kez izlendi

Öykü Gürman ile Günün Yemeği Neden Yok Bitti Mi Yayından Kaldırıldı Mı? Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı Show TV ekranlarında yayınlanıyordu. Yeni haftanın başlangıcı ile birlikte Öykü Gürman ile Günün Yemeği programının yayınlanmadığı görüldü. Öykü Gürman ile Günün Yemeği neden yok, bitti mi, yayından mı kaldırıldı? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşalım.

Öykü Gürman ile Günün Yemeği Neden Yok Bitti Mi?

Yapımcılığını 10. Ev’in üstlendiği sunuculuğunu Öykü Gürman’ın yaptığı Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı 16 Kasım pazartesi Show TV ekranlarında görülmedi. Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı seyirciye ekonomik yemeklerin nasıl yapıldığını gösteriyordu. Yemek konusunda sosyal medya da meşhur olan ve sevilen isimleri konuk olarak evde yapılabilecek yemekleri sunuyordu Öykü Gürman. Bugün ne pişireceğim sorusuna nokta koyarak her gün birbirinden güzel yemek tarifleri ile ekranda oluyordu.

oyku gurmanla gunun yemegi programi neden bitti final yapti

Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı 13 Kasım cuma günü yayınlanan 25. bölümü ile final yaptı. Programın cuma günü final yapması seyirciyi üzdü. Pazartesi günü Öykü Gürman ile Günün Yemeği programını izlemek için Show TV ekranlarını açan seyirci programı göremedi. Program neden yok diye düşünenler için bilgilendirelim. Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı bitti artık yayınlanmayacak.  Bu yüzden de artık severek izlediğiniz, evde yapabileceğiniz yemekleri sunan ve hepsinden özel Öykü Gürman’ın sevimli sempatik sunuculuğu ile ekranda olan Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı artık yayınlanmayacak.

Öykü Gürman ile Günün Yemeği Programı Yayından Mı Kaldırıldı?

Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı yayından kaldırıldı. 25. bölümünün 13 Kasım cuma yayınlanmasının ardından Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı 16 Kasım pazartesi ekranda olmadı. Bundan sonra da Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı yayınlanmayacak. Öykü Gürman ile Günün Yemeğinin bitme sebebi tabi ki reytingleri. Beklenilen reyting başarısını izlenme oranlarını göstermediği için Öykü Gürman ile Günün Yemeği programı yayından kaldırıldı.

oyku gurman ile gunun yemegi programi var mi yok mu

Öykü Gürman ile Günün Yemeği programının yayından kaldırılması, bitmesi sizce doğru karar mı? Bize göre gündüz kuşağında izlenebilecek güzel bir programdı. Ev hanımların ne yemek yapsam diye düşündüğü saatlerde fikir olarak yayınlanması güzel olurdu. Öykü Gürman’ın programı ikinci defa bitiriliyor. Aslında sempatik bir sunucu olduğunu düşünüyorum ama yine de istenen seviye de reyting alamadı. Siz ne düşünüyorsunuz, yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Avatar Seyhan kuru

    neden bitti. çok güzeldi bitmemeliydi öykü gürman ile günün yemeği çok güzel program dı bitmesi çook saçma. bence hemen başlasın başlarsa çok sabırsızlanırım başlaması için. Öykü gürman ile günün yemeğini çok seviyoruz. haydi show tv geçek yengem.

  2. Cok faydali bir programdi severek izleyip mutfagama guzel lezzetler katiyodu ve eglenerek izliyorduk sahaneydi geri donmesini istiyorum bekliyoruz INSAALLAH

Etiketler