Ömer Dizisi Ne Zaman Final Yapacak, 2. Sezon Devam Edecek mi?

14.01.2023
19

Ömer dizisi ne zaman final yapacak, 2. Sezon devam edecek mi? Sizlerle paylaşacağız. İsrail dizisi “Shtisel”den uyarlanan Ömer dizisi dizisinin başrolünde Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay yer almaktadır. Ömer dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizinin ne zaman final yapacağını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da Ömer dizisi ne zaman final yapacak, erken final olur mu, 2. Sezon devam edecek mi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Ömer Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Ömer Dizisi kaç bölüm sürecek final ne zamanYönetmen koltuğuna Cem Karcı’nın oturduğu Ömer dizisinin senaryosunu Gülizar Irmak kaleme almaktadır. İzleyiciler dizinin final tarihini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ömer dizisi Pazartesi günleri yayınlanmaktadır. Totalde 4,46 oranında reyting alan Ömer dizisi güzel bir başlangıç yapmıştır. Bundan dolayı da yapımcılar henüz final konuşmamıştır. Yani, Ömer dizisinin ne zaman final yapacağı net olarak belli değildir.

Ömer Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

OGM Pictures imzalı Ömer dizisi Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Ömer dizisi Pazartesi günü yayınlanan Yasak Elma, Alparslan Büyük Selçuklu, Bir Küçük Gün Işığı gibi başarılı dizilerden dolayı istediği kitleyi yakalayamamış olsa da ilk bölümüyle güzel bir başlangıç yapmıştır. Totalde 4,46 oranında reyting alarak reyting sıralamasında 8. sıraya yerleşen Ömer dizisi, reytinglerinde düşüş yaşamazsa eğer erken final yapmayacaktır.Ömer Dizisi Ne Zaman Final Yapacak

Ömer Dizisi 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Başrolünü Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay’ın paylaştığı Ömer dizisi 9 Ocak’ta yayın hayatına başlamıştır. Dizi yayın hayatına başlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Yayınlandıktan sonrada dikkatleri üzerine çeken Ömer dizisi pazartesi gününün en çok izlenen 8. dizisi olmuştur. İlk bölümünde beklediği reytingleri alan Ömer dizisinin 2. Sezon devam etmesi için yakaladığı kitleyi kaybetmemesi gerekiyor. Bizler, Ömer dizisinin 2. sezonda da devam edeceğini düşünüyoruz.

Ömer dizisinin ne zaman final yapacağını ve 2. Sezon devam edip etmeyeceğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Jeyran dedi ki:

    Evet guzel bi film guzelde hikayesi var basarilari yitrmemesini istiyorum