Ömer Dizisi Hakan Kimdir? Emre Taşkıran Bilgileri

13.12.2022
4.076

Dizinin Ömer dizisi Hakan kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Ömer dizisinin başrolünde Gökçe Bahadır ile Selahattin Paşalı yer almaktadır. İzleyiciler yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Ömer dizisi Hakan karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Hakan karakterini Emre Taşkıran canlandıracaktır. Ömer dizisi Hakan kimdir? Hakan karakterini canlandıran oyuncumuz Emre Taşkıran’ı yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisi Hakan Karakteri Kimdir?

Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ömer dizisi Hakan, i dizinin ana karakterlerinden biridir. Hakan, Ömer’in kız kardeşi Emine ile evlidir. Emine babası Reşatı dinlemeyerek Hakan’la evlenmiştir. Hakan ile Emine’nin beş çocuğu vardır.  ömer dizisi hakan kim

Ömer Dizisi Hakan Kimdir?

ana karakterlerinden biri olan Hakan’ı oyuncumuz Emre Taşkıran canlandıracaktır. İzleyiciler Hakan karakteri kadar bu karakteri canlandıracak olan oyuncumuzu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Emre Taşkıran kimdir? Daha önce hangi diziler de yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Emre Taşkıran Kimdir?

1 Ocak 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Emre Taşkıran, Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 2012 yılında Nizama Adanmış Ruhlar dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Tatlı İntikam dizisiyle tanınmıştır. Dizide Hakan karakterini canlandıran oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Seni Kalbime Sakladım dizisiyle geçmiştir.

Emre Taşkıran Yer Aldığı Diziler

2022 Ömer
2022 Seni Kalbime Sakladım
2018 Vatanım Sensin
2018 Gülizar
2016 Tatlı İntikam
2013 Deniz Yıldızı
2012 Nizama Adanmış Ruhlar

Emre Taşkıran Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 80 gönderisi ve yaklaşık olarak 32 bin takipçisi bulunan Emre Taşkıran’ın resmi İnstagram hesabı: @_emretaskiran omer dizisi emre taskiran

Emre Taşkıran Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Emre Taşkıran evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz bir süredir Sude Uluer ile birliktedir. Çiftin mutlu bir evliliği vardır.

Ömer Dizisi Hakan – Emre Taşkıran Kıyafetleri

Yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Emre Taşkıran tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzun kıyafetlerini araştırdık. Bundan dolayı Ömer dizisi başladığı zaman yakışıklı oyuncumuz Emre Taşkıran’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Ömer dizisi Hakan kimdir? Hakan karakterini canlandıran oyuncumuz Emre Taşkıran’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..