Organize İşler Dizisi Oyuncuları Kimler Kadrosu

06.02.2022
1.342

Bu konumuzda Organize İşler Dizisi Oyuncuları, Organize İşler dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ın oturduğu Organize İşler 2005 yılında vizyona girmiştir. Senaryosunu da Yılmaz Erdoğan’ın kaleme aldığı Organize İşler gişe de izlenme rekorları kırınca filmi dizi yapmaya karar vermişlerdir. Biz de sizler için bu konumuzda bir dolandırıcılık hikayesini anlatan aksiyon, komedi türündeki Organize İşler dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri yakından tanıtacağız.Organize İşler Dizisi oyuncular kimler

Organize İşler Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Yılmaz Erdoğan (Asım Noyan)
Okan Çabalar (Taklacı Ziya)
Atakan Çelik (Bahadır)
Erdem Baş (Dombili Hayri)
Güven Kıraç (İhsan)
Ekin Türkmen (Ecem)
Cihan Talay (Nektar)

Yılmaz Erdoğan (Asım Noyan)

Organize İşler dizisinde hem yönetmen hem de başrol oyuncu olarak yer alan Yılmaz Erdoğan, 4 Kasım 1967 yılında Hakkari’de dünyaya gelmiştir. Bir Demet Tiyatro isimli televizyon dizisi ile geniş kitleler tarafından tanınır hale gelen oyuncumuz İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesinden mezun olmuştur. Oyunculuğun yanı sıra yönetmelik ve senaristlik yapan Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketler Bunlar programında Uygulayıcı ve Genel Yayın Yönetmeni olarak yer almıştır. Daha önce çeşitli şiir kitapları çıkartan oyuncumuz önümüzde ki günlerde Organize İşler dizisiyle ekranlarda olacaktır.Organize İşler Dizisi Oyuncu kadrosu

Okan Çabalar (Taklacı Ziya)

11 Ağustos 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelen Okan Çabalar, Dokuz Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi Bölümünden mezun olmuştur. İzmir’de amatör tiyatro çalışmalarında bulunan Okan Çabalar kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Bahar Dalları diziyle geçmiş ve dizide canlandırdığı Ali karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Ertesi yıl Şen Yuva dizisinde boy gösteren oyuncumuz, tiyatro oyunculuğu yanı sıra tiyatro yazarlığı da yapmaktadır. Özellikle Yalan Dünya dizisinideki performansı ile tanınır hale gelen Okan Çabalar önümüzdeki günlerde  Organize İşler dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Atakan Çelik (Bahadır)

1990 yılında İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde dünyaya gelen oyuncumuz Atakan Çelik üniversite eğitimini iktisat bölümü üzerine tamamlamıştır. Organize İşler 2: Sazan Sarmalı adlı sinema filminde Bahadır karakterini canlandıran ve filmde ki performansıyla tanınan Atakan Çelik aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. BKM Mutfak ekibi, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ye dahil olan ve Programdaki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Atakan Çelik’in en büyük hayali oyuncu olmaktı. Hayallerini gerçekleştiren oyuncumuz önümüzdeki günlerde Organize İşler dizisiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Erdem Baş (Dombili Hayri)

Organize İşler dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Erdem Baş, 1 Ocak 1978 yılında Ordu’da dünyaya gelmiştir. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Erdem Baş kamera karşısına ilk defa 1999 yılında Ayrılsak da Beraberiz isimli dizi ile geçmiş ve 1999-2003 yılları arasında dizide MC Erdem karakterini canlandırmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Erdem Baş daha önce, Çocuklar Duymasın, Akıllara Seza, Seksenler, Hangimiz Sevmedik, Sümela’nın Şifresi: Temel gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Güven Kıraç (İhsan)

5 Nisan 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Güven Kıraç Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektör adım atan Güven Kıraç’ın profesyonel olarak yer aldığı projesi 1996 yılında yayınlanan Hiç Bana Sordun mu? isimli dizidir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve hala aktif olarak sahne alan usta oyuncumuz kamera karşısında en son 2021 yılında Tövbeler Olsun dizisiyle geçmiştir ve oyuncumuz önümüzdeki günlerde Organize İşler dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Ekin Türkmen (Ecem)

22 Ağustos 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ekin Türkmen üniversite eğitimine Haliç Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Best Model Of Turkey güzellik yarışmasına katılan ve daha sonra usta yönetmen Osman Sınav ile tanışan Ekin Türkmen 2002 yılında yayınlanan Ekmek Teknesi dizisiyle sektöre adım atmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Ekin Türkmen daha önce, Bir Kadın Tanıdım, Aşk Emek İster, Acı Hayat, Adanalı, Küçük Kadınlar gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Ramo dizisiyle geçmiştir.

Cihan Talay (Nektar)

Organize İşler dizisi ile ekranlarda göreceğimiz başarılı oyuncumuz Cihan Talay, 24 Aralık 1984 yılında İstanbul’un Eminönü semtinde dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Güldür Güldür Show programı izlemeye giden ve daha sonra sahneye çıktığında izleyicileri güldüren Cihan Talay bu şekilde oyunculuğa adım atmıştır. Aslan Kırklareli’li olan oyunumuz 2016 yılında BKM Mutfak ekibi ile tanışmış ve Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’ye dahil olmuştur. Şimdilerde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programı ile ekranlara gördüğümüz oyuncumuz ilerleyen günlerde Organize İşler dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Bu konumuzda Organize İşler dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Organize İşler Dizisi Oyuncu kadrosu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. 2022-2023 Yeni dizileri burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.