Ömer Dizisi Melek Kimdir? Türkü Su Demirel Bilgileri

19.02.2024
257

Ömer dizisi Melek kimdir? Yakından tanıtacağız. Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Ömer, Cem Karcı yönetmenliğinde çekilmektedir. Melek rolünü oyuncumuz Türkü Su Demirel canlandıracaktır. Bizler bu konumuzda Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ömer dizisi Melek rolünü ve Melek rolüne hayat veren Türkü Su Demirel’i yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisi Melek Rolü Kimdir?

Ömer Dizisi Melek Kimdir Türkü Su DemirelSenaryosunu Sedef Bayburtluoğlu Gürerk’in kaleme aldığı Ömer dizisi Melek rolü 2. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Melek rolü, İsrail yapımı Shitsel dizisinden uyarlanan Ömer dizisinde, 47. Bölümde seyirci karşısına çıkacaktır. Diziye renk verecek bir karakter olan Melek, Ömer’in (Selahattin Paşalı) hayatına sürpriz şekilde dahil olacaktır. Ömer Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri:

Ömer Dizisi Melek Rolünü Kim Canlandırıyor?

Selahattin Paşalı’nın canlandırdığı Ömer’in hayatına beklenmedik bir şekilde katılan Melek rolüne başarılı oyuncumuz Türkü Su Demirel hayat verecektir. İzleyiciler tarafından sektörde yeni olmasına rağmen kısa sürede parlayan oyuncumuz Türkü Su Demirel’in bilgileri de merak edilmiştir. Bizlerde Ömer dizisinin izleyicileri için Türkü Su Demirel’i yakından tanıtacağız.Ömer Dizisi Melek rolü Türkü Su Demirel

Türkü Su Demirel

3 Ağustos 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelen Türkü Su Demirel, İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Daha Önce Sinema Güzeli Yarışmasında 1. Olan Türkü Su Demirel, kamera karşısına ilk defa 2019 yılında sanatçı Sagopa Kajmer’in Toz Taneleri klibinde oynayarak geçmiştir. Özellikle Son Nefesime Kadar dizisinde ki rolü Saliha ile tanınan oyuncumuz en son Kader Oyunları dizisiyle seyirci karşına çıkmıştır.

Türkü Su Demirel Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Ömer (Melek, TV Dizisi 2024)
Kader Oyunları – Bahar (Bahar, TV Dizisi 2023)
Son Nefesime Kadar (Saliha, TV Dizisi 2022)
Maraşlı (Behiye, TV Dizisi 2021)
Muhteşem İkili (Yasemin Adıgüzel, TV Dizisi 2019)

Türkü Su Demirel İnstagram Kullanıcı Adı

On Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan genç oyuncumuz Türkü Su Demirel, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram‘da 157 gönderisi ve 214.000 takipçisi bulunan Türkü Su Demirel’in Instagram kullanıcı adı: @turkusudemirel’dir.

Türkü Su Demirel Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Genç oyuncumuz hakkında araştırılan konulardan biri de sevgilisi olmuştur. Bekar olan oyuncumuz Türkü Su Demirel’in sevgilisi vardır. Fakat Türkü Su Demirel özel yaşamını gözlerden uzak yaşamaktadır. Dolayısıyla da kiminle sevgili olduğu bilinmemektedir.

Türkü Su Demirel Kıyafetleri, Çanta ve Aksesuarları

Güzelliğiyle de yapımcıların dikkatini çeken oyuncumuz Türkü Su Demirel, modayı yakından takip etmektedir. Bizlerde tarzıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Türkü Su Demirel’in bütün kıyafetlerini, elbiselerini, çanta ve aksesuarları markaları ile beraber sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Ömer dizisi Melek kimdir? Melek rolünü oynayan oyuncumuz Türkü Su Demirel’i yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..