Onur Tuna Mucize Doktor dizisinden ayrılacak mı, Ferman Hoca ölecek mi sizce?

Geçtiğimiz hafta Mucize Doktor dizisinde sıradışı olaylar olmuş ve Çin’den gelen bir yolcu uçağı virüslü hastalarla birlikte gelmiş ve Berhayat hastanesinde olağanüstü bir gün yaşanmıştı. Ölümlerin artmış olduğu ve birçok hastanın Berhayat hastanesindeki ölümünden hemen sonra Ferman Hoca ile birlikte Ali ve Nazlı da karantinaya alınan hastanede içeride kalmışlardı. İşte Ferman Hoca buradaki hastalarla ilgilenip onlara faydalı olmaya çalışırken sonunda kendisi de Corona virüsünü kapmış ve ölümle yüz yüze gelmiştir. Bu bölümün ardından hemen herkesin sorduğu soru ise Ferman Hoca virüsten dolayı ölecek mi yaşayacak mı sorusu oldu.

Aslında biz bu konuyu Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna’nın daha önceki bir çok dizide dizi oyuncularını ve ekibini yarı yolda bırakmasından dolayı açmış bulunuyoruz. Elbette her dizi farklı bir yapımcı farklı oyuncular ve kurgular üzerine hazırlanır. Ancak birçok kanalda ekrana gelmiş olan Onur Tuna dizileri maalesef oyuncunun diğer ekip oyuncularını yarı yolda bırakmasıyla tanındığı için acaba Mucize Doktor dizisinde de Onur Tuna rol arkadaşlarını yalnız bırakacak mı farklı bir diziden teklif mi aldı bu yüzden diziden ölerek çıkacak mı gibi merak edilen sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

Mucize Doktor Ferman öldü mü diziden çıktı mıOnur Tuna Mucize Doktor dizisinden ayrılacak mı?

Öncelikle Mucize Doktor dizisinde Ferman Hoca karakterini canlandıran Onur Tuna’nın diziden ayrılmak bizi yarı yolda bırakmak gibi bir niyeti kesinlikle bulunmuyor. Senaryo gereği Berhayat Hastanesi’ndeki Corona virüsü nedeniyle hastalık kapan Ferman bu hastalığın ve virüsün daha fazla kişiye yayılmaması için özel önlemler alınır ve bir süre yoğun bakımda kalır. Ancak yaşamış olduğu acılara ve farklı hastalıklara karşı oldukça dayanıklı bir bünyesi bulunan Ferman hoca bu virüsü de yenmeyi başarır.

Böylelikle herkesin merak ettiği soru Mucize Doktor dizisinin 21. bölümünde 2. fragmanda net olarak ortaya çıkmış bulunuyor. Ferman Hoca virüsten dolayı ölmeyecek diziden çıkmayacak ayrılmayacak. Zaten fragmanı izleyenler Ferman hocanın yoğun bakımdan ölmeden kurtulduğunu ve Ali Vefa’ya seslendiğini Nazlı’nın da buna şahit olduğunu görecekler. İzlemeniz için Mucize Doktor dizisinin 21. bölüm fragmanını aşağıya ekledik.

Onur Tuna Mucize Doktordan ayrılacak mıOnur Tuna daha önce hangi dizilerden neden ayrılmıştı?

Mucize doktor dizisindeki Ferman karakteri ile oldukça geniş bir kitle tarafından sevilip sayılan ve dizinin başrolünde oynayan Onur Tuna daha önce Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Sevda Erginci ile birlikte oynuyordu. Dizinin başrolü olmasına rağmen sete geç gelmesi ve Sevda Erginci ile yaşamış olduğu aşk sonrasında yapımcı ile arası açılan Onur Tuna diziden ayrılmıştı. Daha önce TRT ekranlarında yayınlanan Filinta ve Show TV ekranlarında yayınlanan Deli Yürek gibi dizilerden oyuncu benzer şekilde ayrılmıştı. Ancak Mucize Doktor dizisinde şimdilik yoluna devam eden Onur Tuna oldukça yüksek devam eden reytingler sonrasında Türkiye’nin en sevdiği isimlerden birisi haline geldi.

Mucize Doktor Ferman hoca ölecek miMucize Doktor Ferman öldü mü diziden çıktı mı sorusuna bu konuda yanıt vermeye çalıştık. Sizler de mucize doktor dizisinin Ferman hocası Onur Tuna hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir Corona virüsü nedeniyle yoğun bakıma alınan ve öldüğü sanılan Ferman hocanın yeniden hayata tutulması hakkındaki görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz. Mucize doktor dizisi 21. bölüm tanıtım fragmanı

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Anfisa Nil deniz

    Ölmedi günkü fragmanı izledim ama yinede ölme riski var ama ölürse fliminnanlamı kalmaz

  2. Avatar Diziyi izleden Ferman diziye hayat veriyor bütün oyunculara sonsuz şukranlarımı suna

    Veriyor Bütün oyuncularına saygılarımı sunuyorum başarılarının devamını dilerim.

Etiketler