Ömer Dizisinin Konusu Ne Anlatıyor Özeti Hikayesi

24.12.2022
2.387
Ömer Dizisinin Konusu Ne Anlatıyor Özeti Hikayesi

Ömer dizisinin konusu, ne anlatıyor? Özeti ve hikayesini sizlerle paylaşacağız. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ömer dizisinin yönetmenliğini Cem Karcı üstlenmiştir. Senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı Ömer dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. İzleyiciler Ömer dizisinin konusunu ve ne anlattığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Ömer dizisinin konusu, ne anlatıyor? Sizlerle paylaşacağız.

Ömer Dizisinin Konusu

Ömer Dizisi Konusu Hikayesi Ne Anlatıyor ÖzetiDizide Barış Falay, Reşat karakterini canlandırırken, Selahattin Paşalı, Ömer karakterine hayat verecektir. Reşat bile camide imamlık yapmaktadır ve oğlu Ömer de aynı caminin müezzinidir. Ömer dizisinin diğer başrol oyuncusu Gökçe Bahadır ise Gamze karakterine hayat verecektir. Gamze, Ömer’den yaşça büyüktür. Ömer kendinden büyük ve ailesinin yaşam tarzına uymayan Gamze’ye aşık olacaktır. Dizide de Ömer’in ailesi ve aşkı arasında kalması konu edinilecektir.

Ömer Dizisi Ne Anlatıyor?

Ömer Dizisinin Konusu Ne Anlatiyor Ozetiİzleyiciler OGM Pictures imzalı Ömer dizisinde ne anlatıldığını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Büyük ilgi görmesi beklenilen dizide Ömer karakterini Selahattin Paşalı canlandıracaktır. Ömer babası Reşat ile birlikte aynı camide görev almaktadır. Ömer müezzin, babası Reşat’ta imamdır. Gamze, Ömer’den yaşça büyüktür ve Ömer Gamze’ye aşık olacaktır. Ancak, Ömer’in ailesi bu aşka karşı çıkacaktır. Dizide de bu ailenin yaşadığı çarpıklıklar, içsel çelişkiler ve aşk anlatılacaktır. Ömer dizisi hangi camide geçiyor gerçek bir hayat hikayesi mi?
Ömer Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Ömer Dizisi Özeti Ve Hikayesi

Cem Karcı yönetmenliğinde çekilen Ömer dizisi, Shitsel isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Dizinin başrol oyuncusu Selahattin Paşalı Ömer karakterini canlandıracaktır. İzleyiciler, dizinin özeti ve hikayesini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Babasıyla aynı camii de görev olan Ömer müezzindir. Ömer ailesinin istemediği Gamze’ye aşık olacaktır. Dizide, ailesi ve Gamze arasında kalan Ömer’in yaşadığı olaylar anlatılacaktır.ömer dizisi selahattin pasali omer kim

Ömer dizisinin konusu, ne anlatıyor hangi camide geçiyor gerçek bir hayat hikayesi mi? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Hasıl dedi ki:

  Neden imamları hedef alıyorsunuz başka konu mu kalmadı islamı kötü göstermek hedefinizde hep.sanki yuttum ben.yani bakın imamlar müezzinler bile böyle mesajı veriyorsunuz.zaten gündemde hep imam var.bir de film yaparak iyice şeytanlık yapıyorsunuz.art niyet hep sizi allaha havale ediyorum

  1. Öyküm dedi ki:

   Her
   Mesleğe rol veriliyor dizilerde siz imamamı taktınız yani gülüyorum size