Oppo Sıla Reklamı Nerede Çekildi? Oppo Manzara Deniz Neresi?

15.10.2019
529

Oppo telefon markası olarak uzun süredir ülkemizde olmasına rağmen son olarak Sılanın reklam yüzü olarak tanıtım filmlerinde oynamasıyla birlikte daha çok dikkat çeken bir marka olmaya başladı. Opponun reklamındaki manzaralı yerlerin neresi olduğunu merak edenler Oppo Sıla Reklamı Nerede Çekildi? Oppo reklamındaki Manzara Deniz Neresi? diye sormaya başladılar..

Oppo Sıla Reklamı Nerede ÇekildiOppo Sıla Reklamı Nerede Çekildi?

Oppo telefon reklamı özellikle telefonun kamerasını ön plana çıkarmak amacıyla oldukça güzel çektiğine vurgu yapıyor. İlk önce konsere çıkmadan önce kuaföre giden ve onunla konuşurken kamerasının çok iyi olduğunu söyleyen kuaför tarafından bozulan Sıla Opponun kendi kendine çekmediğini, kamera ondaysa gözde bizde ifadesiyle kendi çekimlerini ön plana çıkarmaya çalışıyor. Menageri ise Sıla’nın çektiği fotoğrafları görünce inanmıyorum Sıla, Oppo resmen yıkılıyor diyerek yine telefona ve Opponun kamerasına dikkat çekiyor..

Oppo Reklamı Nerede ÇekiliyorOppo Reklamında Sıla Nerede?

Oppo reklamı için Ege bölgemize İzmir‘e yolu düşen Sıla Opponun nasıl bir kamera deneyimi sunduğunu göstermek için yollara düşüyor ve Sıla nerede sorusuna cevap arıyor. Oppo reklamında Sıla nerede? İzmir Bergama’da Rüzgar trübünlerinin yakınında.Elinde küçük kuzusuyla çocuklarla birlikte yolculuk eden Sıla çocuklarla kuzuyu birlikte Oppo telefonu ile çekiyor. Ama köylü amca valla kamerası çok güzel çekiyor deyince Sıla yine bozuluyor. Daha sonra Manyas kuş cennetinde kuş fotoğrafı çeken amcaların önüne atlayan ve güzel bir ördek resmi çeken Sıla adeta bir belgeselci gibi Opponun resim çekebildiğini gösteriyor.

Sılanın oynadığı Oppo Reklamı Nerede ÇekildiSonra okyanusa doğru açılan Sıla burada bir balinanın fotoğrafını çekiyor. Nasıl olurda Oppo ile Sıla balina resmi çeker demeyin reklam bu, dahası Balina da Oppo mu o diye soruyor 🙂 Oppo ile balina resmi çeken Sıla nerede çekti bu resmi derseniz bir belgeselden alınma olan videonun önünde Sıla okyanusta bir yerdeymiş gibi poz veriyor kameraya. Sonra Sıla bir fırtınanın içinde kalıyor. Fırtınadan resim çekmeyi de başaran Sıla Oppo ile harikalar yaratıyor. Büyük bir hortumu  fotoğraflayan Sıla Oppo kamerasıyla ne denli zor şartlarda resimler çekilebileceğini gösteriyor.

Oppo Reklamı hangi kuş cennetinde çekildiOppo Reklamı Manzara Deniz Neresi?

Tüm bunlardan sonra yolu İstanbul’a düşen Sıla Oppo reklamı ile İstanbul slüetini çok güzel resmediyor. Ülkemizin nadide güzelliği yansıtan İstanbul Oppo reklamında bi ayrı güzel çıkmış. Özellikle Oppo reklamının son kısmında Galata kulesi ve boğaz manzarası eşsiz bir görüntü sağlamış izleyenlere..

Çektiği tüm resimleri bir sergide toplayan Sıla ise tüm dikkatleri üzerine çekeceğini düşünürken yine yanılır. Çünkü Sıla ile kimse ilgilenmez herkes Oppo telefon ile çekilmiş resimleri incelemektedir. Sıla hanım çektiğim resimlere bakar mısınız diyen hayranına ise Oppo kamerası çok iyi diyen Sıla hem telefonu hem de kamerasını güzel bir şekilde reklam etmiş oldu.

Oppo Reklamı hangi deniz kıyısında çekildi3 kamerasıyla Oppo güzel resimler çekiyor olsa da ülkemizde Çin markalarına karşı önyargı kırılmış değil. Bu nedenle Sılanın oynadığı Oppo reklamı sonrasında nasıl bir satış rakamına ulaşılır şimdilik bilinmiyor. Bilindik bişey varsa o da Oppo kamerası çok güzel reklam filmi de gerçekten güzel ve ilgi çekici olmuş..

Sıla Oppo Reklamında hangi manzaralar var? İstanbul var, HArbiye açık hava tiyatrosu var, İzmir var, Bergama var, Okyanus manzaralı balinalar var, fırtına hatta hortum var 🙂 Manyas kuş cenneti daha ne istiyorsunuz ki?

Sıal Oppo Reklamında hangi il manzaralar

Sıla Oppo Reklamın video izle

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.