Operasyon 41 Programı Başvuru Formu, Katılma Şartları, Formatı Ne?

02.06.2021
503

Operasyon 41 Programı Başvuru Formu, Katılma Şartları, Formatı Ne? Operasyon 41 Programı yarışma formatında yayınlanacak. Dünyaca tanınan ve binlerce kişinin oynadığı Airsoft yarışması üzerine kurulu bir program olarak yayınlanacaktır. Operasyon 41 Programı formatı merak ediliyor. Operasyon 41 Programına nasıl katılırım, başvuru formu nedir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Operasyon 41 Programı Başvuru Formu Katılım Formu

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Operasyon 41 Programı yapımcılığını Bengi Medya, Aytaç Medya ve Anıl Oğuz üstleniyor. Operasyon 41 Programı sunuculuğunu Hasan Yalnızoğlu yapacak. Operasyon 41 programı başvuru formuna Kanal D resmi web sitesinden ya da yarışmanın web sitesinden ulaşabilirsiniz. Operasyon 41 Programı bu zamana kadar gördüğümüz programlardan farklı bir yarışma programı olacaktır. operasyon 41 kanald de

Operasyon 41 yarışmasının seçmelerinin birazı yapılmış. Operasyon 41 yarışmasında yer almak istiyorsanız hızlı olmalısınız. Yarışmaya başvurarak en kısa zamanda cevap almayı beklemelisiniz. Operasyın 41 yarışması programı resmi sosyal medya hesabı https://www.instagram.com/operasyon.tr/ Bu sayfadan da yarışmacı bilgilerine ve başvuru yerlerine ulaşabilirsiniz.

Operasyon 41 Programı Başvuru Formu; www.operasyontr.com   Kanal D resmi web sitesi. operasyon programi hasan yalnizoglu kim

Operasyon 41 Yarışma Programı Formatı Ne?

Kanal D de yayınlanan olan Operasyon 41 yarışması programı yerli format olarak bahsedilen ve Airsof oyunu üzerine kurulu olan program olacak. Operasyon 41 yarışması programı her sezonu ülkemizin farklı bir bölgesinde çekilecek. Daha önce Operasyon 77 adıyla Beyaz TV de yayınlamış ve yarışmacıları vardı. Şimdi de Kanal D benzer bir formatla yayınlanacaktır.

Daha önce yarışma programında takımlar ayrılarak birbiriyle mücadele etmişti. Operasyonlara katılarak kazanan takım ödüller alıyordu. Airsoft yarışmasından esinlenilerek yapılan yarışma programının daha önce eşi benzeri olmadı. Bu yüzden de Kanal D ekranlarında da Operasyon programının çok sevileceğini tahmin ediyoruz.  hakan yalnizoglu operasyon 41

Operasyon 41 Yarışması Sunucusu Hasan Yalnızoğlu Kimdir?

Operasyon 41 yarışma programı sunuculuğunu Hasan Yalnızoğlu yapacak. Daha önce programlarda gördüğümüz Hasan Yalnızoğlu bu format ile ilk kez karşımıza çıkıyor. Hasan Yalnızoğlu Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ve Marmara Üniversitesi Yöneticilik mezunudur. Spor kariyerinde birçok başarı elde etti ama dans ve oyunculuk alanında da önemli başarılar elde etmiştir. Anadolu Ateşi’nin baş danşçısıdır. Yok Böyle Dans, Survivor, Best Of Model yarışmalarında yer aldı. Karaoğlan, Kızılelma, Halka ve 50 M2 dizi filmlerinde rol aldı.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. YHLAS dedi ki:

    ben kesin izliyecem