Orta Kafa Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Geçtiğimiz günlerde set hazırlıklarına başlanmış olan Orta kafa Aşk dizisi dijital bir platformda yayınlanmak için hızlı bir şekilde hazırlıklarını sürdürmektedir. Dijital platformda dizi izlemeyi seven izleyicilerimiz ve okurlarımız yeni diziyi oldukça merak etti. Biz de bu konumuzda Orta Kafa Aşk dizisini büyük bir merakla bekleyen izleyicilerimiz adına dizinin oyuncu kadrosundan sizlere detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Orta Kafa Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Senaryosunu Zeki Enes Akkan’ın kaleme almış olduğu, yönetmenliğini ise Can Evrenol’un üstlendiği Orta Kafa Aşk dizisi geçtiğimiz günlerde set hazırlıklarını başlattı. Çekimlerine başlanmış olan Orta Kafa Aşk dizisinde Cengiz Bozkurt, Engin Hepileri, Can Sipahi ve Su Kutlu gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Biz de konumuzun ilerleyen kısmında sizlere Orta Kafa Aşk dizisinin oyuncularından detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

Orta Kafa Aşk dizisi oyuncu kadrosu:

-Cengiz Bozkurt
-Engin Hepileri
-Can Sipahi
-Su Kutlu

Cengiz Bozkurt

Orta Kafa Aşk Dizisi Cengiz BozkurtUsta oyuncumuz Cengiz Bozkurt, 24 Aralık 1965 yılında dünyaya gelmiştir. Aktif olarak tiyatro ve sinema oyunculuğu ile ilgilenen Cengiz Bozkurt, 1990 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenmektedir. Üniversite eğitimini ODTÜ’de fizik bölümünde okumaya başlamış olsa da bir süre sonra tiyatrocu olmaya karar verip bölümünü bırakmıştır. Uzun yıllar İngiltere’de yaşamış yurtdışındaki gurbetçi derneklerinin de başkanlığını yapmıştır. İngiltere’de televizyon, sinema ve iletişim okumuştur. Okulunu bitirmesinin ardından belgeseller çekmeye başlamış aynı zamanda da kısa filmler yönetmiştir. Daha önceleri Kurşun Yarası, Kırık Kanatlar, Seni Çok Özledim, Ezogelin, Sevgili Dünürüm, Leyla ile Mecnun gibi dizilerde boy göstermiş en son ise karşımıza Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisindeki Cevher karakteri ile çıkmıştır.

Engin Hepileri

Orta Kafa Aşk Dizisi Engin HepileriEngin Hepileri, 31 Mayıs 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatro, sinema ve televizyon oyunculuğunun yanında bir dönem tiyatro yönetmenliği de yapmıştır. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünde yapmıştır. 2002 yılında ise aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlamıştır. 1996 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Engin Hepileri, daha önce İki Arkadaş, Yılan Hikayesi, 7 Numara, Küstüm Çiçeği, Gönülçelen, Koyu Kırmızı, İntikam gibi dizilerde yer almış en sonda karşımıza Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki Faruk karakteri ile çıkmıştır.

Can Sipahi

Orta Kafa Aşk Dizisi Can SipahiGenç ve yakışıklı oyuncumuz Can Sipahi, 20 Ocak 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Üniversite eğitimini Sabancı Üniversitesi üretim sistemleri mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. 2007 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Bu zamana kadar pek çok dizi, film ve reklam filminde boy göstermiştir. Turkcell, Ülker Biskrem, Sneakers, Coca-Cola, Ruffles gibi markaların reklam yüzü olmasının yanı sıra Beni Böyle Sev, Ah Kalbim, Öğretmen Kemal, İntikam, Aşk Yeniden ve Payitaht Abdülhamid gibi dizilerde boy göstermiştir.

Su Kutlu

Orta Kafa Aşk Dizisi Su KutluGüzel oyuncumuz Su Kutlu, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1,66 boyundadır. Lise eğitimini tamamlamasının ardından çeşitli yerlerde oyunculuk eğitimleri almıştır. Kamera karşısına ilk kez bir reklam filmi ile çıkmıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini ise 2012 yılında Hayatımın Rolü projesinde Amelya karakteri ile yaşamıştır. Hayatımın Rolü dizisinde yer almasının ardından Ali Ayşe’yi Seviyor, Çalıkuşu, Güzel Köylü, Tutar Mı Tutar, Arkadaşlar İyidir, Seviyor Sevmiyor, Kayıp İnci, Söz, Aile Arasında, Bir Mucize Olsun gibi pek çok dizide de boy göstermiştir.

Bu konumuzda da sizlere çok yakında dijital bir platformda yayınlanacak olan Orta Kafa Aşk dizisinin oyuncu kadrosundan bahsetmek istedik. Sizlerin de dizi ve oyuncularımız hakkında görüş, düşünce ve yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kısmından bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Şimdiden iyi seyirler dileriz.

Etiketler