Ömer Dizisi Şükran Kimdir? Gamze Karaduman

08.12.2022
3.396

Ömer Dizisi Şükran Kimdir? Sizlerle paylaşacağız. OGM Pictures imzalı Ömer dizisinin yönetmenliğini Cem Karcı üstlenmiştir. Ömer dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Ömer dizisinde yer alan Şükran karakterini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Şükran karakterini oyuncumuz Gamze Karaduman canlandıracaktır. Senaryosunu Gülizar Irmak’ın yazdığı Ömer Dizisi Şükran Kimdir? Şükran karakterini canlandıran oyuncumuz Gamze Karaduman’ı yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisi Şükran Karakteri Kimdir?

Ömer Dizisi Şükran Kimdir Gamze KaradumanStar Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ömer dizisinde yer alan Şükran, dizinin ana karakterlerinden biridir. Ancak Şükran karakteri hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Ömer dizisi Şükran karakterini ise Gamze Karaduman canlandıracaktır.

Ömer Dizisi Şükran Kimdir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Şükran’ı oyuncumuz Gamze Karaduman canlandıracaktır. İzleyiciler Şükran karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuzu da merak etti. Bizlerde bu sebeple Gamze Karaduman’ı araştırdık. Gamze Karaduman kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Ömer Dizisi Şükran Kimdir

Gamze Karaduman Kimdir?

15 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gamze Karaduman, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Avrupa Yakası dizisiyle geçmiştir. Daha önce Bayi Toplantısı, İlk Öpücük, Amacı Olmayan Grup, Hizmetçiler gibi projelerde yer alan oyuncumuz özellikle Menajerimi Ara dizisinde canlandırdığı Gülin karakteri ile tanınmıştır. Gamze Karaduman en son Ah Belinda filminde yer almıştır.

Gamze Karaduman Yer Aldığı Diziler

2004 Avrupa Yakası
2007 Bıçak Sırtı
2009 Güldünya
2012 Merhaba Hayat
2013-2015 Aramızda Kalsın – Arife Celepoğlu
2017 Yıldızlar Şahidim – Asuman
2017-2018 Yalaza – Aysu Öztürk
2020 Hizmetçiler – Demet Atahanlı
2020-2021 Menajerimi Ara – Gülin
2022 Ömer – Şükran

Gamze Karaduman Resmi İnstagram Hesabı

Gamze Karaduman Ömer Dizisinde Şükran rolündeSosyal medyayı aktif kullanan Gamze Karaduman resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 63 gönderisi ve 26 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Gamze Karaduman’ın resmi İnstagram hesabı: @gamzek8

Gamze Karaduman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak oyuncumuz Gamze Karaduman’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı henüz evli olmayan oyuncumuz Gamze Karaduman’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Ömer Dizisi Şükran – Gamze Karaduman Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Ömer dizisiyle karşımıza çıkacak olan Gamze Karaduman modayı yakından takip etmektedir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı Ömer dizisi başladığı zaman oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Gamze Karaduman’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Dizisi Şükran Kimdir? Şükran karakterini canlandıran oyuncumuz Gamze Karaduman’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..