Oppo Reno 3 Reklamı Videosu Acun Ilıcalı kızlarıyla oynadı

15.07.2020
614

Kolay kolay reklamlarda yer almayan Acun Ilıcalı Oppo reno 3 serisi telefon reklamı için kamera karşısına geçti ve kızları ile birlikte oynadı. Türkiye pazarında adını daha fazla duyurmak isteyen Oppo yeni serisi Reno 3 ile hem fotoğraf konusunda hem de tarz bakımından Acun Ilıcalı ve kızları ile birlikte çekmiş olduğu reklam filmiyle bir kez daha adından söz ettirdi.Acun Ilıcalı Oppo Reno3 Reklam kazancı geliri ne

Oppo Reno 3 Reklamı Videosu Acun Ilıcalı kızlarıyla oynadı

Daha önce reklamlarda Sıla ile anlaşan Oppo Türkiye’de adını daha fazla duyurabilmek amacıyla Acun Ilıcalı ile çok ciddi bir anlaşma imzaladı. Herkes Acun Ilıcalı ve kızları’nın oppo Reno 3 reklam filminden kazandıkları paranın ne kadar olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Daha önce hiçbir reklam teklifini kabul etmeyen Acun Ilıcalı oppodan ne kadar reklam parası aldı da kabul etti herkes çok merak ediyor. Biz de bu konuyu araştırdık ve Acun Ilıcalı nan oppo Reno 3 reklamından ne kadar alacağını araştırdık.

Oppo Reno 3 Reklamından Acun Ilıcalı ve kızları ne kadar para kazandı

Reklam filmi oldukça güzel olmuş. Oppo Reno 3 modeli ile ülkemizde oldukça satılacak güzellikte ve kamera özellikleri ile etkileyici bir telefonu piyasaya sundu.ancak oppo Reno 3 modelinden ziyade Acun Ilıcalı ve kızları’nın oynamış olduğu bu reklamda oppo ile Acun Ilıcalı arasındaki anlaşma merak ediliyor. Acun Ilıcalı ve kızları oppo reno3 reklamından ne kadar para kazandı,kaç liraya antlaşma imzalandı izleyiciler reklamdan çok bunu merak ediyor.

Acun Ilıcalı oppo Reno 3 reklamındaki kazancını açıklamadı

ülkemizde faaliyetlerini gittikçe artırmaya ve satışlarını yükseltmeye yönelik ciddi bir adım atan oppo firması Acun Ilıcalı ile oldukça yüksek bir rakam anlaşma yaptı. Acun Ilıcalı o programın dan ne kadar kazandı açıklama sada en az 5 milyon liralık bir rakamı gözden çıkarmış olmalı Oppo. Çünkü Acun Ilıcalı daha önce hiçbir reklamda yer almamıştı. Acun Ilıcalı ikna etmek oppo için oldukça pahalıya mal olmuş olmalı ki Acun Ilıcalı sadece kendisi değil kızları ve ekibi ile birlikte çekilmiş olan oppu reklamından tahmini mize göre 20.000.000 civarında para almış olabilir.

Oppo Reno 3 Reklamından Acun Ilıcalı ne kadar para kazandıAcun Ilıcalı kızları ve ekibinin opporino 3 reklam filminden kazandığı para açıklanırsa ilk olarak burada sizlerle paylaşacağız.eğer bilgisi olan ve Acun Ilıcalı’nın ilk reklam filmi olan oppo Reno 3 ten kazandığı parayı bilen varsa aşağıya yorum olarak yazabilir.

Oppo Reno3 Reklamından Acun Ilıcalı ne kadar para kazandı kaç lira, Oppo Reno3 Reklam filmi Acun Ilıcalı ve kızları ekibin aldığı ücret para nedir ne kadar kazandı kaç liraya anlaştı sorularına yanıt verelim: Oppo firması zaten Survivor yarışlarına büyük destek olmuş ve ana sponsor olarak büyük paralar ayırmış. Bu nedenle Acun Ilıcalı da kimsenin reklamında oynamadığı halde Opponun telefon reklamlarını kabul etmiş.

Kızları ile birlikte rol alan Acun Ilıcalı 5 ile 20 milyon arasında reklam sözleşmesi imzalamış ancak kesin rakam sızdırılmadı henüz. Oppo Reno3 Reklamlarından Acun Ilıcalı ve kızları ekibi ne kadar para kazandı kaç liraya filmde oynadılar, 2020 Temmuz ayında çıkan Oppo Reno3 Reklam filmi Acun Ilıcalı ve kızları ekibin aldığı ücret para nedir ne kadar sorusuna kesin cevap varsa aşağı yazın lütfen..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Anonim dedi ki:

  Oppo sirketi onun oldugu icin 😉

 2. Halil dedi ki:

  3 5 tl almıştır zaar

 3. Kemal dedi ki:

  Arkadaş uzun uzun yazmıssınızda 5 ile 20 milyon aralığı nedir ya. Şuna oratada bilgi yok salladık demionuzda

 4. Erkan dedi ki:

  Türkiye’nin en popüler ve en başarili insanıyla reklam çalışması mantıklı olmuş, oppo sadece Türkiye’de değil yurt dışında , lamborci ni , Barcelona , resmi sponsoru dur , aynı zamanda Amerika’da reklam yüzü Leonardo Dicaprio yodur, ve neyamardir , oppo vizyonu yüksek ve kaliteli bir markadır Türkiye’de şuan pazar lideri olma yolundadır almayı düşünenlere bir oppo kullanisici olarak , gönül rahatliyla oneririm