Ömer Dizisi Emine Kimdir? Merve Dizdar bilgileri ve sevgilisi

21.11.2022
2.244

Ömer dizisi Emine karakterini yakından tanıtacağız. Yağımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Ömer dizisi STAR TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. İzleyiciler Ömer dizisinde yer alan Emine karakterini de merak etti. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Emine karakterini oyuncumuz Merve Dizdar canlandıracaktır. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturacağı Ömer dizisi Emine karakteri kimdir? Emine karakterini canlandıran oyuncumuz Merve Dizdar’ı yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisi Emine Karakteri Kimdir?

Merve Dizdar Ömer Dizisinde Emine rolündeStar TV’de yayınlanacak olan Ömer dizisi oyuncu kadrosunda Emine karakteri, Selahattin Paşalı’nın canlandıracağı Ömer’in ablasıdır. Emine zamanında babası Reşat’ı dinlememiş ve Hakan’a kaçmıştır. Merve Dizdar’ın canlandıracağı Emine karakterinin 5 çocuğu vardır ve Emine oldukça zor günler yaşayacaktır.

Ömer Dizisi Emine Kimdir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Emine’ye başarılı oyuncumuz Merve Dizdar hayat verecektir. İzleyiciler son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Merve Dizdar’ı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Merve Dizdar kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Ömer Dizisi Emine Kimdir Merve Dizdar

Merve Dizdar Kimdir?

25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Merve Dizdar, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesinde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Kavak Yelleri dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Masumlar Apartmanı dizisiyle tanınmıştır. Bu dizide canlandırdığı Gülben karakteriyle 2021 yılının en başarılı kadın oyuncusu seçilen Merve Dizdar en son Tamirhane filminde yer almıştır.

Merve Dizdar Yer Aldığı Diziler

2010-2011 Kavak Yelleri – Saliha
2013-2014 Doksanlar – Selin
2014 Çılgın Dersane Üniversitede – Özge
2015 Kırgın Çiçekler – İrem
2015-2016 Kertenkele – İrem
2017 Yüz Yüze – Yeşim
2017-2018 Vatanım Sensin – Efsun
2020 Mucize Doktor – Damla Kıyak
2020-2022 Masumlar Apartmanı – Gülben Derenoğlu
2021 Kırmızı Oda – Gülben Derenoğlu
2022 Erşan Kuneri – Feride Orhun
2022 Ömer – Emine

Merve Dizdar Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelmektedir. Merve Dizdar resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 507 gönderisi ve 945 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Merve Dizdar’ın resmi İnstagram hesabı: @mervedizdar

Merve Dizdar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Merve Dizdar, 2018 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Gürhan Altundaşar ile dünya evine girmiştir. Ancak ünlü çift 2021 yılında anlaşmalı olarak boşanmış ve yollarını ayırmıştır. Merve Dizdar’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Ömer Dizisi Emine – Merve Dizdar Kıyafetleri

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Merve Dizdar, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Oyuncumuz modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde Ömer dizisi başladığı zaman Merve Dizdar’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve kombinlerini markalarıyla birlikte detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Ömer dizisi Emine karakterini ve Emine karakterini canlandıran oyuncumuz Merve Dizdar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.