Ömer Döngeloğlu Neden Kanal 7’de Yok Ayrıldı mı Nerede?

Tv
22.04.2020
39

Sevilen sunucu Ömer Döngeloğlu Neden Kanal 7’de Yok Ayrıldı mı Nerede? sorusuna cevap burada. Kanal 7 ekranlarında uzun yıllardır sahur programı yapan Ömer Döngeloğlu 2020 Ramazan ayında yok. Yıllardır sevilerek izlenen Ömer Döngeloğlu hocanın neden olmadığını ya da hangi kanala geçtiğini merak edenler yoğun sorular yöneltiyor. Biz de bu konumuzda Kanal 7 sahur vakti programının sunucusu olan Ömer Döngeloğlu hoca hakkında bilgiler vereceğiz.

Ömer Döngeloğlu Neden Kanal 7’de Yok?

SON DAKİKA: Ömer Döngeloğlu hocamız Koronadan tedavi görüyordu. 3 Mayıs pazar günü Vefat haberini aldım. Çok üzüldük.Samimi ve gönülden bir insandı. Mekanı cennet olsun. Efendimize ve sahabesine komşu olsun. Allah rahmet etsin. Ona ve bu hastalıktan vefat eden tüm insanlarımıza Allah rahmet etsin. Koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybeden Ömer Döngeloğlu hocamıza Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

2020 yılında Kanal 7 sahur programında izleyiciler Mustafa Karataş hocayı görmeye başladı. Daha önceki yıllarda Mustafa hoca’yı seven ve onu takip eden birçok kişi bu duruma sevindi. Ancak özellikle sahur programlarında ön plana çıkan Ömer Döngeloğlu hocanın neden Kanal 7 den ayrıldığını, nereye gittiğini hangi kanalda iftar veya sahur programı yaptığını merak edenlere hemen detayları yazalım. Ömer Döngeloğlu hoca bu sezon Kanal 7’de olmayacak. Bunun nedeni ise oldukça farklı. Bu sezon Ömer Döngeloğlu umre için Arabistan’a gitmişti. Ancak dönüşünde oldukça zorlu bir süreç yaşadı. Corona virüs nedeniyle uzun süre karantina altında kaldı.

Ömer Döngeloğlu Neden Kanal 7'de Yok Ayrıldı mıÖmer Döngeloğlu Neden Kanal 7’den Ayrıldı, Nerede?

Ömer Döngeloğlu hocanın neden Kanal 7’de yayın yapmadığı ya da niçin ekrana gelmediği gibi soruların cevabı büyük ihtimalle hocamızın bu sezon gitmiş olduğu umre seyahatidir. Son günlerde medya organlarında sıkça çıkan kanal 7’de Corona virüs salgını çok yayıldı birçok kişide virüs tespit edildi ya da Kanal 7 virüs nedeniyle karantina altına mı alındı gibi sorulara ayrıca cevap verilecek olmasına rağmen Ömer Döngeloğlu hocanın bu konuyla ilgili bir bağlantısı bulunmuyor. Ancak uzun yıllardır Kanal 7’de yayın yapmasından dolayı farklı bir kanalda yoluna devam etmek istemiş de olabilir.

Ömer Döngeloğlu Kanal 7 Sahur Programından Neden Çıktı Gitti?

Ömer Döngeloğlu Kanal 7 izleyicileri için oldukça önemli bir isim. Uzun yıllardır Kanal 7 ekranlarında yayınlanan sahur programları ile dikkatleri çeken ve içten tarzıyla herkesin sevdiği saydığı Ömer Döngeloğlu hoca bu sezon Kanal 7 ekranlarında olmayacak. Ömer Döngeloğlu Hoca farklı bir kanalda yayın yapar mı iftar ve sahur programı düzenler mi şimdilik herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak ülkemizde coronavirüs vakaları nedeniyle bu sezon Ramazan ayı da oldukça sönük geçecek. Birçok kanal iftar programı bile düzenlemezken daha çok sahur programları ön plana çıkacak.

Ömer Döngeloğlu Kanal 7'den ayrıldı mı neden yokÖmer Döngeloğlu Yeniden Kanal 7 ye Dönecek mi?

Ömer Döngeloğlu bu sezon yok ama gelecek yıl yeniden gelir mi bilemiyoruz. Kanal 7 uzun süredir Mustafa Karataş Hoca ile ramazan ayında program konusunda görüşüyordu. Ömer Döngeloğlu hocanın yerine Mustafa Karataş Hoca ile anlaşan Kanal 7 bu sezon daha çok ön plana çıkmayı hedefledi. Uzun süreler Show TV ekranlarında yayın yapan Mustafa Karataş Hoca 2020 Ramazan ayında Kanal 7 ekranlarında olacak.

Ömer Döngeloğlu 2020 Ramazan ayında Hangi Kanalda?

Ömer Döngeloğlu hocanın her hangi bir tv kanalında programını göremedik. Uzun yıllar Kanal 7 de izledik, umarız tekrar geri döner. Ömer Döngeloğlu Hoca şimdilik Kanal 7 izleyicilerine sessiz sedasız veda etmiş oldu. Ömer Döngeloğlu Hoca Kanal 7’den neden ayrıldı? Umreye gitmesinin bunda etkisi var mı ya da uzun yıllardır kanal 7’de program yapıyor olması mı onu ayırdı bilemiyoruz. Bu ayrılıkta ne etkili oldu kesin olarak bilgimiz bulunmamaktadır.

Ömer Döngeloğlu Neden Kanal 7’de Yok Ayrıldı mı Nerede? Bu konuda bilgisi olan ve Kanal 7’de Ömer Döngeloğlu hocanın neden ayrıldığını niçin sahur programı yapmadığını bilenler lütfen aşağıya yorum kısmına yazsınlar. Merak edenler için Mustafa Karataş hocanın Kanal 7 den aldığı maaş >> Mustafa Karataş 2020 Ramazan Ücreti Maaşı Ne Kadar?

SON DAKİKA: Ömer Döngeloğlu hocamız Koronadan tedavi görüyordu. 3 Mayıs pazar günü Vefat haberini aldım. Çok üzüldük.Samimi ve gönülden bir insandı. Mekanı cennet olsun. Efendimize ve sahabesine komşu olsun. Allah rahmet etsin. Ona ve bu hastalıktan vefat eden tüm insanlarımıza Allah rahmet etsin. Koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybeden Ömer Döngeloğlu hocamıza Allah’tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Allah Rehmet Etsin Mekanı Çennet Olsun Yakınlarına Sabir Dilerim Virüs Çok İnsanı Yaraladı Allahdan Başka Yardım Edeçek Kimse Yok