Ömer Dizisi Erdal Kimdir? Gamze İle evlenecek mi? Tayanç Ayaydın

28.02.2023
1.256

Ömer dizisi Erdal kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Ömer dizisinin başrollerini Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır ve Barış Falay paylaşmaktadır. Ömer dizisi Erdal karakterine oyuncumuz Tayanç Ayaydın hayat verecektir. Bizlerde Ömer dizisine yeni katılan Erdal karakteri kimdir? Gamze ile evlenecek mi? Erdal karakterini canlandıran oyuncumuz Tayanç Ayaydın’ı yakından tanıtacağız. Ömer Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Ömer Dizisi Erdal Karakteri Kimdir?

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Erdal karakteri, diziye 7. bölümde katılacaktır. Erdal karakteri, dizinin ilerleyen bölümlerinde Gamze’ye aşık olacaktır. Ancak, sonradan dahil olmasına rağmen Ömer dizisinin ana karakterlerinden biri olan Erdal karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur.Tayanç Ayaydın Ömer Dizisinde Erdal rolü Gamzeyle sevgili olacak

Ömer Dizisi Erdal Gamze İle Evlenecek Mi?

Ömer dizisinin sevenleri, diziye yeni katılan Erdal’ın Gamze ile evlenip evlenmeyeceğini de merak etti. Erdal, Gamze ile evlenmek istemektedir. Gamze’nin ailesi de onun Ömer ile arasında ki hissettikleri için Gamze’nin Erdal ile evlenmesini doğru bulmaktadır. Ancak, Gamze, Ömer’e karşı olan hislerinden dolayı Erdal’la evlenmeyecektir.

Ömer Dizisi Erdal Kimdir?

Diziye 7. bölümde katılan Erdal karakterini Tayanç Ayaydın canlandıracaktır. Bizlerde Erdal karakterine hayat veren oyuncumuz Tayanç Ayaydın’ı yakından tanıtacağız ve Tayanç Ayaydın kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Ömer Dizisi Erdal Kimdir Gamze İle evlenecek mi

Tayanç Ayaydın Kimdir?

7 Ağustos 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tayanç Ayaydın, Tayanç Ayaydın Özel Doğa kolejinden mezun olduktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında Gece Yürüşü dizisiyle geçen oyuncumuz aynı yıl Aliye dizisinde de rol almıştır. Kariyerindeki ilk çıkışı Aliye dizisinde canlandırdığı Dr. Kahraman karakteriyle yakalayan oyuncumuz özellikle Sakarya Fırat dizisi ile tanınmıştır. Tayanç Ayaydın en son Tozluyaka dizisinde yer almıştır.

Tayanç Ayaydın Yer Aldığı Diziler

2004 Gece Yürüyüşü
2004 Aliye – Dr. Kahraman
2006 Sıla – Abay
2008 Aşk Yakar – Selim
2009 Ey Aşk Nerdesin? – Serdar
2009-2013 Sakarya Fırat – Uzm.J.II.Kad.Çvş. Osman Kanat
2014 Zeytin Tepesi – Tarık Karatay
2016-2017 Hayat Şarkısı – Hüseyin Cevher
2017-2018 Kırgın Çiçekler – Ejder Lokumcuzade
2019 Tek Yürek – Halit Aslan
2020 Yeni Hayat A Timur Karatan
2021-2022 Bir Zamanlar Kıbrıs/
Kıbrıs: Zafere Doğru – Nikos Sampson
2022 Tozluyaka – Önder Koçak
2023 Ömer – Erdal Aksu

Tayanç Ayaydın Resmi Instagram Hesabı

Oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 425 gönderisi ve 169 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Tayanç Ayaydın’ın resmi Instagram hesabı: @tayancayaydin

Tayanç Ayaydın Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Tayanç Ayaydın, 5 Temmuz 2011 tarihinde sevgilisi Bulut Köpük ile birlikte trafik kazası geçirmiştir. Sevgilisi Bulut Köpük ile sağlığına kavuşur kavuşmaz evlenen Tayanç Ayaydın’ın bu evliliği ay sürmüş ve çift 5 Kasım 2011 tarihinde boşanmıştır. Oyuncumuz 2015′ yılında, Amerikalı öğretmen sevgilisi Sally Ghalayini ile evlenmiştir ve çiftin mutlu bir evliliği vardır.

Ömer Dizisi Erdal – Tayanç Ayaydın Kıyafetleri

Ömer dizisinin ana karakterlerinden biri olan Erdal’ı oyuncumuz Tayanç Ayaydın canlandıraraktır. Bizlerde ilerleyen günlerde tarzıyla da büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncumuz Tayanç Ayaydın’ın Ömer dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Ömer dizisi Erdal kimdir? Erdal karakterini canlandıran Tayanç Ayaydın’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.