Ömer Dizisi Çiçek Kimdir? Melike Güner

20.12.2022
2.089

Ömer dizisi Çiçek kimdir? Sizlerle paylaşacağız. OGM Pictures imzalı Ömer dizisinin yönetmenliğini Cem Karcı üstlenmiştir. Ömer dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Çiçek karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Çiçek karakterine oyuncumuz Melike Güner hayat verecektir. Bizlerde bundan dolayı Ömer dizisi Çiçek kimdir? Çiçek karakterini canlandıran oyuncumuz Melike Güner’i yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisi Çiçek Karakteri Kimdir?

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ömer dizisi Çiçek karakteri, İmam Reşat ve oğlu Ömer’in çalıştığı camiinin altında ki aşevinde çalışmaktadır. Muhteşem yemekler yapan Çiçek karakteri, Ömer dizisinin ana karakterlerinden biridir. Çiçek karakterini ise oyuncumuz Melike Güner canlandıracaktır.  melike guner cicek kimdir

Ömer Dizisi Çiçek Kimdir?

Çiçek karakterini başarılı oyuncumuz Melike Güner canlandıracaktır. İzleyiciler Çiçek karakterini canlandıran oyuncumuz Melike Güner’i de merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Melike Güner kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Melike Güner Kimdir?

2 Haziran 1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Melike Güner, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2000 yılında Hayat Bağları dizisiyle geçen oyuncumuz ertesi yıl Dadı ve Vay Anam Vay dizilerinde de yer almıştır. Ayrıca daha önce yardımcı yönetmenlik de yapan oyuncumuz özellikle Doktorlar dizisinde hayat verdiği Zenan karakteri ile tanınmıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Melike Güner en son Yalancı ve Mumları dizisinde yer almıştır.

Melike Güner Yer Aldığı Diziler

2000 – Hayat Bağları (Gül)
2001 – Dadı (Vildan)
2001 – Vay Anam Vay (Melike)
2002 – Mahallenin Muhtarları (Çağla)
2002 – Gülbeyaz (Ayşegül)
2003 – Ekmek Teknesi (Sonay)
2005 – Ödünç Hayat (Mine)
2005 – Tombala (Meryem)
2006 – Kızlar Yurdu (Zeynep)
2006-2010 – Doktorlar (Zenan Birtan)
2010 – Kılıç Günü (Şeyma)
2011 – İffet (Betül)
2012 – Merhaba Hayat (Zenan Parlar)
2013-2014 – Böyle Bitmesin (Gülizar)
2021 – Yalancılar ve Mumları (Şerife)
2023 – Ömer (Çiçek)

Melike Güner Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 150 gönderisi ve 55 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Melike Güner’in resmi İnstagram hesabı: @melike_guner melike guner omer dizisi cicek kim

Melike Güner Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Melike Güner, daha önce Doktorlar dizisinin setinde tanıştığı meslektaşı Bekir Aksoy ile evlenmiştir. Ancak daha sonra çift anlaşamamış ve yollarını ayırmıştır. Melike Güner 2013 yılında Ali Haydar Bozkurt ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftin 2 çocuğu vardır.

Ömer Dizisi Çiçek – Melike Güner Kıyafetleri

Melike Güner’in sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Melike Güner oldukça şık parçalar seçmektedir. Oyuncumuz, Ömer dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Bizlerde bu nedenle Ömer dizisi başladığı zaman güzel oyuncumuz Melike Güner’in dizide giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini ve yaptığı kombinlerini marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bizlerde bundan dolayı Ömer dizisi Çiçek kimdir? Çiçek karakterini canlandıran oyuncumuz Melike Güner’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..