Ömer Dizisi Aliye Kimdir? Oya Taşanlar Bilgileri

24.01.2024
59

Ömer dizisi Aliye kimdir? Sizler için yakından tanıtacağız. Senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı Ömer dizisinin yapımcısı ise OGM Pictures’tir. Star Tv’nin sevilen dizisi Ömer, Aliye karakterini Oya Taşanlar canlandıracaktır. Bizlerde Ömer dizisi Aliye karakteri ile Aliye karakterini canlandıran oyuncumuz Oya Taşanlar’ı yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisi Aliye Karakteri Kimdir?

Oya Unustası Ömer Dizisi Aliye rolündeStar TV’nin sevilen dizilerinden olan Ömer, Aliye karakteri diziye yeni katılmıştır. Sonradan katılmasına rağmen diziye renk verecek biri olan Aliye, ana karakterler arasındadır. Aliye karakteri, oyuncumuz Ali Düşenkalkar’ın hayat verdiği İzzet rolü ile ilgilidir. Ömer Dizisinde Çalan Şarkı ve Müziklerin Sözleri:

Ömer Dizisi Aliye Kimdir?

Önemli karakterin başında gelen Aliye’ye Oya Taşanlar hayat verecektir. Aliye karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Oya Taşanlar hakkındaki bilgiler de merak edilmiştir. Bizler de Oya Taşanlar’ı yakından tanıtacağız. Oya Taşanlar hakkındaki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.Ömer Dizisi Aliye Kimdir Oya Taşanlar

Oya Taşanlar Kimdir?

31 Mart 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Oya Taşanlar, 31 Mart 1988 tarihinde İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Ayla Algan’dan oyunculuk ve sahne sanatları eğitimi alan Oya Taşanlar, 2013 yılında Miss Turkey yarışmasına katılmıştır. Bu yarışmada ilk 20’ye girerek dikkat çekmiştir. İzmir Çetesi filmiyle oyunculuğa adım atan Oya Taşanlar, Abdullah Bulut menajerlik şirketine bağlıdır. Oyuncumuz Hercai dizisindeki performansıyla tanınır hale gelmiştir.

Oya Taşanlar Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Ömer (2024) – TV Dizisi
Biltmore Oteli (2023 TRT Digital)
Hercai (2019-2021) – TV Dizisi
Masum Değiliz(2018) – TV Dizisi
Diriliş Ertuğrul (2018) – TV Dizisi
Kalbim Ege’de Kaldı(2015) – TV Dizisi
Beyaz Karanfil (2014) – TV Dizisi
Sevdaluk (2013) – TV Dizisi
Akasya Durağı (2022) – TV Dizisi
İzmir Çetesi (2011) – Sinema Filmi

Oya Taşanlar Instagram Kullanıcı Adı Nedir?

Genç oyuncumuz Oya Taşanlar sosyal medyada aktiftir. Miss Turkey yarışmasından sonra dikkatleri üzerine çeken Oya Taşanlar’ın instagram da 203 gönderisi ve 580 bin takipçisi vardır. Oya Taşanlar’ın instagram kullanıcı adı: @oyaunustasi’dir.

Oya Taşanlar Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Ömer dizisiyle seyirci karşısına çıkacak olan oyuncumuz Oya Taşanlar’ın özel yaşamı da merak edilmiştir. Bizlerde Oya Taşanlar’ın sevenleri için araştırdık. Güzel oyuncumuz Oya Taşanlar 2021 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Ahmet Tansu Taşanlar ile dünyaevine gitmiştir. Ünlü çiftin henüz çocukları yoktur.

Oya Taşanlar Kıyafetleri ve Elbise Markaları

Ömer Dizisi Aliye kıyafetleri Oya Taşanlar kombinleri burada olacak. Yeteneği ve güzelliği sayesinde beğeni toplayan Oya Taşanlar katıldığı güzellik yarışmasından sonra dikkat çekmiştir. Tarz parçalar seçen güzel oyuncumuz, kombinlerini oldukça şık aksesuarlarla tamamlamaktadır. Önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Oya Taşanlar’ın kıyafetlerini, elbiselerinin markasını, model ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Ömer dizisi Aliye kimdir? Aliye karakterini canlandıran oyuncumuz Oya Taşanlar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..